ACTION

Nowy program lojalnościowy

Nowy

Action zachęca swoich klientów, nie tylko biznesowych, ale również osoby dokonujące zakupów na specjalnej platformie zakupowej, do rejestracji w najnowszym programie lojalnościowym „Łowcy iSE-Coinów”. Do programu mogą dołączyć obecni klienci, jak i nowo zarejestrowani. Dodatkowo w opcji Konkurs na subkontach mogą rejestrować się konkretne osoby z danej firmy, co jest innowacją w organizacji tego typu programów.

Najnowszy program lojalnościowy „Łowcy iSE-Coinów” firmy Action wyróżnia się prostotą rejestracji i obiecuje emocjonujące nagrody dla zwycięzców. Program zapewnia wieloosobowe uczestnictwo, co oznacza, że w zabawie może wziąć udział wielu przedstawicieli jednej firmy posiadających aktywne konto na platformie i-Serwis. Każdy uczestnik ma wybór, czy chce wziąć udział w konkursie, czy w promocji. Uczestnicy mogą wybrać opcję, która odpowiada ich preferencjom. Rejestracja jest niezwykle prosta i odbywa się za pośrednictwem specjalnej platformy online. Program trwający do czerwca 2024 r. został podzielony na 14 miesięcznych edycji. Atrakcyjność programu opiera się na katalogu cennych nagród, jakie zdobywają zwycięzcy poszczególnych edycji. Nagrody w postaci sprzętu IT, RTV-AGD i wielu innych kategorii wzbogaca oferta kart przedpłaconych i e-voucherów oraz rabatów posprzedażowych. Każdy uczestnik, który zarejestruje się po raz pierwszy do promocji lub konkursu, otrzyma bonus powitalny w postaci 1000 punktów na start. Bonus ten zostanie przyznany po wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych dotyczących programu „Łowcy iSE-coinów”. Punkty te mogą być użyte do transferu pod warunkiem uzyskania co najmniej 1000 punktów z tytułu zrealizowanych zakupów oraz zakwalifikowania się do grupy zwycięzców promocji lub konkursu.

Action S.A. pozostaje w czołówce firm innowacyjnych i zawsze dąży do zapewnienia najwyższej jakości usług swoim klientom. Program partnerski „Łowcy iSE-Coinów” jest kolejnym krokiem w kierunku zwiększenia atrakcyjności naszej oferty oraz wzmocnienia więzi z klientami. Dla nas, w Action, ważne jest, aby pomagać naszym partnerom rozwijać ich biznes, a także doceniać fakt współpracy z nami – powiedział dyrektor działu handlowego Action SA, Paweł Kopycki.

Action zachęca wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony internetowej programu „Łowcy iSE-Coinów” oraz platformy zakupowej https://is3.action. pl/user/signin, gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat rejestracji, zasad i nagród. To doskonała okazja, by wejść w świat iSE-Coinów i zwiększyć swoje korzyści.

2023-08-02
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket