Artykuły

Chłodziarkozamrażarka

LG

Chłodziarkozamrażarka GBB72MCVBN

2022-11-06

Najnowsza propozycja z segmentu urządzeń chłodniczych firmy LG wykorzystuje rozwiązania techniczne, które zapewniają większą higienę, sprawdzone sposoby przechowywania żywności oraz stylowe wzornictwo. Na tym jednak nie koniec innowacji. To kolejny pojemny model z możliwością zdalnej obsługi i monitorowania pracy, a do tego w najbardziej popularnej konstrukcji, czyli z dolnym zamrażalnikiem.

Czytaj więcej...
Pralka

BOSCH

Pralka WAV08M92PL

2022-11-05

W ofercie firmy Bosch dostępna jest zaawansowana technicznie pralka z nowoczesnym systemem AntiStain, który automatycznie i precyzyjnie dostosowuje parametry prania do rodzaju plam. Pozwala on uzyskać doskonały efekt czystego prania bez stosowania dodatkowych odplamiaczy chemicznych.

Czytaj więcej...
Płyty indukcyjne

CONCEPT

Płyty indukcyjne IDV5660bc i IDV5660wh

2022-11-04

Firma Concept poszerza ofertę w zakresie płyt indukcyjnych i prezentuje dwa nowe modele – IDV5660bc oraz IDV5660wh. Oba urządzenia wyposażone są w te same funkcje, udogodnienia oraz systemy bezpieczeństwa, a to, co je wyróżnia, to wybarwienie. Model biały doskonale sprawdzi się w kuchniach w stylu skandynawskim, a model w kolorze klasycznej czerni będzie się idealnie komponował z kuchniami urządzonymi w stylach nowoczesnych.

Czytaj więcej...
Okap

AMICA

Okap OKP6552SB

2022-11-03

W ofercie firmy Amica dostępny jest nowoczesny model okapu, który będzie idealnym dopełnieniem modernistycznych przestrzeni kuchennych, utrzymanych w stylu klasycznym i oszczędnych w formie. To nowoczesne urządzenie, zależnie od potrzeb użytkownika i miejsca instalacji, może pracować w trybie pochłaniacza lub wyciągu.

Czytaj więcej...
Piekarnik

BOSCH

Piekarnik HBG2780B0

2022-11-03

Bosch, producent sprawdzonych i cenionych sprzętów gospodarstwa domowego, wprowadza do swojej oferty kolejny piekarnik do zabudowy. Model HBG2780B0 to nowoczesne urządzenie do przygotowywania perfekcyjnych dań, a to między innymi za sprawą innowacyjnego programu o nazwie AutoPilot 30.

Czytaj więcej...
Piekarnik

MPM

Piekarnik MPM-63-BO-12T

2022-11-03

Model MPM-63-BO-12T to urządzenie, które świetnie sprawdzi się w każdej kuchni. Oferuje użytkownikom 5 kombinacji sposobu pieczenia i skuteczne oraz komfortowe czyszczenie z wykorzystaniem pary.

Czytaj więcej...
Lodówka do zabudowy

SIEMENS

Lodówka do zabudowy KI86NVFE0

2022-11-01

Najnowszy model chłodziarkozamrażarki do zabudowy marki Siemens wyróżniają duża pojemność do przechowywania produktów, innowacyjny system, który utrzymuje stałą temperaturę w każdym zakamarku komory chłodzenia, a także system hyperFresh, który dłużej utrzymuje świeżość żywności. Do tego urządzenie oferuje możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi oraz specjalne strefy lokowania produktów spożywczych.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

CONCEPT

Chłodziarkozamrażarka LA3891ds

2022-10-14

Marka Concept, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w kwestii najnowszych trendów wzorniczych i funkcjonalnych w zakresie chłodnictwa, uzupełnia ofertę o nowy model wielogabarytowej chłodziarkozamrażarki – LA3891ds. Oprócz przydatnych funkcji i przestronnego wnętrza urządzenie odznacza się eleganckim wzornictwem, cechującym całą linię Titania.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket