MIELE

Apartamenty Cosmopolitan: najwyższy standard we współpracy z Miele

Apartamenty Cosmopolitan: najwyższy standard

Wystawa zdjęć prestiżowego budynku Cosmopolitan zagości w salonie Miele, dzięki współpracy Tacit Investment, inwestora, oraz firmy Miele. To właśnie wysokiej klasy urządzenia Miele wchodzą w skład wyposażenia wszystkich apartamentów w Cosmopolitan.

Budynek apartamentowy Cosmopolitan Twarda 4 to 236 apartamentów, wykończonych w najwyższym standardzie, zlokalizowanych w samym sercu stolicy. Wszystkie z nich zostały wyposażone w innowacyjne i funkcjonalne urządzenia marki Miele.

W części kuchennej apartamentów znajdują się płyty indukcyjne, piekarniki lub piekarniki z kuchnią mikrofalową, urządzenie do gotowania na parze z funkcją piekarnika, ciśnieniowe ekspresy do kawy, zmywarki, wyciągi wyspowe lub podszafkowe oraz chłodziarko-zamrażarki. Funkcjonalne pralnie, a w nich pralki i suszarki Miele oraz garderoba z przestronnymi, wysokimi na ponad 2,5 m, podświetlanymi od środka szafami - to kolejne urządzenia Miele, będące częścią standardowego wyposażenia apartamentów.
W największych apartamentach, obok piekarnika z kuchnią mikrofalową, urządzenia do gotowania na parze z funkcją piekarnika, ekspresu do zabudowy, płyty indukcyjnej i wyciągu, znajdują się również urządzenia chłodnicze z luksusowej linii MasterCool oraz winiarki.

44-piętrowy budynek Cosmopolitan został zaprojektowany przez światowej klasy architekta Helmuta Jahna. Znajdują się w nim apartamenty o powierzchni od 54 do 194 mkw. Wszystkie mają 3 metry wysokości i przestronne okna z niesamowitym widokiem na panoramę Warszawy. Wszystkie lokale wyposażone są w inteligentny system zarządzania HMS, umożliwiający sterowanie m.in. roletami, oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją - także przy wykorzystaniu smartfonów i tabletów.

Budowa apartamentów Cosmopolitan rozpoczęła się w maju 2010 r., a pierwsi mieszkańcy wprowadzili się do budynku w połowie 2014 roku.

Na wystawie zostaną zaprezentowane zarówno zdjęcia pokazujące budynek, jak również wnętrza eleganckich apartamentów z urządzeniami Miele. Będzie ją można zobaczyć w warszawskim salonie firmy już w lutym.

Źródło: materiały prasowe Miele

2016-02-08
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket