Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Mini piekarnik parowy

CONCEPT

Mini piekarnik parowy PT-5120

2015-01-01

Firma Concept wprowadziła na rynek nowe urządzenie, które sprawdzi się w każdej kuchni. Mini piekarnik to propozycja dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż klasyczna kuchenka mikrofalowa.

Czytaj więcej...
Odkurzacz workowy

CONCEPT

Odkurzacz workowy vp-8220n Home-Car-Pet

2015-01-01

Ważnym segmentem rynku odkurzaczy są modele workowe. Nowością w tej grupie produktowej jest urządzenie firmy Concept, która postawiła na wielofunkcyjność i uniwersalność.

Czytaj więcej...
Solidna dawka witamin -

BOTTI

Solidna dawka witamin - sokowirówka Slow Juicer

2015-01-01

Sokowirówka to dla wielu jedno z tych urządzeń AGD, które powinno pojawić się w każdym domu. Pozwala na szybkie i łatwe przygotowanie soków z owoców i warzyw, które są podstawą zdrowej diety. Jaki produkt proponuje firma Botti?

Czytaj więcej...
W świecie designu -

JEWEL

W świecie designu - czajniki Vegas

2015-01-01

Coraz częściej polscy konsumenci stawiają na design. Wygląd urządzeń, również z sektora drobnego AGD, jest obecnie jednym z najważniejszych kryteriów wyboru konkretnych produktów. Lubiącym ciekawe i niepowtarzalne rozwiązania polecamy linię urządzeń marki Jewel.

Czytaj więcej...
Więcej zdrowia w szklance!

BOSCH

Więcej zdrowia w szklance! Sokowirówka MES25A0

2015-01-01

Do zdrowego odżywiania zachęca firma Bosch, która wprowadza na rynek nowy model sokowirówki. Model MES25A0 pozwala szybkie przetworzenie całych owoców bez konieczności ich krojenia. To prosty i łatwy w obsłudze sposób na przygotowanie zdrowych i pełnych witamin soków.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket