Artykuły

Okap

AMICA

Okap OMP9568BG

2022-11-30

Do oferty okapów meblowych marki Amica dołączył nowy model – OMP9568BG. Konstrukcję tego urządzenia można tak ukryć w szafce kuchennej, że jest ono niemal niewidoczne. Na uwagę w tym modelu zasługuje m.in. możliwość sterowania gestami.

Czytaj więcej...
Bateria

FRANKE

Bateria Active Twist

2022-11-29

Franke proponuje do kuchni nową baterię, która przełamuje schematy. Szwajcarska marka, jako lider w dziedzinie urządzeń kuchennych, stworzyła model Active Twist. Nowość zaskakuje funkcjami i zmienia sposób, w jaki przygotowujemy posiłki i sprzątamy kuchnię.

Czytaj więcej...
Nowa generacja zmywarek ASKO

ASKO

Nowa generacja zmywarek ASKO – stworzona, by służyć przez 20 lat!

2022-12-02

ASKO, skandynawski producent najlepszej jakości urządzeń AGD klasy premium, wprowadza nową generację zmywarek, które określa mianem najbardziej niezawodnych i najwydajnieszych na świecie. Nowa linia zmywarek ASKO to bez wątpienia doskonałe połączenie innowacyjnej techniki, zrównoważonych rozwiązań i ponadczasowego wzornictwa.

Czytaj więcej...
Weź głęboki oddech! Nowe okapy Franke AQ Sense zadbają o czyste powietrze

FRANKE

Weź głęboki oddech! Nowe okapy Franke AQ Sense zadbają o czyste powietrze [promocja]

2022-11-29

AQ Sense to nowa linia okapów Franke. Automatycznie kontrolują jakość powietrza w kuchni. Steruje się nimi zdalnie za pośrednictwem aplikacji Franke@Home, która dodatkowo na bieżąco informuje użytkownika o stanie powietrza.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka multi door

HISENSE

Chłodziarkozamrażarka multi door RQ760N4AFF

2022-11-07

Marka Hisense oferuje nowoczesne, energooszczędne i odznaczające się cichą pracą urządzenie chłodnicze typu multi door. Mowa tu dodatkowo o chłodziarkozamrażarce cross door. Nowy model lodówki – RQ760N4AFF to nie tylko komfort użytkowania i więcej przestrzeni do przechowywania produktów spożywczych, ale również eleganckie wzornictwo, które wpisuje się w rozmaite kuchenne aranżacje.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka side by side

SAMSUNG

Chłodziarkozamrażarka side by side RH69B8941B1

2022-11-07

Nowa lodówka firmy Samsung to przede wszystkim najnowocześniejsze, wpływające na komfort obsługi oraz długość przechowywania żywności funkcje zamknięte w eleganckiej, minimalistycznej obudowie. Zaproponowane przez producenta rozwiązania wykorzystują rozwiązania techniczne, które zapewniają większą higienę i sprawdzone sposoby przechowywania żywności nawet wtedy, gdy użytkownicy często otwierają i zamykają drzwi urządzenia. Na tym jednak nie koniec innowacji.

Czytaj więcej...
Pralka

GORENJE

Pralka WNHEI72SASPL

2022-11-07

Nowy model WNHEI72SAS/PL z silnikiem inwerterowym PowerDrive marki Gorenje to urządzenie przyjazne zarówno dla ubrań, jak i dla środowiska. Pralka ma 8-kilogramowy wsad, jest wyjątkowo energooszczędna i cicha, a do tego komfortowa w obsłudze i użytkowaniu dzięki wyposażeniu w wiele innowacyjnych funkcji.

Czytaj więcej...
Suszarka T608HX.S, pralka W6098X.S/2, szafa susząca DC7784V.S

ASKO

Suszarka T608HX.S, pralka W6098X.S/2, szafa susząca DC7784V.S

2022-11-06

Inteligentne, wyposażone w nowoczesne funkcje, a przy tym trwałe i zrównoważone dla środowiska – to najczęstsze cechy przypisywane najbardziej zaawansowanym technicznie urządzeniom wyposażenia domowego. Czy urządzenia pralnicze, takie jak pralki bądź suszarki, mogą łączyć wszystkie te cechy? Skandynawska marka ASKO, tworząc najlepszej jakości sprzęt, od 70 lat udowadnia, że jest to możliwe. Oto najnowsze produkty, jakie wprowadza marka ASKO na polskim rynku w segmencie pralniczym.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket