BOSCH

Studio Kulinarne Bosch

Studio Kulinarne

Nowo oferowana przestrzeń marki Bosch to 140 m2 kulinarnych inspiracji, gdzie znajdują się aż 22 stanowiska do gotowania, centralne stanowisko dla prowadzącego oraz klimatyczna jadalnia i dobrej jakości sprzęty AGD.

Na przestrzeni 140 m2 znajdują się najnowocześniejsze urządzenia marki Bosch połączone w systemie Home Connect. 22 stanowiska do gotowania są wyposażone m.in. w płyty indukcyjne, piekarniki oraz roboty kuchenne MUM. W studiu znajdują się też szuflady grzewcze, parowary, mikrofalówki, zmywarki, chłodziarkozamrażarki i ekspresy do kawy. Dla szefa kuchni w centralnym miejscu studia została przygotowana oddzielna duża wyspa. W pobliżu miejsca do gotowania mieści się klimatyczna jadalnia z miejscami dla 30 osób. Studio Kulinarne jest połączone z profesjonalnym zapleczem gastronomicznym z oddzielnym wejściem dla dostawców. Wystrój całego wnętrza jest zgodny z identyfikacją wizualną marki Bosch. Ujęto w nim charakterystyczne elementy kampanii #LikeABosch. Oświetlenie, wentylacja, ogrzewanie i klimatyzacja, a także wszystkie urządzenia multimedialne w studiu są sterowane zdalnie za pomocą zintegrowanego systemu. W przestrzeni do gotowania zainstalowano system nagłośnienia strefowego z bezprzewodowymi mikrofonami dla prowadzących oraz kamerę umożliwiającą nagrywanie i transmitowanie warsztatów.

Zaplecze technologiczne w postaci systemów multimedialnych umożliwia przeprowadzenie prezentacji i połączenie spotkania biznesowego z warsztatami czy pokazem wybranego szefa kuchni. Integrowanie przez gotowanie to ciekawa propozycja na lepsze poznanie współpracowników i spędzenie czasu nad wyjątkowo pysznym projektem. Za każdym razem formuła wydarzenia jest dopasowana indywidualnie do charakteru spotkania – mówi Sławomir Zawadzki, manager Studia Kulinarnego Bosch.

W studiu kulinarnym odbywają się m.in. kulinarne spotkania integracyjne, a także komercyjne warsztaty dla konsumentów. Wznowiony został cieszący się dużą popularnością projekt „Warsztaty Smaku”. Terminy oraz tematy spotkań dostępne są na stronie warsztaty-smaku.pl/. Studio jest doskonałym miejscem do organizacji konferencji i szkoleń oraz realizacji sesji zdjęciowych i nagrań marketingowych.

Studio Kulinarne Bosch 2
2023-09-08
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket