Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Dezynfekcja ubrań z

ZELMER

Dezynfekcja ubrań z funkcją Zdrowie

2020-05-25

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i obecnej sytuacji na świecie, Zelmer wprowadził do oferty żelazko parowe ZIR3200 Healthy i generator pary ZIS 8700 Healthy, które umożliwiają dezynfekcję odzieży.

Czytaj więcej...
Sprzęt AGD wart milion złotych

BOSCH

Sprzęt AGD wart milion złotych do walki z pandemią koronawirusa

2020-05-22

Firma BSH w ramach walki z pandemią koronawirusa wyposażyła w najpotrzebniejszy sprzęt AGD 226 placówek medycznych w całym kraju. Wsparcie trafiło m.in. do szpitali zakaźnych, oddziałów ratunkowych, a także wszystkich baz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i ma służyć personelowi medycznemu. Wartość przekazanej pomocy wyniosła łącznie milion złotych.

Czytaj więcej...
Wpiera szpital im. J. Strusia

AMICA

Wpiera szpital im. J. Strusia w walce z koronawirusem

2020-05-22

5 aparatów wspomagających oddychanie, 500 strojów i gogli ochronnych, 2 tys. szt. maseczek FFP2 i lodówka to kolejny dar przekazany przez Grupę Amica Szpitalowi Miejskiemu im. Józefa Strusia w Poznaniu. Na co dzień wielospecjalistyczny, dzisiaj pełni funkcje jednego z dwóch jednoimiennych szpitali zakaźnych dla chorych na COVID-19 z województwa wielkopolskiego.

Czytaj więcej...
CANAL+ łączy telewizję

PLATFORMA CANAL+

CANAL+ łączy telewizję z VOD

2020-05-21

CANAL+ to nowa usługa, która łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD, uwalnia klientów od długoterminowej umowy oraz zmienia dotychczasowy sposób interakcji z telewizją. Nowa usługa nie wymaga umowy, dekodera czy anteny. Jedynie potrzebny jest dostęp do sieci internetowej.

Czytaj więcej...
Telewizory Hisense już w Polsce!

HISENSE

Telewizory Hisense już w Polsce! (artykuł promocyjny)

2020-05-02

Hisense to kolejny światowej skali producent z atrakcyjną ofertą kilkudziesięciu modeli telewizorów, który rozpoczął sprzedaż w Polsce. Marka jest czwartą co do wielkości w segmencie telewizorów na świecie i numerem 1 na największym światowym rynku – w Chinach. Warto wiedzieć, że wspólnie z uznanym i cenionym u nas brandem Gorenje tworzą dziś skuteczny alians, dzięki czemu na rynek trafiają dobrze wyspecyfikowane i sprawdzone produkty ze świata AGD i RTV.

Czytaj więcej...
Przekazuje pralki i suszarki

SAMSUNG

Przekazuje pralki i suszarki ratownikom medycznym

2020-05-01

Firma Samsung przekazała pralki i suszarki do ubrań dla Związku Zawodowego Pracowników Państwowego Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego przy „Meditrans”. Urządzenia pomogą ratownikom medycznym dyżurującym w najbardziej obciążonych stacjach wyczekiwania w utrzymaniu czystości i sterylności mundurów.

Czytaj więcej...
Wielkanocne paczki

AMICA

Wielkanocne paczki od Fundacji Amicis

2020-05-01

Fundacja Amicis od wielu lat, tuż przed świętami Wielkiej Nocy, wspiera swoich podopiecznych paczkami żywnościowymi. W tym roku do potrzebujących rodzin, za pośrednictwem szkół i ośrodków pomocy społecznej, trafiło blisko 1400 kg wędlin w 350 pudełkach. Niezawodni strażacy z OSP Amica służyli pomocą w załadunku i rozwożeniu paczek.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket