Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Spadają ceny energii,

ENEWSROOM

Spadają ceny energii, węgiel nieopłacalny

2020-07-06

Od początku kryzysu spowodowanego epidemią koronawirusa obserwujemy zmniejszenie zużycia energii. Maleje konsumpcja prądu, a cena baryłki ropy na światowych rynkach znacząco spada.

Czytaj więcej...
W czołówce

AMAZON

W czołówce amerykańskich pracodawców i inwestorów w Polsce

2020-07-06

Amazon jest największym amerykańskim pracodawcą i zajmuje 3. miejsce w rankingu największych amerykańskich inwestorów w Polsce – wynika z raportu „30 lat inwestycji amerykańskich w Polsce”, przygotowanego przez Amerykańską Izbę Handlową w Polsce (AmCham) i KPMG.

Czytaj więcej...
Z nagrodami

AMICA

Z nagrodami „Innovation 2020”

2020-07-06

Na początku czerwca w formule online odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród konkursu „Innovation 2020”, organizowanego przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. Amica otrzymała dwie nagrody za innowacyjne działania produktowo-komunikacyjne: brązową nagrodę za skuteczne wdrożenie na rynek piekarnika OpenUp! oraz srebrną za kampanię CSR „Amica for others”.

Czytaj więcej...
Aktualizacja do telewizorów

SHARP

Aktualizacja do telewizorów z serii BL

2020-07-03

Wychodząc naprzeciw wymaganiom konsumentów, Sharp udostępnia najnowszą aktualizację do telewizorów Android TV z serii BL, która w istotny sposób wpływa na ich użytkowanie. Poniżej najważniejsze zmiany w aktualizacji GOTA (Google Over The Air).

Czytaj więcej...
Zdrowie

SOKOWIRÓWKI I WYCISKARKI

Zdrowie w szklance soku

2020-07-02

Świeże owoce to jedno z najlepszych źródeł witamin i składników odżywczych. Jednak nie zawsze mamy ochotę spożywać je w całości, dotyczy to zwłaszcza dzieci. Dlatego jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie sobie dziennej dawki witamin w postaci owoców i warzyw jest spożycie ich w świeżym soku z wyciskarki lub sokowirówki.

Czytaj więcej...
Wzmacnia pozycję rynkową

BETTER PRODUCT GOTIE

Wzmacnia pozycję rynkową marki Gotie

2020-07-01

Globalna pandemia nie przeszkadza polskiej firmie Better Product w ekspansji na rynkach rodzimym i zagranicznym. Na uwagę zasługują przede wszystkim marki własne, których produkty wyróżniają się znakomitą specyfikacją.

Czytaj więcej...
Z główną nagrodą w konkursie

KAERCHER

Z główną nagrodą w konkursie „Kuchnia Wybór Roku” 2020

2020-07-01

Dwa urządzenia niemieckiego producenta przeznaczone do mycia okien i innych gładkich powierzchni w domu zostały wybrane produktami roku 2020. Główną nagrodę w kategorii duże i małe AGD zdobył „duet marzeń” w walce ze smugami i zaciekami na szybach – myjka do okien WV 6 oraz pad czyszczący KV 4.

Czytaj więcej...
W programie

iROBOT

W programie „Patent na dom”

2020-07-01

Marka iRobot wraz z TVN zapraszają do nowego programu, w którym Anna Nowak-Ibisz oraz Krzysztof Miruć pokażą, jak z pomysłem zmienić wnętrza. Partnerem strategicznym programu jest marka iRobot.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket