Artykuły

„Domowa Piekarnia Kucharskiego”

„Domowa Piekarnia Kucharskiego” z urządzeniami Samsung

2023-07-07

Na Canal+ Kuchnia wystartowała czwarta seria „Domowej Piekarni Piekarskiego”, w której znany kucharz oraz ambasador Samsung – Piotr Kucharski prezentuje przepisy na wypieki z całego świata, które każdy może przygotować w swojej kuchni. W tej edycji, przestrzeń kuchenna w programie została wyposażona w urządzenia marki Samsung.

Czytaj więcej...
Konkurs

Konkurs „Najlepszy Projekt”

2023-07-07

BSH zachęca swoich pracowników do poszukiwania nowych rozwiązań, pracy zespołowej i przedstawiania nowych pomysłów. Połączenie różnych punktów widzenia przynosi najlepsze usprawnienia i innowacyjne rozwiązania dla klientów marki. Dlatego już od 13 lat firma organizuje konkurs „Najlepszy Projekt”.

Czytaj więcej...
Złota Setka Wielkopolski

Złota Setka Wielkopolski 2023

2023-07-07

Grupa Amica otrzymała specjalne wyróżnienie podczas „Złotej Setki Wielkopolski” 2023. Na uroczystej gali w Poznaniu uhonorowano przedsiębiorców z regionu, którzy wyróżniają się zaradnością w prowadzeniu biznesu i osiągnęli najlepsze wyniki finansowe w roku ubiegłym, a także tych, którzy działają w obszarze dobrych praktyk, ekologii i odpowiedzialności społecznej.

Czytaj więcej...
Trzy prestiżowe nagrody

Trzy prestiżowe nagrody

2023-07-05

W najważniejszych branżowych konkursach – „Red Dot Awards” 2023 i „iF Design Awards” 2023 – szwajcarska firma Franke zdobyła aż trzy nagrody. Tym samym udowodniła, że jest niekwestionowanym liderem w obszarze innowacyjnego wzornictwa i przemyślanych rozwiązań w swojej kategorii.

Czytaj więcej...
Branża AGD w kontekście ewidencji elektroodpadów i legislacji

Branża AGD w kontekście ewidencji elektroodpadów i legislacji [promocja]

2023-06-12

W świetle intensywnego rozwoju technologicznego i rosnącej konsumpcji producenci AGD i podmioty gospodarujące zużytym sprzętem mierzą się z wieloma wyzwaniami, wynikającymi z rosnącej świadomości ekologicznej.

Czytaj więcej...
Oficjalnym Partnerem

Oficjalnym Partnerem Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej!

2023-06-11

Gorenje, wiodący europejski producent urządzeń AGD należący do grupy Hisense Europe, przedłuża współpracę z Europejską Federacją Piłki Ręcznej (EHF) i zostaje Oficjalnym Partnerem Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn i Kobiet w roku 2024 oraz 2026.

Czytaj więcej...
„Inteligentne” pranie

„Inteligentne” pranie w polskich domach

2023-06-11

Aż 89 proc. Polaków chce korzystać z zaawansowanych rozwiązań, które pomagają oszczędzać energię. Tak wynika z badania* przeprowadzonego przez Ipsos na zlecenie Samsunga. Badanie ujawnia również zmianę podejścia użytkowników sprzętów AGD do obowiązków domowych oraz jak nowoczesne rozwiązania mogą im w nich pomóc.

Czytaj więcej...
Funkcje pralki

Funkcje pralki chroniące skórę

2023-06-09

Kontakt skóry z ubraniami może powodować jej wrażliwość, zwłaszcza jeśli mamy skłonności do podrażnień i alergii. Niezwykle ważne jest to, z jakich środków piorących korzystamy oraz w jaki sposób robimy pranie. Marka Hisense w kilku prostych krokach pokazuje, jak poprawić technikę prania i zapobiec podrażnieniom skóry.

Czytaj więcej...
Komfortowe i oszczędne

Komfortowe i oszczędne zmywanie naczyń

2023-06-09

Czy nowoczesna zmywarka nie nadwyręży domowego budżetu? Poszukując urządzenia do wyposażenia kuchni, warto rozważyć zakup modelu, który łączy w sobie wielozadaniowość i energooszczędność – grupa Amica w zakresie zmywarek stawia na komfort, ekonomię, ekologię i wprowadza nowe modele na rynek.

Czytaj więcej...
Mistrzowskie oszczędzanie

Mistrzowskie oszczędzanie #LikeABosch

2023-06-05

Jak w 2023 r. oszczędzać wodę i energię? To jedno z najczęstszych pytań, jakie zadają konsumenci. Marka Bosch w odpowiedzi przedstawia mistrzów oszczędzania, czyli AGD, które dzięki zaawansowanym rozwiązaniom oszczędzi domowy budżet.

Czytaj więcej...
Inteligentna

Inteligentna kuchnia przyszłości

2023-06-05

Siemens Home Appliances przedstawia koncepcję Inteligentnej Kuchni, która została opracowana by zoptymalizować codzienne czynności wykonywane w kuchni i tym samym dać użytkownikom więcej czasu wolnego.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket