Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Wyróżniony oceną

SHARP

Wyróżniony oceną BLI „Highly Recommended”

2017-01-20

Wiodąca organizacja zajmująca się testowaniem sprzętu biurowego, Buyers Laboratory LLC, wyróżniła nową serię urządzeń wielofunkcyjnych Sharp za jakość, niezawodność i łatwość obsługi.

Czytaj więcej...
Procesory Exynos

SAMSUNG

Procesory Exynos w samochodach Audi

2017-01-19

Technologia firmy Samsung wkroczy do najnowszych samochodów Audi. Procesory Exynos od firmy Samsung odegrają kluczową rolę w projekcie Audi Progressive SemiConductor Program (PSCP). To inicjatywa, której celem jest wyposażanie samochodów w nowe technologie, wpływające pozytywnie na komfort i bezpieczeństwo jazdy. W ramach współpracy Samsung dostarczy firmie Audi swoje flagowe procesory Exynos, które będą napędzały system In-Vehicle Infotainment (IVI), rozwijany obecnie przez niemiecki koncern motoryzacyjny.

 

Czytaj więcej...
Szykuje rewolucję w sprzęcie audio

DENON

Szykuje rewolucję w sprzęcie audio

2017-01-19

Nadchodzi coś zupełnie nowego… Denon najwyraźniej planuje namieszać na rynku zapowiedzią nowego produktu. Ma on ogromne szanse zaistnieć w kategorii, w której królują wielkie czarne (choć niekoniecznie tylko w tym kolorze) pudła amplitunerów.

Czytaj więcej...
Galaxy S7 edge w kolorze Blue Coral

SAMSUNG

Galaxy S7 edge w kolorze Blue Coral dostępny w Polsce

2017-01-19

Samsung Galaxy S7 edge, jeden z najbardziej designerskich smartfonów na rynku, doczekał się nowego koloru. Do palety sześciu odcieni flagowca dołącza teraz siódmy: Blue Coral. Galaxy S7 edge w nowym wariancie kolorystycznym jest już dostępny w Polsce w ofercie operatorów sieci komórkowych, salonach Samsung Brand Store oraz sklepach z elektroniką.

Czytaj więcej...
Zintegrowało prawie

AB

Zintegrowało prawie 100 partnerów

2017-01-18

W Kielcach odbyła się dwudniowa konferencja "HP Inc Printing 2017" zorganizowana przez AB SA, największego dystrybutora IT i elektroniki użytkowej w Europie Środkowo-Wschodniej, oraz HP Inc. Spotkanie prawie setki partnerów wrocławskiego dystrybutora dotyczyło prezentacji rozwiązań druku oraz materiałów eksploatacyjnych od HP Inc.

Czytaj więcej...
Wprowadził tryb Masters

TIDAL

Wprowadził tryb Masters

2017-01-18

Tidal udostępnił użytkownikom serwisu streamingowego w wersji Hi-Fi tryb Masters. Pozwala on na odtwarzanie muzyki w jakości studyjnej – z częstotliwością próbkowania 96 kHz i rozdzielczością 24 bity na pojedynczą próbkę.Tidal udostępnił użytkownikom serwisu streamingowego w wersji Hi-Fi tryb Masters. Pozwala on na odtwarzanie muzyki w jakości studyjnej – z częstotliwością próbkowania 96 kHz i rozdzielczością 24 bity na pojedynczą próbkę.

Czytaj więcej...
Auro-3D dla amplitunerów z Heosem

DENON

Auro-3D dla amplitunerów z Heosem

2017-01-18

Firma Denon udostępniła nowe oprogramowanie dla amplitunerów wielokanałowych, które mogą być częścią bezprzewodowego systemu multiroom Heos. Pozwoli ono na korzystanie z systemu surround Auro-3D. Aktualizacja jest płatna.

Czytaj więcej...
Targi już w marcu w Warszawie

DOM INTELIGENTNY

Targi już w marcu w Warszawie

2017-01-18

W dniach 3–5 marca 2017 r. odbędzie się 6. edycja targów „Dom Inteligentny”. Tegoroczna impreza zostanie zorganizowana w Warszawie na stadionie PGE Narodowym.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket