Artykuły

Wyciskarki

Wyciskarki do owoców i warzyw

2023-07-16

Świeży i zdrowy sok z ulubionych warzyw i owoców możemy przygotować samemu, w dokładnie takiej proporcji składników, jakiej oczekujemy. Pomoże w tym wyciskarka wolnoobrotowa. To stosunkowo proste urządzenie, stanowiące alternatywę dla sokowirówki. (Fot. Zelmer)

Czytaj więcej...
Świeży sok

Świeży sok w kilka chwil

2023-06-16

Pyszny i zdrowy domowy sok możemy uzyskać w kilka chwil dzięki sokowirówce. Z jej pomocą sami przygotujemy ulubione mieszanki soków z warzyw i owoców, których pochodzenia jesteśmy pewni. Nowoczesne modele charakteryzują się dużą wydajnością i łatwością obsługi. (Fot. Adler)

Czytaj więcej...
Zawsze

Zawsze świeży sok

2022-06-13

W naszych domach wciąż dużą popularnością cieszą się sokowirówki. Wielu klientów preferuje te urządzenia ze względu na to, że przygotowują klarowny sok oraz pozwalają szybko przetwarzać większe ilości warzyw i owoców.

Czytaj więcej...
Zdrowy sok

Zdrowy sok w kilka chwil

2021-06-09

Przez lata sokowirówki należały do najpopularniejszych urządzeń do przygotowywania domowych soków. Dziś są cenione przede wszystkim za szybkość działania. Jeśli chcemy przerobić duże ilości twardych warzyw i owoców, takich jak marchew i jabłka, sprawdzają się bardzo dobrze.

Czytaj więcej...
Zdrowie

Zdrowie w szklance soku

2020-07-02

Świeże owoce to jedno z najlepszych źródeł witamin i składników odżywczych. Jednak nie zawsze mamy ochotę spożywać je w całości, dotyczy to zwłaszcza dzieci. Dlatego jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie sobie dziennej dawki witamin w postaci owoców i warzyw jest spożycie ich w świeżym soku z wyciskarki lub sokowirówki.

Czytaj więcej...
Sok

Sok to zdrowie!

2019-05-27

Wyciskarki, sokowirówki czy smoothie makery cieszą się wśród klientów coraz większą popularnością. Duże znaczenie mają oczywiście względy zdrowotne, gdyż przygotowany świeży sok jest bogaty w witaminy i wartości odżywcze, ale także kwestie smaku i ekonomii.

Czytaj więcej...
Podstawowe zasady picia

Podstawowe zasady picia i przyrządzania soków i koktajli

2017-12-07

O zaletach i zasadach przygotowywania soków i koktajli opowiada Agata Ziemnicka- Łaska, dietetyczka i ekspert żywieniowy Philips.

Czytaj więcej...
Czyścimy i konserwujemy

Czyścimy i konserwujemy

2017-08-23

Konserwacja i czyszczenie to bardzo ważny aspekt użytkowania urządzeń AGD, zwłaszcza tych mających bezpośredni kontakt z żywnością. W wypadku soków, które z założenia mają być zdrowe, czynności te nabierają szczególnego znaczenia.

Czytaj więcej...
Dobroczynne właściwości

Dobroczynne właściwości soków

2017-08-23

Jesteśmy tym, co jemy i pijemy. Porzekadło to nie straciło na swej aktualności. Od dawna też wiadomo, że picie świeżych soków z owoców i warzyw znakomicie odżywia organizm i pomaga w walce ze stresem, zmęczeniem oraz brakiem koncentracji. A to tylko wybrane właściwości soków.

Czytaj więcej...
Elektronika

Elektronika w akcji!

2017-08-23

Do niedawna mieliśmy do czynienia wyłącznie z mechanicznymi włącznikami typu „on–off” (włączone-wyłączone). Dziś do gry wchodzą nowoczesne systemy sterowania z zaawansowanymi programatorami i wyświetlaczami LCD.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket