LG

Nowy interfejs dla graczy i rozszerzone możliwości grania w chmurze

Nowy interfejs dla graczy

LG dodaje usługi Blacknut i Utomik Cloud oraz nową funkcję „Półka na gry” w swoich najnowszych telewizorach, odpowiadając na potrzeby graczy.

LG Electronics rozszerza możliwości dla graczy w swoich najnowszych telewizorach przez dodanie nowych usług grania w chmurze. Dzięki temu użytkownicy będą mieli dostęp do większego pakietu gier oraz zaktualizowanego interfejsu użytkownika. Dostęp do platform gamingowych nie wymaga bowiem komputera, konsoli ani instalacji gier. Zapewnią to usługi Blacknut i Utomik Cloud, które będą dostępne na telewizorach LG odpowiednio we wrześniu i listopadzie w wybranych krajach w Europie, a na polskim rynku od 2023 r. Te serwisy obejmują mnóstwo tytułów gier klasy AAA, najpopularniejszych gier indie, przygodówek z fabułą, sportowych czy gier strategicznych. Serwis Blacknut to ponad 500 gier na PC i konsolę z największym wyborem treści premium dla wszystkich członków rodziny oraz maksymalnie pięcioma profilami graczy. Katalog obejmuje największą dostępną w chmurze kolekcję gier wyścigowych i sportowych, a także takie hity jak „Metro Exodus” czy „Overcooked” oraz tytuły Disneya. Natomiast Utomik Cloud oferuje wyselekcjonowany i stale powiększający się asortyment ponad 100 gier komputerowych różnych gatunków. Znajdują się wśród nich najpopularniejsze gry indie, takie jak „Coffee Talk”, „My Time at Portia” i „Turnip Boy Commits Tax Evasion”, a także inne atrakcyjne tytuły.

Nowe aplikacje do grania w chmurze pojawią się we wrześniu w LG Apps Store na telewizorach LG z systemem webOS 6.0 i webOS 2022. Dzięki zaktualizowanemu interfejsowi dla graczy popularne serwisy gamingowe w chmurze będą łatwe do znalezienia na „Półce na gry” (Gaming Shelf) na nowym ekranie głównym. Znajdują się tam już wybrane tytuły z usługi Nvidia GeForce Now. Natomiast dostęp do gier z Google Stadia oraz innych serwisów pojawi się w nowszych aktualizacjach.

2022-11-15
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket