Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Małe

E-MOBILNOŚĆ

Małe pojazdy elektryczne

2019-04-08

Jeszcze kilka lat temu pojazdy elektryczne wydawały się co najwyżej fanaberią, tymczasem dynamiczny rozwój zarówno silników, jak i źródeł zasilania sprawił, że coraz częściej spotykamy je na ulicach. I nie jest mowa tu tylko o samochodach, ale może właśnie przede wszystkim o małych pojazdach elektrycznych, idealnych w ruchu miejskim, jak i w terenie.

Czytaj więcej...
Funkcjonalny jak…

REJESTRATORY SAMOCHODOWE

Funkcjonalny jak… wideorejestrator

2019-04-08

Wideorejestratory są wyposażane w coraz to nowsze, bardziej zaawansowane podzespoły i rozwiązania techniczne i umożliwiają już nie tylko rejestrację materiału wideo czy zdjęć, ale również – dzięki wbudowanym rozmaitym modułom – zdalną współpracę ze smartfonami, tabletami czy komputerami.

Czytaj więcej...
Dołącza do KNX Association

LENBROOK INTERNATIONAL

Dołącza do KNX Association

2019-04-03

Firma Lenbrook International – właściciel marek Bluesound, PSB Speakers i NAD Electoronics – ogłosiła dołączenie do KNX Association, twórcy i właściciela techniki KNX, która wykorzystywana jest do sterowania „inteligentnym” domem.

Czytaj więcej...
Zdrowe potrawy z grilla

GRILLE ELEKTRYCZNE

Zdrowe potrawy z grilla przez cały rok

2019-04-02

Grillowanie kojarzy się z dobrym, ale za to mało zdrowym jedzeniem, chyba że korzystamy z grilli elektrycznych, które w przeciwieństwie do tradycyjnych nie powodują wytwarzania rakotwórczych substancji ani szkodliwego dymu. Dlaczego warto w nie zainwestować i co mają do zaoferowania producenci?

Czytaj więcej...
Klimatyzatory ścienne

KLIMATYZACJA I WENTYLACJA

Klimatyzatory ścienne i przenośne

2019-03-29

Urządzenia klimatyzacyjne nie tylko utrzymują zadaną temperaturę, aby chłodzić pomieszczenie, ale mogą powietrze oczyszczać, ogrzewać, osuszać oraz utrzymywać optymalną wilgotność i czystość za pomocą różnych fi ltrów.

Czytaj więcej...
Kolejna edycja

ELECTRONICS SHOW

Kolejna edycja już w maju

2019-03-28

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja targów Electronics Show. W dniach od 10 do 12 maja 2019 r. Międzynarodowe Centrum Targowo- Kongresowe Ptak Warsaw Expo po raz kolejny zgromadzi tysiące miłośników nowych rozwiązań technicznych.

Czytaj więcej...
#10YearsChallenge

SAMSUNG

#10YearsChallenge w kuchni Polaków

2019-03-28

Początek roku w social mediach upłynął pod znakiem #10YearsChallenge. Tym hashtagiem oznaczano zestawienie obecnych zdjęć i tych sprzed 10 lat. W tym czasie zmieniliśmy się nie tylko my, ale cały świat, w którym żyjemy. A gdyby tak „wyzwanie dekady” podjęły… urządzenia kuchenne? Temu internetowemu „zjawisku” postanowiła się przyjrzeć firma Samsung.

Czytaj więcej...
Druga edycja Kongresu AGD

APPLiA POLSKA

Druga edycja Kongresu AGD przed nami

2019-03-28

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się kolejna edycja Kongresu AGD, którego głównymi organizatorami są związek producentów AGD APPLiA Polska i Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket