Artykuły

Zarządzanie domowymi odpadami

Zarządzanie domowymi odpadami selektory i młynki

2023-09-08

Świadomość ekologiczna społeczeństwa stała się obecnie bardzo ważnym aspektem życia. To, w jaki sposób wykonujemy proste czynności, takie jak zakupy, gotowanie, zmywanie naczyń, ma ogromny wpływ na otaczający nas świat. Ważną kwestią jest przy tym segregowanie śmieci w domu i wyrzucanie ich do odpowiednio oznakowanych pojemników. (Fot. Franke)

Czytaj więcej...
Zlewozmywaki ceramiczne

Zlewozmywaki ceramiczne do nowoczesnej i klasycznej kuchni

2023-06-05

Przy wyborze zlewozmywaka zwracamy uwagę na to, z czego jest on wykonany. Jednym z materiałów wykorzystywanych do produkcji tego kuchennego akcesorium jest ceramika. Podpowiadamy, czym charakteryzują się tego typu modele i na co zwrócić uwagę przy wyborze efektownego ceramicznego zlewozmywaka. (Fot. Franke)

Czytaj więcej...
Komfortowe zmywanie

Komfortowe zmywanie w zlewozmywaku stalowym

2023-05-04

Modele zlewozmywaków stalowych są jednymi z najpopularniejszych rozwiązań w zakresie aranżacji i wyposażenia przestrzeni kuchennej. Te rozwiązania doskonale prezentują się zarówno w kuchniach tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Duży asortyment produktów w tym segmencie rynku sprawia, że wybór odpowiedniego urządzenia staje się nie lada wyzwaniem. (Fot. Franke)

Czytaj więcej...
Systemy organizacji kuchni

Systemy organizacji kuchni – ciekawe rozwiązania i praktyczne akcesoria

2023-02-01

Dobrze zaprojektowana kuchnia to taka, która jest funkcjonalnie i praktycznie wyposażona. Odpowiednio dobrany sprzęt gospodarstwa domowego, przydatne akcesoria, spójna aranżacja przestrzeni i przemyślane zakupy to tylko nieliczne warunki stworzenia perfekcyjnie zorganizowanej kuchni. Co jeszcze? Sprawdzamy! (Fot. Franke)

Czytaj więcej...
Automatyczny młynek

Automatyczny młynek na kuchenne odpadki

2022-10-31

Instalacja młynka to doskonały sposób na pozbycie się domowych odpadów typu bio. Ten sprzęt dopiero wkracza do naszych kuchni, niemniej cieszy się coraz większym powodzeniem. Pierwsze rozdrabniacze zawdzięczamy znanym z zamiłowania do wygodnego życia Amerykanom, którzy w latach 30. minionego wieku mieli je w swoich zlewozmywakach. Sprawdziliśmy, co oferuje w tym zakresie polski rynek. (Fot. Franke)

Czytaj więcej...
Skuteczne

Skuteczne zarządzanie odpadami

2022-07-07

Świadomość ekologiczna społeczeństwa stała się obecnie bardzo ważnym aspektem życia. To, w jaki sposób wykonujemy proste czynności, takie jak zakupy, gotowanie, zmywanie naczyń, ma ogromny wpływ na otaczający nas świat. Ważną kwestią jest przy tym segregowanie śmieci w domu i wyrzucanie ich do odpowiednio oznakowanych pojemników. (Fot. Blanco)

Czytaj więcej...
Organizacja kuchni,

Organizacja kuchni, rozwiązania, akcesoria

2022-06-04

Przestrzeń kuchenna jest szczególnym miejscem domu czy mieszkania i łączy zwykle kilka funkcji. Dobrze zaprojektowana kuchnia to taka, która jest funkcjonalnie i praktycznie wyposażona. Odpowiednio dobrany sprzęt gospodarstwa domowego, przydatne akcesoria, spójna aranżacja przestrzeni i przemyślane zakupy to tylko nieliczne warunki stworzenia perfekcyjnie zorganizowanej kuchni. Co jeszcze? Sprawdzamy!

Czytaj więcej...
Trwałe i eleganckie

Trwałe i eleganckie zlewozmywaki i baterie granitowe

2022-05-04

Główną zaletą granitowych zlewów i baterii jest odporność na uszkodzenia mechaniczne, środki chemiczne oraz wysoką temperaturę. Ponadto różnorodność dostępnych kształtów i kolorystyki tego typu konstrukcji sprawia, że można je dopasować do każdej kuchennej aranżacji.

Czytaj więcej...
Zlewozmywaki

Zlewozmywaki i baterie ceramiczne

2022-04-04

Ceramiczne zlewozmywaki i baterie odpowiednio dobrane do wystroju kuchni mogą nie tylko nadać jej określony charakter, ale być przede wszystkim wyznacznikiem stylu. Wielkość, kolor, usytuowanie w zabudowie i łatwość utrzymania w czystości to zaledwie kilka zalet tych ponadczasowych produktów. (Fot. Franke)

Czytaj więcej...
Ponadczasowe

Ponadczasowe zlewozmywaki i baterie stalowe

2022-03-05

Producenci i projektanci nieustannie dbają o to, żeby kuchenne aranżacje były nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne i ergonomiczne. Innowacje nie omijają więc także zlewów czy baterii kuchennych. Zlewozmywak i bateria kuchenna to duet nie do zastąpienia w każdym domu. Nawet gdy zmywarka stała się standardem, nie ma mowy o tym, żeby w kuchennej zabudowie zabrakło tych dwóch wspomnianych elementów.

Czytaj więcej...
Organizacja

Organizacja przestrzeni kuchennej

2021-11-06

Dobrze zaprojektowana kuchnia łączy się z jej funkcjonalnym i praktycznym wyposażeniem. Odpowiednio dobrany sprzęt gospodarstwa domowego, przydatne akcesoria, spójna aranżacja przestrzeni i przemyślane zakupy to tylko nieliczne warunki stworzenia perfekcyjnie zorganizowanej kuchni. Co jeszcze? Sprawdzamy!

Czytaj więcej...
Zlewozmywaki i baterie

Zlewozmywaki i baterie granitowe

2021-07-01

Modelami granitowymi, z uwagi na ich charakterystyczny design, przyjęło się określać zlewozmywaki wykonywane z kompozytu, czyli materiału będącego połączeniem różnego typu minerałów. Różnorodność dostępnych kształtów i kolorystyki tego typu konstrukcji sprawia, że można je bez problemu dopasować do kuchennej aranżacji.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket