Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

W nowym wcieleniu

BABYLISS PARIS

W nowym wcieleniu

2019-10-11

Sezon jesienno-zimowy marka BaByliss wita w całkowicie odświeżonej i rewolucyjnej odsłonie. Efektowna zmiana identyfikacji wizualnej ma swoją premierę pod hasłem „Get your look”.

Czytaj więcej...
Skuteczne czyszczenie

PAROWNICE I CZYŚCIKI PAROWE

Skuteczne czyszczenie przy pomocy pary wodnej

2019-10-11

Para wodna ma bardzo zróżnicowane i skuteczne zastosowanie. Od lat wykorzystywana jest nie tylko do prasowania i gotowania, ale też do czyszczenia przeróżnych powierzchni. Nie bez powodu na rynku pojawia się wiele urządzeń łączących np. odkurzanie z użyciem pary, która dodatkowo czyści podłogę na mokro.

Czytaj więcej...
Największa w Polsce strefa słuchawek na

AUDIO VIDEO SHOW

Największa w Polsce strefa słuchawek na Audio Video Show 2019

2019-10-09

Fot. Darek Kawka

Już 8 listopada rozpocznie się Audio Video Show – druga co do wielkości w Europie wystawa dedykowana najlepszym urządzeniom ze świata dobrego dźwięku i obrazu. Stałym elementem wydarzenia jest specjalna strefa słuchawek, która w trakcie Audio Video Show 2019 zostanie ulokowana na PGE Narodowym.

Czytaj więcej...
Innowacyjne AGD

IFA

Innowacyjne AGD na IFA 2019

2019-10-09

Jaki będzie dom przyszłości? Jaka będzie kuchnia przyszłości? Na te pytania starało się odpowiedzieć wielu producentów sprzętu AGD, którzy prezentowali swój innowacyjny sprzęt na berlińskich targach, które od lat cieszą się olbrzymią popularnością, zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających.

Czytaj więcej...
Bezprzewodowa muzyka na kilka sposobów

STREAMING AUDIO

Bezprzewodowa muzyka na kilka sposobów

2019-10-08

Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki umożliwiają obecnie różnorodne urządzenia audio i audio-wideo – od radioodbiorników, przez głośniki bezprzewodowe, komponenty do systemów stereo i kina domowego, po smartfony, tablety, a nawet telewizory. Zależnie od producenta sprzętu lub też wykorzystywanego oprogramowania opcje streamingu są bardzo zróżnicowane.

Czytaj więcej...
Aktualizacja

SOUND UNITED

Aktualizacja dla urządzeń z Heosem

2019-10-01

Firma Sound United, właściciel marek Denon i Marantz, udostępniła nową wersję oprogramowania dla urządzeń kompatybilnych z systemem multiroom Heos. Oprócz ciągłych ulepszeń i poprawek błędów aktualizacja wprowadza również wiele dotąd niedostępnych rozwiązań.

Czytaj więcej...
23. edycja wystawy

AUDIO VIDEO SHOW

23. edycja wystawy przed nami

2019-10-01

Przypominamy, że w listopadzie odbędzie się kolejna, już 23. edycja wystawy Audio Video Show. Najlepszej jakości sprzęt audio ponownie zagości na PGE Narodowym oraz w hotelach Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski.

Czytaj więcej...
Dźwięk

NETFLIX

Dźwięk w jakości studyjnej

2019-10-01

Netflix oferuje funkcję „Dźwięk wysokiej jakości”. Sprawia ona, że widz może usłyszeć to, co twórcy słyszą w studiu nagraniowym. Dzięki temu nawet najdrobniejszy szczegół sprawia, że wrażenia słuchacza stają się bardziej intensywne.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket