Artykuły

Skuteczna

Skuteczna filtracja

2016-12-09

Dobra filtracja oraz szczelność to jedne z najważniejszych zagadnień. W wypadku odkurzaczy można je postawić na równi ze skutecznością.

Czytaj więcej...
Odkurzacze workowe

Odkurzacze workowe - charakterystyka

2016-12-09

Chociaż w sprzedaży jest coraz więcej nowoczesnych odkurzaczy, te znajdują się na pewno w większości gospodarstw domowych, bo… tradycja potrafi wciągać jeszcze mocniej niż odkurzacz.

Czytaj więcej...
Głośność

Głośność odkurzaczy

2016-12-09

Hałas emitowany przez domowe urządzenia AGD absolutnie nie stwarza zagrożenia dla słuchu. Może być jednak uciążliwy i w wypadku odkurzaczy czasem rzeczywiście przeszkadza.

Czytaj więcej...
Jak dzielimy

Jak dzielimy odkurzacze?

2016-12-09

Typów i konstrukcji odkurzaczy jest bardzo dużo. Mogą one pracować na sucho lub mokro, mieć filtr workowy lub wodny czy być „prowadzone” przez użytkownika w pozycji poziomej lub pionowej. W najnowocześniejszej wersji jako odkurzacz-robot mogą sprzątać, a nawet myć powierzchnię w pełni automatycznie.

Czytaj więcej...
Zwracaj uwagę

Zwracaj uwagę na parametry odkurzacza

2016-12-09

Parametry techniczno-użytkowe to jedno z ważniejszych kryteriów wyboru odkurzacza. Zwracajmy uwagę nie tylko na moc, ale też poziom hałasu czy wskaźnik reemisji kurzu.

Czytaj więcej...
Jaki odkurzacz

Jaki odkurzacz wybrać?

2016-12-09

Należy pamiętać o tym, aby zawsze i wyłącznie wybierać i zalecać modele z regularnej, katalogowej oferty producenta na dany rok. Najlepiej sprawdzić je na jego stronie lub w aktualnym cenniku. Przygotowaliśmy dla Państwa także 10 pytań.

Czytaj więcej...
Nowa kampania Zelmera. Widzieliście już

Nowa kampania Zelmera. Widzieliście już "pewną teściową"??

2016-11-09

Ruszyła kampania odkurzaczy marki Zelmer. Działania promujące zakładają obecność w TV, Internecie, prasie, komunikację w mediach społecznościowych i aktywności PR. Głównym bohaterem kampanii został odkurzacz Protecto, ochraniający meble i ściany przed uszkodzeniami.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket