APPLiA POLSKA

Podpowiada, jak wybrać oczyszczacz powietrza

Podpowiada,

Związek Producentów AGD APPLiA Polska we współpracy ze swoimi członkami przygotował kampanię informacyjną promującą użytkowanie oczyszczaczy powietrza i wyjaśnia, jak wybrać właściwy sprzęt.

Codziennie wykonujemy ok. 22 tys. oddechów, a oprócz tlenu wdychamy także zanieczyszczenia. Wbrew pozorom smog to niejedyny szkodliwy czynnik, który znajdziemy w powietrzu. Wirusy, bakterie, grzyby, roztocza czy pyłki kwiatów i wiele innych sprawiają, że o jakość powietrza powinniśmy dbać cały rok, a nie tylko w sezonie grzewczym. W szczególności dotyczy to alergików. Spędzając czas w domu i innych pomieszczeniach zamkniętych, możemy mieć pod kontrolą to, jaką jakość ma powietrze, którym oddychamy, właśnie dzięki oczyszczaczom.

Wybór odpowiedniego urządzenia nie jest łatwy. Dlatego APPLiA Polska wraz z partnerami przygotowało witrynę oczyszczaczpowietrza.info, na której wyjaśnia, jakie zagrożenia niosą ze sobą zanieczyszczenia w powietrzu oraz jak dobrać do naszych potrzeb odpowiedni sprzęt, który je zneutralizuje. Dzięki poradom tam zawartym konsument nie utknie w gąszczu terminów i rozwiązań, jak współczynnik CADR, filtr HEPA i UV, oraz pozna wiele ciekawych funkcji, w które jest wyposażony nowy sprzęt, jak integracja z systemem smart home.

Partnerami akcji są czołowe marki i firmy zajmujące się dostarczaniem oczyszczaczy powietrza – Amica, Blueair, Daikin, Dyson, Electrolux, Haus & Luft, Philips, Rowenta, Samsung, Sharp, Tefal oraz Vestfrost.

2022-03-15
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket