Artykuły

Przechowywanie narzędzi

Przechowywanie narzędzi nie tylko w warsztacie

2022-04-01

Warsztat to miejsce pracy, w którym używane jest wiele narzędzi. Utrzymywanie ich w porządku, szybkie znalezienie potrzebnego skraca czas i zapewnia komfort pracy. W wielu pracach narzędzia trzeba mieć przy sobie, pomocne są wtedy skrzynki, walizki i torby.

Czytaj więcej...
Solidne mocowanie

Solidne mocowanie ściski i imadła

2021-09-25

W wielu pracach wykończeniowych stolarskich, mechanicznych zachodzi konieczność solidnego mocowania elementów, np. podczas obróbki i montażu. Wtedy niezbędne są ściski, imadła.

Czytaj więcej...
Wiertła i otwornice

Wiertła i otwornice do różnych materiałów

2021-05-25

Ręczna wiertarka elektryczna znajduje się właściwie w każdym domu i warsztacie, o firmach budowlanych czy zakładach przemysłowych nie wspominając. Aby móc wykorzystywać jej możliwości w sposób maksymalny, trzeba zaopatrzyć się w gamę odpowiednich wierteł.

Czytaj więcej...
Narzędzia do przygotowywania

Narzędzia do przygotowywania zapraw budowlanych

2020-03-10

Niczym w dawnej reklamie materiałów wykończeniowych, tak i dziś na budowie „najważniejsza jest zaprawa”, a także jej jakość i właściwa konsystencja. Te zapewni tylko zastosowanie odpowiedniego mieszadła i mieszarki, które niezwykle ułatwią codzienną pracę profesjonalistów. (Fot. Hikoki)

Czytaj więcej...
Szybkie i sprawne wiercenie

Szybkie i sprawne wiercenie w różnych materiałach

2019-10-07

Wiertarki są w obecnych czasach używane powszechnie, nie tylko do celów zawodowych. Chyba każdy ma w swoim domowym warsztacie wiertarkę lub wiertarkowkrętarkę. Producenci dbają o odpowiednie zaawansowanie techniczne urządzeń, dlatego występują one na rynku w dziesiątkach postaci, różniących się parametrami roboczymi, elementami konstrukcji, a przede wszystkim przeznaczeniem. Olbrzymi wybór pozwala idealnie dopasować urządzenie do potrzeb każdego użytkownika.

Czytaj więcej...
Różnorodne konstrukcje

Różnorodne konstrukcje mieszadeł

2017-04-03

Zależnie od tego, co chcemy mieszać i jaki efekt chcemy uzyskać z wykorzystaniem mieszarki, konieczne będzie zastosowanie innego typu mieszadła. W ofercie fi rm zajmujących się produkcją mieszadeł mamy często całą gamę różnorodnych konstrukcji, dopasowanych do mieszania materiałów o różnej konsystencji. Dobrze dobrane mieszadło to nie tylko idealnie wymieszany materiał, ale też komfortowa praca, bez rozchlapywania mieszanki.

Czytaj więcej...
Mieszadło –

Mieszadło – rzecz niezbędna

2017-04-03

Mieszarka bez odpowiedniego mieszadła jest praktycznie bezużytecznym urządzeniem. Nie wystarczy jednak zastosowanie mieszadła dowolnego typu. Musi ono być dopasowane do rodzaju mieszanego materiału.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket