GT GROUP

Max Expo 2023 już we wrześniu

Max Expo 2023

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja targów Max Expo. Jest to wyjątkowe w skali kraju wydarzenie łączące dwie sieci: Max Kuchnie i Max Elektro. Targi odbędą się w dniach od 18 do 19 września w malowniczo położonym hotelu „Gołębiewski” w Karpaczu. 

Głównym dniem targowym będzie poniedziałek 18 września, kiedy to swoją najnowszą ofertę zaprezentują światowi producenci sprzętu RTV, AGD i IT, a jednocześnie kontrahenci Galicji Tomaszek. Targi będą również doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami, jakie panują we wzornictwie wprowadzanej na rynek rozmaitej elektroniki użytkowej i akcesoriów. Na targach nie zabraknie z pewnością pouczających prelekcji oraz muzycznych akcentów. Organizatorzy spodziewają się ponad 1100 uczestników i ponad 80 wystawców. Imponująca jest również powierzchnia wystawiennicza targów Max Expo. W tym roku do dyspozycji wystawców zostanie oddane ponad 2000 m2, ponieważ ekspozycje po raz kolejny będą znajdowały się w hotelowym parkingu podziemnym.

Nie zabraknie również wiedzy merytorycznej. Zaplanowano dwie prelekcje. Agata Koman opowie o roli social mediów oraz jak je skutecznie wykorzystać do zwiększenia sprzedaży. Podczas prelekcji Wojciecha Koneckiego uczestnicy targów dowiedzą się o strategii rynkowej i perspektywie wzrostów.

Więcej informacji tan temat tego wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej www.maxexpo. pl.

2023-09-09
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket