Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Anulowanie etykiet

APPLiA POLSKA

Anulowanie etykiet dla odkurzaczy

2019-07-29

W styczniu 2019 r. uprawomocnił się wyrok Sądu Generalnego Unii Europejskiej stwierdzający nieważność Rozporządzenia delegowanego Komisji UE nr 665/2013 w sprawie etykiet dla odkurzaczy w związku z wyrokiem w sprawie Komisja Europejska – Dyson (T 544/13). Producenci AGD skupieni w APPLiA apelują o respektowanie prawa w związku z wycofaniem etykiet dla odkurzaczy.

Czytaj więcej...
Różnorodność konstrukcji,

ZESTAWY GŁOŚNIKOWE

Różnorodność konstrukcji, spójność brzmienia

2019-07-29

Zestaw kolumn głośnikowych możemy skompletować sami lub zakupić gotowy oferowany przez producenta. Aby zapewnić nie tylko spójne brzmienie, ale także spójne wzornictwo, należy wybierać modele należące do jednej linii wzorniczej. Dzięki temu zestaw, czy to stereofoniczny, czy wielokanałowy, będzie świetnie się prezentował.

Czytaj więcej...
Kable HDMI

AKCESORIA RTV

Kable HDMI miedziane i światłowodowe

2019-07-29

Wybór kabla HDMI jest szczególnie ważny przy przesyłaniu sygnałów wideo 4K, a w przyszłości 8K oraz gdy odległość między urządzeniami jest większa niż kilka metrów. Do wyboru mamy kable HDMI miedziane, światłowodowe i hybrydowe.

Czytaj więcej...
Jonizacja

AKADEMIA VESTEL

Jonizacja – nie tylko zdrowe powietrze

2019-07-29

Każdy chciałby na co dzień oddychać powietrzem tak czystym i świeżym jak podczas spaceru po lesie. Niestety zanieczyszczenia generowane przez miasto praktycznie to uniemożliwiają. Z tym problemem skutecznie można walczyć w domu, używając oczyszczaczy z technologią jonów Plasmacluster. To rozwiązanie nie tylko odświeża powietrze, ale przede wszystkim usuwa z niego szkodliwe mikroorganizmy.

Czytaj więcej...
Grzanie

GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE

Grzanie w domu i biurze

2019-07-29

W chłodniejsze dni przed sezonem grzewczym sięgamy po grzejniki, które pozwalają na utrzymanie w pomieszczeniach odpowiedniej temperatury. Do wyboru mamy różnego rodzaju grzejniki konwekcyjne i promiennikowe.

Czytaj więcej...
ThermoJet

SHARP

ThermoJet – najoszczędniejsza pralka na rynku!

2019-07-29

Coraz chętniej przeglądamy parametry związane ze zużyciem energii i wody. Przy pralce Sharp ES-GFD8145I5-PL, niejedna osoba ma wrażenie, że roczne zużycie energii wynoszące zaledwie 58 kWh to po prostu… błąd.

Czytaj więcej...
Cycling-Recycling

REMONDIS, ELECTRO-SYSTEM

Cycling-Recycling 2019

2019-07-29

W pierwszym miesiącu wakacji po raz kolejny wystartowała Ekologiczna Wyprawa Rowerowa Cycling-Recycling 2019. Nośna i niezwykle pomysłowa akcja organizowana jest od kilku lat przez Remondis Electrorecycling i organizację odzysku Electro- System.

Czytaj więcej...
Płyta indukcyjna

GORENJE

Płyta indukcyjna z nagrodą „Red Dot Design Award”

2019-07-29

Podczas tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu „Red Dot Design Award” marka Gorenje po raz kolejny znalazła się w gronie laureatów. Tym razem jury doceniło płytę indukcyjną należącą do innowacyjnej linii Simplicity.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket