Artykuły

Nawilżacz powietrza

TRUELIFE

Nawilżacz powietrza AIR Humidifier H5 Touch

2021-10-11

TrueLife AIR Humidifier H5 Touch wykorzystuje technikę ultradźwiękową, która przekształca wodę w zbiorniku w delikatną mgiełkę, mieszającą się z powietrzem w pomieszczeniu. Dzięki niemu błyskawicznie jest osiągana wilgotność na poziomie zalecanych 40 – 60 proc.

Czytaj więcej...
Szczoteczka soniczna do twarzy

OROMED

Szczoteczka soniczna do twarzy Oro-Face Brush

2021-10-11

Zastosowanie szczoteczek sonicznych pozwala na dogłębne oczyszczanie skóry twarzy, co znacząco poprawia jej kondycję i wygląd. Przykładem takiego produktu jest Oro-Face Brush.

Czytaj więcej...
Odkurzacz automatyczny

MIELE

Odkurzacz automatyczny Scout RX3

2021-10-11

Scout RX3 to urządzenie, które pokocha każdy, kto szuka efektywnego wsparcia w utrzymaniu porządku w domu. Nowy odkurzacz automatyczny Miele oferuje dużą wydajność i długi czas pracy, a wyjątkowy design doskonale wpisuje się w wysmakowane wnętrza.

Czytaj więcej...
Odkurzacz ręczny

CONCEPT

Odkurzacz ręczny Deeser Ultimate VP4410

2021-10-11

Odkurzacz ręczny Deeser Ultimate VP4410 to połączenie eleganckiego wzornictwa i dużej mocy ssania, które zawdzięcza wydajnemu bezszczotkowemu silnikowi BLDC.

Czytaj więcej...
Robot odkurzający

iROBOT

Robot odkurzający Roomba serii j7

2021-09-14

Platforma iRobot Genius 3.0

Firma iRobot, lider w dziedzinie robotów sprzątających, stworzył modele Roomba serii j7 oraz nowe funkcje na platformie iRobot Genius 3.0, na której pracuje aplikacja iRobot Home. Z jej możliwości mogą korzystać użytkownicy wszystkich łączących się z siecią robotów firmy.

Czytaj więcej...
Ekspresy automatyczne

MIELE

Ekspresy automatyczne Miele CM5 Silence

2021-09-13

Z pewnością większość miłośników kawy lubi, jak rano budzi ich jej aromat, a nie dźwięk młynka. W nowej linii ekspresów Miele CM5 Silence największy nacisk położono właśnie na ich wyciszenie. Urządzenia są dostępne w dwóch wersjach: CM 5310 oraz CM 5510, a za redukcję hałasu odpowiada nowy, znacznie cichszy silnik młynka.

Czytaj więcej...
Robot planetarny

CONCEPT

Robot planetarny Element RM7010

2021-09-12

Robot planetarny Concept Element RM7010 w nowoczesnym biało-szarym kolorze jest nie tylko funkcjonalnym, ale również designerskim dodatkiem do kuchni. Pomoże nie tylko w przygotowaniu ciasta, kremów czy bitej śmietany. Ponadto urządzenie jest wyposażone w blender, tarkę i maszynę do mięsa z przystawkami do napełniania kiełbas i ciastek.

Czytaj więcej...
Mikser z misą obrotową

MPM

Mikser z misą obrotową MMR-21Z

2021-09-12

Funkcjonalny mikser to sprzęt, którego nie powinno zabraknąć w kuchni. Pomoże w przygotowaniu lekkich ciast czy ubijaniu piany, tym samym znacznie skróci czas przygotowywania wielu wypieków.

 

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket