Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Z tytułem

LAURASTAR

Z tytułem Kobieca Marka Roku

2020-04-30

Czołowy producent systemów do prasowania po raz kolejny został doceniony. W marcu marka Laurastar została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem, stając się tym samym Kobiecą Marką Roku 2020.

Czytaj więcej...
Fundacja Amicis

AMICA

Fundacja Amicis ułatwia edukację

2020-04-30

Ograniczenia, z jakimi obecnie boryka się całe społeczeństwo, są szczególnie dotkliwe dla dzieci. Zamknięte szkoły przeszły na tryb pracy zdalnej. Niestety, dostęp do komputerów nie jest powszechny i wciąż zdarzają się domy, w których brakuje takiego sprzętu lub też – w przypadku rodzin wielodzietnych – jest go za mało.

Czytaj więcej...
Po raz piąty w programie

BOSCH

Po raz piąty w programie „MasterChef Junior”

2020-04-30

Bosch świętował swój „mały” jubileusz z programem „MasterChef Junior”. Już 5 lat urządzenia AGD tej marki towarzyszą dzieciom w kulinarnej zabawie i zachęcają do zdrowej rywalizacji w kuchni jednego z najpopularniejszych programów stacji TVN.

Czytaj więcej...
Podsumował 2019 rok

SHOPER

Podsumował 2019 rok w sklepach internetowych

2020-04-30

Tradycyjnie, jak co roku, platforma sklepów internetowych Shoper przygotowała na koniec pierwszego kwartału podsumowanie tego, co działo się w branży e-commerce w roku poprzednim.

Czytaj więcej...
Rabat na ekspresy i zestaw baristy

NESPRESSO

Rabat na ekspresy i zestaw baristy za 2 zł

2020-04-30

Akcja promocyjna marki Nespresso pozwala przy zakupie kawy zyskać rabat na wybrany ekspres kapsułkowy, dzięki któremu z łatwością zostaniemy baristą we własnym domu.

Czytaj więcej...
Odkurzacz Unlimited

BOSCH

Odkurzacz Unlimited z prezentem do wyboru

2020-04-30

Prezentem do wyboru firma Bosch zachęca, aby wymienić tradycyjny odkurzacz na bezprzewodowy z serii Unlimited.

Czytaj więcej...
Wydłuża okres

SAMSUNG

Wydłuża okres napraw gwarancyjnych!

2020-04-30

Na całym świecie odczuwalne są skutki kryzysu epidemiologicznego, który już zmienia sposób, w jaki żyjemy. Aby dostosować się do ograniczeń i wyjść naprzeciw klientom, Samsung przedłuża możliwość skorzystania z napraw urządzeń na warunkach gwarancyjnych.

Czytaj więcej...
Podsumowała

JURA

Podsumowała rok 2019

2020-04-30

Firma JURA Elektroapparate AG, z siedzibą w Niederbuchsiten, ponownie odnotowała pozytywne wyniki finansowe w ubiegłym roku budżetowym. Sprzedaż wzrosła o 5,1 proc. do poziomu 542,4 mln CHF.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket