Artykuły

Standardy zasilania

ŁADOWARKI I POWERBANKI

Standardy zasilania urządzeń mobilnych

2020-06-26

Ostatnie lata doprowadziły do pewnej unifikacji w zakresie zasilania komputerów, smartfonów, tabletów i innych sprzętów mobilnych. Dla klientów to duża zaleta, ponieważ przy pomocy jednej ładowarki możliwe jest ładowanie kilku różnych urządzeń.

Czytaj więcej...
Bezpieczne przechowywanie

DYSKI PRZENOŚNE

Bezpieczne przechowywanie danych

2020-04-28

Popularnym powiedzeniem jest to, że użytkowników komputerów dzielimy na tych, którzy nie robią kopii zapasowych, i tych, którzy będą je robić. Utrata ważnych danych może dotknąć każdego z nas. Dlatego radzimy, jak się przed nią chronić, wybierając odpowiedni sprzęt.

Czytaj więcej...
Bezpieczeństwo użytkowania

E-POJAZDY

Bezpieczeństwo użytkowania e-pojazdów

2020-04-27

Niektóre urządzenia transportu osobistego mogą rozwijać naprawdę imponującą prędkość. Dlatego przy ich wykorzystaniu tak ważne są dobre praktyki bezpieczeństwa. Co jednak istotne, dotyczą one nie tylko poruszania się pojazdami elektrycznymi, ale również czynności eksploatacyjnych. (Fot. Telestar)

Czytaj więcej...
Parametry i cechy

E-POJAZDY

Parametry i cechy małych pojazdów elektrycznych

2020-04-27

Wybierając pojazd elektryczny, oczywiście, należy zwrócić uwagę na jego podstawowe parametry, takie jak moc silnika, napięcie zasilające, osiągana prędkość, zasięg oraz maksymalne obciążenie, które świadczą o użyteczności urządzenia. (Fot. Segway-Ninebot)

Czytaj więcej...
Rodzaje

E-POJAZDY

Rodzaje małych pojazdów elektrycznych

2020-04-27

Coraz częściej na ulicach miast i miejscowości widzimy pojazdy elektryczne. Dotyczy to nie tylko samochodów, ale również, a może i przede wszystkim, małych pojazdów elektrycznych, takich jak hulajnogi czy deskorolki.

Czytaj więcej...
Przenośne pamięci flash

KARTY PAMIĘCI

Przenośne pamięci flash – karty pamięci i pendrive’y

2020-02-25

Choć dane coraz częściej gromadzimy w chmurze, to mimo wszystko wciąż często korzystamy z fizycznych nośników pamięci. Dobry pendrive czy wydajna karta pamięci to akcesoria, bez których trudno się obyć w codziennym użytkowaniu wielu urządzeń. 

Czytaj więcej...
Zasilanie

POWERBANKI

Zasilanie urządzeń mobilnych w terenie

2019-12-03

Wydajność akumulatorów we współczesnych smartfonach często stanowi powód do narzekań. Mało kto pamięta już o telefonach komórkowych, które potrafiły nawet ponad tydzień działać na jednym cyklu ładowania. Znaczne zwiększenie możliwości urządzeń wpłynęło także na ich apetyt na energię.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket