Artykuły

Piekarnik

HISENSE

Piekarnik BSA65334PG

2022-08-05

Marka Hisense oferuje piekarnik do zabudowy, który jest wyposażony nie tylko w standardowe funkcje wyróżniające nowoczesne piekarniki elektryczne, ale przy tym oferuje bardzo dużą pojemność oraz dużą powierzchnię pieczenia. Dodatkowo umożliwia pieczenie pizzy, grillowanie, pieczenie na kilku poziomach jednocześnie, a nawet rozmrażanie produktów i ich odpowiednią obróbkę przed przygotowaniem.

Czytaj więcej...
Okap

FINLUX

Okap FE-60VGRAB

2022-08-04

Marka Finlux, której właścicielem jest turecki koncern Vestel, nieustannie powiększa portfolio swoich produktów. Znajdują się w nim m.in. wyposażone w wiele praktycznych funkcji, a jednocześnie wydajne i ciekawe wzorniczo okapy przyścienne. Jedną z takich konstrukcji jest model FE-60VGRAB.

Czytaj więcej...
Płyta indukcyjna

CONCEPT

Płyta indukcyjna IDV1460

2022-08-04

Firma Concept poszerza ofertę w zakresie płyt indukcyjnych i prezentuje nowy model – IDV1460. Płyta wyposażona jest w 5 pól grzewczych z funkcją Powerbooster, intuicyjne sterowanie dotykowe i możliwość subtelnego i eleganckiego montażu na równi z blatem.

Czytaj więcej...
Młynki do odpadków bio

BLANCO

Młynki do odpadków bio FWD

2022-08-03

Dostępne w asortymencie firmy Comitor nowe młynek do odpadów to dobra jakość wykonania i użytkowania dla najbardziej wymagających użytkowników. Co więcej, każdy z trzech dostępnych modeli młynków Blanco FWD będzie stanowił doskonałe uzupełnienie dostępnych w ofercie dystrybutora zlewozmywaków kuchennych.

Czytaj więcej...
Piekarnik do zabudowy

AMICA

Piekarnik do zabudowy ES37519 FINE

2022-08-03

Do urządzeń do zabudowy marki Amica, czołowego producenta sprzętów gospodarstwa domowego, dołącza piekarnik do zabudowy ES37519 FINE. Najnowszy model tego urządzenia wyróżnia przede wszystkim wszechstronność zamknięta w minimalistycznym wzornictwie.

Czytaj więcej...
Pralka LG Vivace

LG

Pralka LG Vivace V200 F2WV3S7N3E

2022-07-14

Do rodziny sprzętów segmentu pralniczego marki LG dołącza nowy model pralki slim o pojemności 7 kg. Mowa tu o pralce LG Vivace V200 F2WV3S7N3E. Kompaktowa konstrukcja wyposażona jest w szereg udogodnień i oferuje aż 14 programów automatycznych.

Czytaj więcej...
Suszarka bębnowa

AMICA

Suszarka bębnowa ADC82LH

2022-07-13

Do urządzeń wolnostojących marki Amica, czołowego producenta sprzętów gospodarstwa domowego, dołącza automatyczna suszarka do ubrań ADC82LH. Najnowszy model tego urządzenia wyróżniają przede wszystkim duża pojemność, energooszczędność, a także intuicyjne sterowanie.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

HISENSE

Chłodziarkozamrażarka RB470N4BFD

2022-07-12

Marka Hisense oferuje nowoczesne, energooszczędne i odznaczające się cichą pracą urządzenia chłodnicze typu dwa w jednym. Mowa tu o chłodziarkozamrażarkach z oddzielnym, dolnym zamrażalnikiem. Nowy model lodówki RB470N4BFD to nie tylko komfort użytkowania i więcej przestrzeni do przechowywania produktów spożywczych, ale również eleganckie wzornictwo, które wpisuje się w rozmaite kuchenne aranżacje.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket