Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Nie tylko

POMPY DO WODY

Nie tylko do ogrodu

2018-12-11

Wybór odpowiedniego rodzaju pompy zależy m.in. jej od przeznaczenia, intensywności pracy i wydajności. Dostępne są modele przystosowane zarówno do wody czystej, jak i brudnej. Zależnie od potrzeb możemy wykorzystać modele instalowane na powierzchni wody lub w niej zanurzone.

Czytaj więcej...
Smart city

KONICA MINOLTA

Smart city – czy miasta przyszłości będą bezpieczne?

2018-12-11

W listopadowym marszu w Warszawie wzięło udział ponad 250 tys. osób, a za złamanie przepisów policja wciąż szuka kilkudziesięciu uczestników. W 2017 roku zarejestrowano już prawie 8 tys. imprez masowych, a ich liczba rośnie z roku na rok – podobnie jak związane z nimi zagrożenia. Miasta wciąż zmagają się z aktami wandalizmu,

Czytaj więcej...
Chef Darek Kuźniak serwuje w Boże Narodzenie

CROCK-POT

Chef Darek Kuźniak serwuje w Boże Narodzenie karpia i piernik z wolnowaru Crock-Pot

2018-12-10

Czas Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres, który kojarzy się z unoszącymi się w domu korzennymi zapachami, przyprawionymi wonią słodkich bakalii i orzechów. Chef Darek Kuźniak, Ambasador marki Crock-Pot w Polsce, przedstawia nowe przepisy na dwa świąteczne klasyki – karpia i piernik – przygotowane nieśpiesznie, w stylu slow-cooking.

 

Czytaj więcej...
Nowa

WHIRLPOOL

Nowa fabryka suszarek

2018-12-06

Firma Whirlpool otworzyła w Łodzi fabrykę suszarek. Tym samym Łódź stała się najważniejszym elementem planu przemysłowego dla suszarek firmy Whirlpool Corporation w regionie EMEA (Europe, the Middle East and Africa).

Czytaj więcej...
Prestiżowy tytuł

CAT

Prestiżowy tytuł dla Dominiki Horczewskiej

2018-12-05

W VIII edycji konkursu magazynu „Businesswoman & life” wyjątkowym tytułem „Polish Businesswoman Awards” została uhonorowana Dominika Horczewska – country manager w firmie TCCM, dystrybuującej m.in. telefony marki Cat.

Czytaj więcej...
Przejmuje

LEGRAND

Przejmuje Netatmo

2018-12-04

Firma Legrand, realizując swoją strategię rozwojową, ogłosiła podpisanie umowy przejęcia Netatmo – francuskiego lidera rynku rozwiązań „inteligentnego” domu. Legrand jest akcjonariuszem Netatmo od 2015 r.

Czytaj więcej...
Jak dbamy

SAMSUNG

Jak dbamy o bezpieczeństwo danych?

2018-12-04

Mimo deklarowanej wiedzy i świadomości w zakresie bezpieczeństwa danych jedynie 40 proc. pracowników w Polsce myśli o zabezpieczaniu urządzeń, z których korzystają, wykonując czynności służbowe – wynika z najnowszego badania firmy Samsung.

Czytaj więcej...
Z nagrodą

AB

Z nagrodą „Innowatory Wprost 2018”

2018-12-04

W trakcie uroczystej gali wręczenia nagród „Innowatory Wprost 2018” Andrzej Przybyło, twórca i prezes zarządu AB SA odebrał wyróżnienie w kategorii „Usługi dla Biznesu”.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket