Artykuły

Pralki normalnogabarytowe

Pralki normalnogabarytowe o załadunku do 7 kg

2022-03-11

Pralki normalnogabarytowe, zwane też standardowymi, to najpopularniejszy rodzaj tego sprzętu pralniczego. Oprócz standardowych wymiarów wyróżnia je sposób ładowania, a także zróżnicowana pojemność wsadu.

Czytaj więcej...
Funkcjonalne chłodziarkozamrażarki

Funkcjonalne chłodziarkozamrażarki french door

2022-03-10

Modele typu french door, często mylone z lodówkami side by side, należą do grupy dużych sprzętów chłodniczych. Charakteryzują się ogromnymi możliwościami przechowywania produktów w niestandardowo długich naczyniach. To za sprawą górnej komory, w której nie ma charakterystycznego dla modeli side by side pionowego słupka.

Czytaj więcej...
Urządzenia do gotowania

Urządzenia do gotowania na parze

2022-03-08

Gotowanie na parze jest znane już od bardzo dawna. Zasada była prosta – należało podgrzać w naczyniu wodę do temperatury wrzenia i ustawić nad nim np. sito, bambusowy kosz lub perforowaną blachę. Kulinarny świat zrewolucjonizowało wynalezienie szybkowaru i parowaru, a następnie urządzeń do gotowania na parze.

Czytaj więcej...
Eleganckie i wszechstronne

Eleganckie i wszechstronne płyty ceramiczne

2022-03-07

Płyty ceramiczne, podobnie jak modele indukcyjne, są urządzeniami elektrycznymi. Alternatywą do nich są płyty gazowe. To trzy podstawowe rodzaje płyt grzejnych do zabudowy dostępne obecnie na rynku jako jednorodne.

Czytaj więcej...
Ponadczasowe

Ponadczasowe zlewozmywaki i baterie stalowe

2022-03-05

Producenci i projektanci nieustannie dbają o to, żeby kuchenne aranżacje były nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne i ergonomiczne. Innowacje nie omijają więc także zlewów czy baterii kuchennych. Zlewozmywak i bateria kuchenna to duet nie do zastąpienia w każdym domu. Nawet gdy zmywarka stała się standardem, nie ma mowy o tym, żeby w kuchennej zabudowie zabrakło tych dwóch wspomnianych elementów.

Czytaj więcej...
Gotowanie

Gotowanie w każdych warunkach

2022-02-15

Nie wymagają instalacji oraz zajmują niewiele miejsca. Kompaktowe płyty grzewcze w kilka chwil każde pomieszczenie zamienią w funkcjonalną kuchnię. Sprawdzą się podczas gotowania w plenerze, na działce, a także w niewielkim mieszkaniu.

Czytaj więcej...
Kuchnie elektryczne

Kuchnie elektryczne indukcyjne

2022-02-04

Mimo zmieniających się trendów klasyczne rozwiązania zawsze będą miały swoich zwolenników. Doskonale potwierdza to funkcjonujący od lat segment rynku związany z kuchniami wolnostojącymi. Nie omijają ich też innowacje, jak np. indukcyjna płyta grzejna.

Czytaj więcej...
Lodówki wielodrzwiowe

Lodówki wielodrzwiowe multidoor

2022-02-01

Lodówki multidoor, jak wskazuje sama nazwa, to urządzenia chłodnicze wyposażone w wiele drzwi. Mogą być co najmniej trzydrzwiowe, a największe obecnie na rynku są modele pięciodrzwiowe. Wyposażone są w wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych, które zapewniają wygodne przechowywanie żywności na dłużej. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket