Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Nortberg

PROMOCJA

Nortberg – ekskluzywne okapy kuchenne

2020-07-28

Okapy oferowane przez Nortberga wyróżniają się przede wszystkim wyjątkowym wzornictwem, bardzo dobrą jakością wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Połączenie tych elementów spowodowało, że w krótkim czasie marka ta zyskała wielu zadowolonych klientów i wciąż rozwija swoją ofertę produktową.

Czytaj więcej...
Nowy salon

MIELE

Nowy salon Miele Experience Center

2020-07-28

Firma Miele otworzyła w Polsce kolejny ekskluzywny salon sprzedaży. Mieści się on w nowoczesnym kompleksie biurowym .KTW I, zlokalizowanym przy ul. Roździeńskiego 1A, a więc w samym sercu Katowic, nieopodal charakterystycznego Spodka. Jest to jednocześnie największa ekspozycja urządzeń Miele w południowej Polsce.

Czytaj więcej...
Trendy w e-commerce

EXPERTSENDER

Trendy w e-commerce w I półroczu 2020 r.

2020-07-28

Pandemia koronawirusa pozytywnie wpłynęła na rozwój e-commerce. W jej trakcie aż o 11 proc. wzrosła liczba osób kupujących online i obecnie 7 na 10 Polaków deklaruje, że robi zakupy w Internecie.

Czytaj więcej...
5G niesie firmom szanse,

SOPHOS

5G niesie firmom szanse, ale też cyberzagrożenia

2020-07-28

Już połowa światowej populacji jest podłączona do mobilnego internetu. Do 2025 r. ma to być 5 mld ludzi, a co piąte takie połączenie będzie w sieci 5G. Transmisja danych w tym standardzie gwałtownie się rozwija, nie tylko w telefonach i laptopach, ale też urządzeniach IoT.

Czytaj więcej...
Architektura

TREMEND

Architektura – lustro społeczeństwa

2020-07-28

Design i architektura to nie tylko piękne projekty, które niosą za sobą wartość estetyczną. To także odbicia problemów, z którymi się zmagamy, naszego stylu życia czy poglądów. Na jakie potrzeby odpowiadają współczesne wnętrza?

Czytaj więcej...
Wsparcie

AMICA

Wsparcie dla OSP

2020-07-28

W obliczu pandemii koronawirusa grupa Amica i wspierana przez nią Fundacja Amicis aktywnie niosą pomoc, przekazując m.in. niezbędny sprzęt AGD ochotniczym strażom pożarnym z różnych regionów Polski.

Czytaj więcej...
Wzrost efektywności linii produkcyjnej

SAMSUNG

Wzrost efektywności linii produkcyjnej szyjącej maseczki w firmie Ptak

2020-07-28

Specjaliści z Samsung Electronics Poland Manufacturing (SEPM) przekazali swój know-how firmie Ptak i pomogli zoptymalizować jedną z linii produkcyjnych maseczek medycznych. Firma Ptak szyje maseczki w ramach rządowego programu „Polskie Szwalnie”.

Czytaj więcej...
Ogromne zainteresowanie mediów

IFA

Ogromne zainteresowanie mediów mimo pandemii

2020-07-28

Organizatorzy tegorocznej, wyjątkowej z uwagi na pandemię koronawirusa, edycji targów IFA poinformowali o olbrzymim zainteresowaniu mediów z całego świata. W ciągu zaledwie 6 dni na to wydarzenie zarejestrowało się ponad 800 dziennikarzy z 60 krajów.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket