Artykuły

30-lecie działalności BSH

30-lecie działalności BSH w Polsce

2023-08-01

Mija dokładnie trzydzieści lat od momentu, kiedy nad Wisłą oficjalnie zagościł koncern BSH. Spektakularny sukces niemieckiej firmy i reprezentowanych przez nią marek: Bosch, Siemens i Gaggenau to także wyjątkowa, niebywała wręcz historia rozwoju polskiego rynku, tak w odniesieniu do całej gospodarki, jak i sektora artykułów gospodarstwa domowego.

Czytaj więcej...
Wyzwania

Wyzwania w obszarze zbierania ZSEE

2023-08-01

Ustawa o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (ZSEE) nakłada na tzw. wprowadzających sprzęt, czyli producentów i importerów nowych urządzeń, szereg obowiązków. Jednym z podstawowych jest obowiązek osiągniecia minimalnych poziomów zbierania, które zostały określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 13 grudnia 2022 r. w sprawie metody oraz szczegółowego sposobu obliczania minimalnego rocznego poziomu zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Czytaj więcej...
Gdzie spotyka się

Gdzie spotyka się luksus

2023-07-31

Luksusowa marka AGD – Gaggenau towarzyszyła premierze elektrycznego modelu Rolls-Royce Spectre. Goście mieli okazję nie tylko podziwiać luksus w postaci samochodu, ale również skosztować go dzięki daniom spod ręki Witka Iwańskiego, szefa kuchni w hub.praga oraz wieloletniego Ambasadora marki Gaggenau.

Czytaj więcej...
Cyfrowy paszport dla akumulatorów i baterii

Cyfrowy paszport dla akumulatorów i baterii [promocja]

2023-07-31

W najbliższym czasie spodziewane są duże zmiany na terenie krajów Unii Europejskiej w obszarze wprowadzania baterii i akumulatorów oraz ich zbiórki i recyklingu. Trwające od 2020 r. prace przyspieszyły i rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie baterii i zużytych baterii, uchylające dyrektywę 2006/66/WE i zmieniające rozporządzenie (UE) 2019/1020, ma zostać opublikowane jeszcze w tym roku.

Czytaj więcej...
Świętowanie lata

Świętowanie lata po skandynawsku

2023-07-31

W społeczeństwach skandynawskich wiele spotkań towarzyskich koncentruje się na jedzeniu i piciu. Podobnie jest z celebracją wakacyjnego okresu, który umożliwia Szwedom cieszenie się letnią aurą, tańcem i magicznymi tradycjami w towarzystwie rodziny i przyjaciół, podczas gdy zmywarki ASKO DW60 w wersji XXL profesjonalnie zajmują się górami naczyń.

Czytaj więcej...
Sugar Lady

Sugar Lady gotuje z pomocą sprzętów Samsunga

2023-07-30

Wyrazisty styl oraz fantazja w kuchni to główne cechy Sugar Lady – założycielki popularnego kanału, której autorskie przepisy możemy podziwiać w programie „Słodka jak Sugar” na Canal+ Kuchnia. Teraz będziemy mogli zobaczyć, jak znana influencerka przygotowuje swoje fantazyjne desery z pomocą produktów AGD marki Samsung.

Czytaj więcej...
Nowa

Nowa kampania reklamowa

2023-07-30

„Twój dom jest Twoją sceną” to hasło najnowszej kampanii reklamowej Franke Home Solutions, która prowadzona jest przez cały czerwiec. Kampania koncentruje się na zmianie komunikacji marki po jej niedawnym rebrandingu.

Czytaj więcej...
Nagrodzona Srebrnym Listkiem

Nagrodzona Srebrnym Listkiem za działania CSR

2023-07-15

Grupa Amica została wyróżniona Srebrnym Listkiem CSR, przyznawanym przez tygodnik „Polityka”. Nagroda jest wręczana przedsiębiorstwom, które deklarują uwzględnianie i wdrażanie kluczowych rozwiązań z zakresu zrównoważonego rozwoju.

Czytaj więcej...
Partnerem ogólnopolskiego konkursu

Partnerem ogólnopolskiego konkursu „Czyste Sołectwo”

2023-07-11

Podczas ogólnopolskiej konferencji w Opolu, zorganizowanej przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Opolskiego, KSS, jako jednostka zaangażowana ekologicznie, ogłosiła inaugurację kolejnego konkursu organizowanego wspólnie z ASEKOL PL pt. „Czyste Sołectwo”.

Czytaj więcej...
Lodówka Green Collection

Lodówka Green Collection mistrzyni oszczędzania #LikeABosch

2023-07-11

Marka Bosch jeszcze bardziej angażuje się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju. Nie wystarczą już energooszczędne urządzenia i produkty, które emitują mniej zanieczyszczeń i hałasu. Istnieje zapotrzebowanie na nowe podejście do całego cyklu życia produktu. Efektem działań specjalisty w dziedzinie urządzeń gospodarstwa domowego jest nowa chłodziarkozamrażarka Green Collection. Pracuje wydajniej i wyróżnia się pod względem zastosowanych do produkcji materiałów.

Czytaj więcej...
Kuchnia

Kuchnia w stylu retro

2023-07-10

Vintage to cieszący się dużym zainteresowaniem ponadczasowy styl, który wyróżnia charakterystyczny wygląd „z innej epoki”. Obecny jest nie tylko w modzie, ale i w projektowaniu wnętrz. Przedmioty zaprojektowane w tym stylu znacząco odmieniają wygląd domu – tak jest również z linią urządzeń kuchennych Retro marki Gorenje, którą z pewnością docenią miłośnicy stylu old fashion.

Czytaj więcej...
Salon w Łodzi

Salon w Łodzi z widokiem na pałac Poznańskiego

2023-07-08

Do sieci Miele Experience Center w Polsce dołączył salon w Łodzi. Powstał w centrum miasta, w budynku Ogrodowa 8 Office, tuż obok najważniejszych w Łodzi miejsc, jak ulica Piotrkowska, Manufaktura czy pałac Poznańskiego – obecna siedziba Muzeum Miasta Łodzi.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket