Artykuły

Polacy

Polacy a obostrzenia w handlu

2022-02-18

Jak pokazują najnowsze sondaże, coraz większa liczba Polaków jest za wprowadzeniem ograniczeń w dostępie do niektórych miejsc, jak sklepy czy restauracje.

Czytaj więcej...
Rynek mikserów stojących

Rynek mikserów stojących osiągnie globalnie 2,9 mld USD

2022-02-17

Firma Allied Market Research opublikowała raport, z którego wynika, że globalny przemysł mikserów stojących wyniósł 1,8 mld USD (1,56 mld EUR) w 2020 r. i oczekuje się, że osiągnie 2,9 mld USD (2,51 mld EUR) do 2030 r., przy wzroście CAGR na poziomie 4,7 proc. od 2021 do 2030 r.

Czytaj więcej...
Dołącza do

Dołącza do Home Connectivity Alliance

2022-02-16

Firma Samsung ogłosiła w trakcie targów CES 2022 swoje członkostwo w sojuszu Home Connectivity Alliance (HCA), do którego przyłączyła wraz z czołowymi producentami urządzeń do „inteligentnego” domu w celu promowania interoperacyjności i większego bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...
Połowa konsumentów

Połowa konsumentów ogranicza wydatki

2022-02-16

Jak wynika z najnowszej edycji raportu „Global State of the Consumer Tracker”, opracowanego przez firmę doradczą Deloitte, niemal połowa badanych na świecie liczy na poprawę swojej sytuacji ekonomicznej w ciągu najbliższych trzech lat, a jednocześnie ponad dwie trzecie martwi się rosnącymi cenami codziennych zakupów.

Czytaj więcej...
Rekordowy sezon

Rekordowy sezon wydatków świątecznych

2022-02-16

Dane Salesforce wskazują na rekordowy sezon świątecznych zakupów – sprzedaż cyfrowa zwiększyła się o 5 proc. rok do roku, osiągając poziom 1,14 biliona dolarów na całym świecie.

Czytaj więcej...
EkoWalentynki

EkoWalentynki 2022

2022-02-14

EkoWalentynki to ogólnopolska cykliczna akcja edukacyjna realizowana od 2010 r. Jej celem jest popularyzacja wiedzy z zakresu prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz bateriami.

Czytaj więcej...
Kärcher

Kärcher obejmuje udziały w Mysoda

2022-02-14

Kärcher został głównym inwestorem spółki Mysoda, fińskiego producenta urządzeń do wytwarzania wody gazowanej. Partnerzy będą wspólnie prowadzić działania marketingowe i zarządzać dalszym rozwojem zrównoważonych produktów do wody gazowanej.

Czytaj więcej...
Cztery nowe modele

Cztery nowe modele w ofercie MediaMarkt

2022-02-08

Marka Thomas, znana z produkcji wysokiej jakości odkurzaczy z filtrem wodnym, rozpoczęła współpracę z siecią MediaMarkt, wprowadzając do jej oferty cztery modele odkurzaczy.

Czytaj więcej...
Działania

Działania dla klimatu i środowiska

2022-02-08

Firma Samsung Electronics ogłosiła swoje zrównoważone inicjatywy na rok 2022, których celem jest przyspieszenie rozwoju przyjaznych dla środowiska sprzętów AGD. Opracowując innowacyjne urządzenia i usługi codziennego użytku, Samsung wychodzi naprzeciw ekologicznym wyzwaniom.

Czytaj więcej...
Wpływ pandemii

Wpływ pandemii na etykę w biznesie

2022-02-08

Rekordowo duża liczba respondentów – 98 proc. w Polsce i 97 proc. na świecie uważa, że uczciwość jest ważna w ich firmie. Równolegle 63 proc. ankietowanych w Polsce i 55 proc. na poziomie globalnym uważa, że w ciągu ostatnich 18 miesięcy standardy etyczne pogorszyły się lub pozostają na obecnym poziomie.

Czytaj więcej...
Projekt zbiórki ZSEE

Projekt zbiórki ZSEE od mieszkańców dużych miast

2022-02-04

Z końcem 2021 r. ASEKOL PL uruchomił projekt odbiorów wielkogabarytowego zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego od mieszkańców Warszawy. Projekt obejmie wkrótce także inne polskie miasta. ASEKOL PL nie pierwszy już raz prowadzi kampanię edukacyjną wśród mieszkańców stolicy. Tym razem projekt również swoją treścią doskonale wpisał się w zakres prowadzonych przez firmę publicznych kampanii edukacyjnych. Tego rodzaju akcje poprawiają stan świadomości ekologicznej mieszkańców stolicy oraz wspomagają osiągnięcie wysokich poziomów zbierania zużytego sprzętu oraz baterii.

Czytaj więcej...
Okolicznościowa Roomba j7+

Okolicznościowa Roomba j7+ na licytacji WOŚP

2022-01-27

Tegoroczna licytacja to już trzecia edycja projektu, w którym iRobot – pionier w dziedzinie domowej robotyki, współpracuje z najlepszymi artystami w Polsce. W tym roku wraz z Oskarem Ziętą – światowej sławy architektem i projektantem wyposażenia wnętrz, firma przedstawia wyjątkowy projekt z okazji 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket