SAMSUNG

SmartThings – jedna aplikacja do całego domu

SmartThings

SmartThings to jedyna w swoim rodzaju aplikacja, która pozwala na pełny wglądw system domowych urządzeń, umożliwia udostępnianie zdjęć na dużym ekranietelewizora, a także może wzbogacić nasze doświadczenia podczas seansu filmowego.A to tylko niektóre z jej licznych zastosowań, które za pomocą kilku kliknięć pozwolązoptymalizować domowe czynności. 

Jednym z ważnym zastosowań aplikacji Smart- Things jest możliwość stworzenia domowego centrum zarządzania domem. Można powiedzieć, że jest to system, w którym magazynowane są informacje na temat pracy domowych urządzeń. To nie tylko współpraca z telewizorem, ale także pralką, lodówką, suszarką, odkurzaczem czy innymi urządzeniami AGD. Na przykład dzięki aplikacji na dużym ekranie telewizora można zobaczyć powiadomienie o tym, że nasze pranie zostało zakończone, albo o tym, że piekarnik nagrzał się do odpowiedniej temperatury. Z drugiej strony aplikacja SmartThings nie tylko może wpłynąć na przyspieszenie i uproszczenie domowych obowiązków, ale pozwoli także m.in. na bieżąco monitorować zużycie energii elektrycznej urządzeń Samsunga, takich jak lodówka, pralka czy telewizor. SmartThings pozwala zadbać także o nasze zwierzęta domowe, kiedy jesteśmy poza domem. Przy pomocy kamerki umieszczonej na robocie sprzątającym można zdalnie podejrzeć, co porabiają nasi pupile.

Jeszcze innym ciekawym zastosowaniem aplikacji jest możliwość stworzenia wyjątkowego nastroju, dopasowanego do okazji. Na przykład jeśli chcemy zaplanować romantyczny wieczór filmowy w domu, to oprócz świetnej jakości obrazu, który zapewni np. telewizor, oraz pysznych przekąsek czy napojów przyda się także miła oprawa. Przy pomocy SmartThings można ustawić własną scenerię, taką jak „Randka”. Następnie za pomocą tylko jednego dotknięcia można wyłączyć światła czy wybrać dźwięk przestrzenny na soundbarze. Z kolei jeśli akurat planujemy przyjęcie, to tutaj świetną opcją będzie wykorzystanie aplikacji SmartThings wraz z projektorem. Projektor oferuje tryb Ambient, który to pozwala na wyświetlanie na ścianie neonowych napisów, takich jak „Happy Birthday”. Z kolei przy pomocy SmartThings można ustawić scenę typu „Impreza” i tym samym zadbać o rozrywkowy nastrój.

SmartThings-jedna-aplikacja-do-całego-domu-2
2023-09-09
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket