Artykuły

Współpraca z Kévinem Germanierem

Współpraca z Kévinem Germanierem na Fashion Week

2023-10-27

Szwajcarska rodzinna firma Laurastar nawiązała współpracę ze szwajcarskim projektantem mody Kévinem Germanierem. Premiera odbyła się podczas Paryskiego Tygodnia Mody 2023 na autorskim pokazie Germaniera.

Czytaj więcej...
25 lat marki

25 lat marki i jubileuszowe produkty

2023-10-27

Marka Stadler Form, producent wyjątkowych, atrakcyjnych wizualnie urządzeń do poprawy jakości powietrza, świętuje 25. rocznicę istnienia, kontynuując misję łączenia elegancji z zaawansowaną techniką, aby zapewnić nam zdrowy oddech i nadać charakteru przestrzeniom, w których funkcjonujemy. 

Czytaj więcej...
Rozszerzenie współpracy

Rozszerzenie współpracy o kanał e-commerce

2023-10-26

Po udanym wdrożeniu w sklepach stacjonarnych PKO Leasing i Media Expert rozszerzają współpracę o kanał e-commerce. Klienci zyskali dzięki temu możliwość finansowania przedmiotów w leasingu online podczas zakupów dokonywanych na stronie Media Expert.

Czytaj więcej...
Program ochrony zdrowia

Program ochrony zdrowia AmiCare

2023-10-26

10 października obchodzony był Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. To właśnie z myślą o zdrowiu i dobrostanie swoich pracowników grupa Amica uruchomiła program AmiCare. Jego nadrzędnym celem jest wsparcie w zakresie dbania o zdrowie psychiczne i fizyczne pracowników, a także kształtowanie zdrowych nawyków.

Czytaj więcej...
Prezentuje nowości

Prezentuje nowości w małym AGD

2023-10-09

Miele Open House to tegoroczne motto Miele na targach elektroniki użytkowej IFA w Berlinie. Marka zaprezentowała łącznie 300 urządzeń, w tym nowe produkty i cyfrowe rozwiązania przyjazne dla środowiska, a w Miele Eco House, zbudowanym w Wiosce Zrównoważonego Rozwoju, dała także konkretne wskazówki, jak oszczędzać wodę i energię z pomocą sztucznej inteligencji.

Czytaj więcej...
Zapowiada wystawę

Zapowiada wystawę Sharp Tech-Day

2023-10-09

Korporacja Sharp zorganizuje swoją pierwszą niezależną wystawę technologiczną na dużą skalę „Sharp Tech-Day” w dniach 10-12 listopada w Tokyo Big Sight (Koto- Ku, Tokio).

Czytaj więcej...
Limitowana zimowa edycja

Limitowana zimowa edycja kapsułek Cafissimo

2023-10-07

W połowie października do oferty marki Tchibo dołączą dwa nowe, limitowane smaki kapsułek z serii Winter Edition, które będą idealnie komponować się z aurą tej pory roku.

Czytaj więcej...
Poleca

Poleca roślinne zamienniki mleka do kawy

2023-10-07

Cappuccino, latte macchiato czy flat white – każdy miłośnik kawy wie, że dla stworzenia idealnej kawy z mlekiem mleczna pianka jest niemal tak samo ważna jak espresso. Na czym polega spienianie mleka i jakich zamienników używać, najlepiej wyjaśnia marka Siemens.

Czytaj więcej...
Oficjalnym sponsorem XII edycji programu

Oficjalnym sponsorem XII edycji programu „MasterChef”

2023-10-07

Z końcem lata ruszyła XII już edycja znanego programu „MasterChef”, emitowanego przez stację TVN. Popularny program od lat przyciąga duże grono widzów. Odcinki zeszłorocznej edycji oglądane były przez średnio 1,12 mln osób. 

Czytaj więcej...
Aktualizacja systemu

Aktualizacja systemu iRobot OS 7.0

2023-10-06

Bazując na zwyczajach mieszkańców, uwarunkowaniach domu, a nawet porze roku, system operacyjny iRobot OS tworzy spersonalizowane sugestie sprzątania. Są one dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika i w razie potrzeby można nimi zarządzać w aplikacji iRobot Home.

Czytaj więcej...
Rozszerza portfolio

Rozszerza portfolio małego AGD

2023-10-06

Sharp Consumer Electronics, jedna z czołowych firm technologicznych na świecie, rozszerza kategorię małych urządzeń AGD (SAS) o dwie nowe serie produktów – frytkownice beztłuszczowe i odkurzacze bezprzewodowe. Nowości były prezentowane na targach IFA 2023.

Czytaj więcej...
Gama nowości i kampania

Gama nowości i kampania „Zelmer jestem”

2023-10-06

Podczas tegorocznych targów IFA po raz kolejny odwiedzjący mogli zapoznać się z ofertą marki Zelmer. Nie zabrakło nowości z sektora kuchennego i domowego oraz wielu atrakcyjnych produktów, co tylko potwierdza znakomitą kondycję marki.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket