Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Działanie sieci handlowych

GfK

Działanie sieci handlowych podczas epidemii

2020-07-06

Zdecydowana większość konsumentów zaopatrujących się w sieciach handlowych dobrze ocenia ich dbałość o bezpieczeństwo i zabezpieczenie kupujących w czasie epidemii i zwiększonych wymagań sanitarnych.

Czytaj więcej...
IoT coraz częściej

BITDEFENDER

IoT coraz częściej na celowniku hakerów

2020-07-06

W gospodarstwach domowych pojawia się coraz więcej urządzeń pracujących w trybie online. Wiele z nich nie ma odpowiednich zabezpieczeń, co sprawia, że stają się łakomym kąskiem dla hakerów.

Czytaj więcej...
Startupy

SAMSUNG

Startupy nośnikiem zmian

2020-07-06

Firma Samsung została partnerem drugiej edycji raportu „Startupy pozytywnego wpływu 2020”, zainicjowanego przez Kozminski Business Hub (KBH). W raporcie opisanych zostało 16 startupów, w tym organizacja Planet Heroes, działająca pod skrzydłami Samsung Inkubator.

Czytaj więcej...
Łódzkie suszarki do ubrań

BSH

Łódzkie suszarki do ubrań podbijają świat

2020-07-06

Piętnaście lat temu z linii montażowych Fabryki Suszarek BSH w Łodzi zjechały pierwsze urządzenia. Dziś fabryka może pochwalić się ponad 17-milionowym wynikiem produkcji. Urządzenia produkowane w Łodzi poprawiają jakość życia klientów, nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Czytaj więcej...
EKO

TREMEND

EKO zamiast EGO

2020-07-06

O tym, że środowisko wymaga uwagi, wiadomo nie od dziś. W ostatnim czasie media i naukowcy zwracają jednak szczególną uwagę na problemy, z którymi będziemy musieli się mierzyć w związku z zanieczyszczeniem, zmianą klimatu i nadmiernym zużyciem wody. Jak do ekologii podchodzą architekci? Czy inwestorom zależy na środowisku?

Czytaj więcej...
Płyta indukcyjna

MIELE

Płyta indukcyjna nagrodzona za wzornictwo

2020-07-06

Niezależni eksperci w dziedzinie designu docenili wzornictwo Miele. Płyta indukcyjna KM 7897 FL tego producenta zdobyła prestiżową złotą nagrodę przyznawaną przez Forum Designu w Hanowerze. „KM 7897 to hit” – napisali w uzasadnieniu jurorzy najstarszej niezależnej instytucji wzorniczej na świecie.

Czytaj więcej...
100 procent

BSH

100 procent mocy produkcyjnych BSH

2020-07-06

Sytuacja gospodarcza spowodowana pandemią COVID-19 wymogła na wielu producentach konieczność skorzystania z instrumentów tarczy antykryzysowej. Jednak od początku czerwca łódzkie fabryki BSH: zmywarek i suszarek wróciły już do pracy w pełnym wymiarze, oczywiście, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...
Polski e-commerce

SHOPER

Polski e-commerce daje pracę w kryzysie

2020-07-06

Cyfrowe rozwiązania techniczne wydają się odporne na kryzys, a internetowy handel wręcz zyskuje w czasie pandemii. Rosnąca branża e-commerce może wkrótce okazać się cenionym pracodawcą.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket