Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Pierwszy telewizor QNED

LG

Pierwszy telewizor QNED MiniLED

2021-01-12

Podczas wirtualnych targów CES2021 firma LG Electronics zaprezentowała swój pierwszy telewizor QNED MiniLED – flagowy produkt z linii LCD Premium.

 

Czytaj więcej...
OD Zero następna generacja

TCL

OD Zero następna generacja Mini-LED

2021-01-12

TCL Electronics, jeden z największych producentów telewizorów na świecie i wiodący producent elektroniki użytkowej, zaprezentował na targach CES 2021 swoją nowatorską technologię OD Zero Mini-LED.

Czytaj więcej...
Wprowadza telewizory

TCL

Wprowadza telewizory Google TV

2021-01-12

Firma TCL Electronics, jeden z największych producentów telewizorów na świecie i wiodący producent elektroniki użytkowej, ogłosił na targach CES 2021, że w bieżącym roku wprowadzi na rynek serię telewizorów TCL Google TV. Dystrybucja i sprzedaż rozpoczną się od Stanów Zjednoczonych, a następnie telewizory pojawią się w innych częściach świata.

Czytaj więcej...
Miksery ręczne wyróżnione

BOSCH

Miksery ręczne wyróżnione przez Stiftung Warentest

2020-12-31

Wszyscy wiemy, że miksery ręczne to niezwykle funkcjonalne urządzenia, których nie może zabraknąć w kuchni. Fundacja Stiftung Warentest przeprowadziła test mikserów ręcznych, w którym dwa wyróżnienia zdobyła marka Bosch.

Czytaj więcej...
Listopad

SHOPER

Listopad najlepszym miesiącem dla e-handlu

2020-12-31

Podczas drugiej fali pandemii e-sklepy sprzedają jeszcze więcej niż wiosną. Na platformie sklepów internetowych Shoper kupujący wydali w listopadzie łącznie o 93 proc., a w ostatni Black Friday o 53 proc. więcej niż rok temu. To był rekordowy miesiąc i dzień dla lidera polskiego e-commerce.

Czytaj więcej...
Ufundowała posiłki

AMICA

Ufundowała posiłki dla personelu medycznego

2020-12-31

W trudnej, pandemicznej rzeczywistości małe gesty mają ogromne znaczenie. Grupa MTP zorganizowała akcję „Razem dla medyków”, której celem jest ufundowanie posiłków dla zaangażowanych w walkę z COVID-19 pracowników służby zdrowia. Dołączyło do niej blisko 50 przedsiębiorstw, wśród nich także grupa Amica.

Czytaj więcej...
Z własnym

TIROSS

Z własnym sklepem internetowym

2020-12-31

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Tiross Polska sp. z o.o. uruchomiła firmowy sklep internetowy. Dzięki niemu będą oni mieli dostęp do całego asortymentu bezpośrednio od producenta

Czytaj więcej...
Galerie handlowe

MERCE.COM

Galerie handlowe w Internecie

2020-12-31

Do największych przegranych 2020 r. należą centra handlowe. Wiosną musiały zamknąć się przed Wielkanocą oraz straciły znaczną część najważniejszego w tej branży IV kwartału. Sklepy przenoszą sprzedaż do sieci we własnym zakresie, podczas gdy galerie bezradnie czekają na kupujących.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2021 InfoMarket