SHARP

Pralka marki Sharp nagrodzona prestiżową nagrodą IF Design Award

Pralka marki Sharp nagrodzona prestiżową nagrodą IF Design Award

W dniach 19-21 stycznia2016 r. jury złożone z kilkudziesięciu światowych autorytetów w dziedzinie designu wyłoniło zwycięzców tegorocznej edycji konkursu IF Award Design. Wśród wyróżnionych produktów znalazła się pralka marki Sharp z linii Family Look.Oficjalna gala finałowa IF Award Design 2016 i wręczenie nagród odbędzie się 26 lutego 2016 roku w Monachium.

Konkurs IF Design Award jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów z dziedziny designu. Co roku tysiące firm ubiega się o wyróżnienie własnych produktów tym tytułem. W tym roku jedną z marek, którą nagrodzono IF Design Award została marka Sharp. Nagrodę przyznano pralce Sharp ES-GFT8146I3 z linii Family Look.

Pralkę Family Look ES-GFT8146I3 o wykończeniu obudowy w kolorze inox nagrodzono za estetyczny i nowoczesny design, a także innowacje techniczne. Jury szczególną uwagę zwróciło na zintegrowany z urządzeniem panel sterowania. Jest to kolorowy panel LCD TFT, który nie tylko wyróżnia się przemyślanym designem, ale także jest niezwykle funkcjonalnyi pozwala na intuicyjną obsługę pralki. Oceniający docenili dopracowaną stylistykę pralki Sharp, zwłaszcza wzajemną synergię poszczególnych elementów mieszczących się na froncie urządzenia - panelu sterowania, porgramatora o srebrnym wykończeniu, jak również wyjątkowo dużych drzwiczek, których zewnętrzna krawędź dopełniona jest srebrną ramką.

iF Design Award to jeden z najbardziej liczących się na świecie konkursów w dziedzinie designu. Od ponad 60 lat certyfikat iF uznawany jest jako znak doskonałości projektowej. Co roku w konkursie bierze udział kilka tysięcy firm z całego świata. W tym roku zwycięskie produkty wybrano spośród 5295 zgłoszeń z 53 krajów w kilkunastu kategoriach, a produkty, którym przyznano tytuły wyróżniają się innowacjami technicznymioraz pięknym designem.

Pralka Sharp Family Look ES-GFT8146I3 trafi do sprzedaży w Polsce już wiosną 2016 r.

Najważniejsze cechy pralki Sharp Family Look ES-GFT8146I3:

  • Pojemność wsadu: 8 kg
  • Prędkość odwirowania: 1400 obr./min.
  • Technologie: m.in. Bubble Drum, Wave Cabinet, Allergy Smart
  • Klasa energetyczna: A+++
  • Rekomendacja BAF

MS/ Źródło: materiały prasowe

2016-02-03
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket