Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Promuje unikalne technologie w swoich pralkach

SAMSUNG

Promuje unikalne technologie w swoich pralkach w nowej kampanii

2019-12-05

Samsung wystartował z nową kampanią promującą szerokie portfolio pralek oraz prezentującą unikalne technologie Samsung w pralnictwie. Działania promocyjne prowadzone są w radiu, social mediach, digitalu oraz mediach online.

Czytaj więcej...
Telewizja satelitarna

TELEWIZJA DVB-S i OTT

Telewizja satelitarna czy internetowa?

2019-12-03

Artykuł jest podsumowaniem zmian i trendów, jakie występują w tym roku w działalności platform cyfrowych DVB-S na polskim rynku.

Czytaj więcej...
Wygodne i praktyczne

KOLUMNY AKTYWNE

Wygodne i praktyczne nagłośnienie

2019-12-03

Głośniki i kolumny aktywne, czyli takie, które mają już wbudowany wzmacniacz są nie tylko wygodne w instalacji, ale też funkcjonalne. Coraz częściej obsługują zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe odtwarzanie muzyki. Świetnie sprawdzą się m.in. do nagłośnienia telewizora czy komputera. Przenośne konstrukcje aktywne będą natomiast idealnym „towarzyszem” podczas plenerowych imprez.

Czytaj więcej...
Zasilanie

POWERBANKI

Zasilanie urządzeń mobilnych w terenie

2019-12-03

Wydajność akumulatorów we współczesnych smartfonach często stanowi powód do narzekań. Mało kto pamięta już o telefonach komórkowych, które potrafiły nawet ponad tydzień działać na jednym cyklu ładowania. Znaczne zwiększenie możliwości urządzeń wpłynęło także na ich apetyt na energię.

Czytaj więcej...
Urządzenia do pielęgnacji twarzy i ciała

PIELĘGNACJA CIAŁA

Urządzenia do pielęgnacji twarzy i ciała

2019-12-02

Elektronika z segmentu urodowego cieszy się coraz większą popularnością. Produkty te to nie tylko popularny sprzęt do pielęgnacji włosów. Modne stają się akcesoria, przy których pomocy zadbamy o cerę i ciało. Są one alternatywą dla czasochłonnych i kosztownych wizyt w salonach kosmetycznych.

Czytaj więcej...
Mechaniczna filtracja

AKADEMIA VESTEL

Mechaniczna filtracja i nawilżanie powietrza

2019-12-02

Sezon jesienno-zimowy to najtrudniejszy okres dla naszego zdrowia, a to z powodu smogu i sezonu grzewczego. Znacząco zmniejsza się wilgotność powietrza w mieszkaniach, co ma wpływ na nasze drogi oddechowe. Suche powietrze powoduje także wzrost ilości szkodliwych ładunków elektrostatycznych.

Czytaj więcej...
Wspólna platforma

CYFROWY POLSAT

Wspólna platforma OTT Cyfrowego Polsatu i Discovery

2019-12-02

Cyfrowy Polsat i Discovery podpisały umowę joint venture dotyczącą utworzenia wspólnej platformy OTT, dostępnej na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych.

Czytaj więcej...
Kupuje udziały

CANAL+

Kupuje udziały w Kino Świat

2019-12-02

ITI Neovision SA, operator Canal+ w Polsce, sfinalizował zakup większościowego pakietu 70 proc. udziałów w Kino Świat sp. z o.o., czołowego dystrybutora filmów w Polsce.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket