Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Dekodery DVB-S,

TELEWIZJA

Dekodery DVB-S, IPTV oraz VOD

2019-05-15

Wyposażenie dekoderów w łącza bezprzewodowe Wi-Fi i przewodowe LAN umożliwiło dostęp do serwisów VoD i poszerzenie oferty dla swoich klientów. Pojawiły się pierwsze odbiorniki IPTV oferowane przez platformy, które nie wymagają dołączenia anteny satelitarnej, a oferują kanały TV nadawane na żywo.

Czytaj więcej...
Telewizory

NOWY TREND

Telewizory i monitory 8K

2019-05-13

W 2018 r. dwie firmy: Samsung i Sharp rozpoczęły seryjną produkcję telewizorów i monitorów 8K, które trafiły do sklepów. Oferta jest niewielka, ale mają najnowsze rozwiązania techniczne decydujące o jakościowym skoku jakości obrazu.

Czytaj więcej...
Sztuczna inteligencja

TELEWIZORY

Sztuczna inteligencja w telewizorach 4K i 8K

2019-05-13

W ostatnich dwóch latach większy nacisk położono na zastosowanie sztucznej inteligencji w przetwarzania sygnału wideo, aby uzyskać najlepszy obraz z dowolnego źródła i do wyszukiwania treści za pomocą asystenta głosowego.

Czytaj więcej...
Klasyczna i ponadczasowa

RETRO/VINTAGE

Klasyczna i ponadczasowa aranżacja kuchni

2019-05-08

Olbrzymi wybór sprzętu retro czy vintage, nawiązującego wzorniczo do tego, który wykorzystywany był z powodzeniem jeszcze w ubiegłym stuleciu, wręcz zachęca do sentymentalnego powrotu do przeszłości przez taką właśnie aranżację kuchennego wnętrza.

Czytaj więcej...
Innowacje

SAMSUNG

Innowacje ułatwiające życie

2019-05-08

Podczas targów KBIS 2019 (Kitchen and Bath Industry Show) w Las Vegas Samsung zaprezentował szereg nowych rozwiązań wzbogacających naszą codzienność i ułatwiających życie.

Czytaj więcej...
Chłodzenie wina

WINIARKI

Chłodzenie wina w domowym zaciszu

2019-05-06

Winiarki, czyli specjalistyczne chłodziarki do przechowywania i dojrzewania wina, to urządzenia, które są bardzo popularne zwłaszcza w państwach Europy Zachodniej i Południowej. Także polscy konsumenci coraz częściej nabywają te produkty.

Czytaj więcej...
Ciekawostki o kredycie konsumenckim

Ciekawostki o kredycie konsumenckim

2019-05-06

Konsumenci często korzystają z różnych pożyczek czy kredytów na zakup wymarzonego telewizora czy sprzętu AGD. Rynek oferuje wiele możliwości. Jedną z nich jest kredyt konsumencki. Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z tej formy pozyskania dodatkowych środków warto zapoznać się z regulacjami prawnymi zawartymi w ustawie z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim ( Dz.U.2018.0.993 t.j.).
 

Czytaj więcej...
Płyta indukcyjna

SHARP

Płyta indukcyjna KH-3V19NT00

2019-04-29

Dwie strefy, wiele możliwości

Model KH-3V19NT00 marki Sharp to doskonałe połączenie zaawansowanej, a przede wszystkim wyjątkowo skutecznej techniki grzania indukcyjnego z elegancką, kompaktową konstrukcją o szerokości zaledwie 30 cm.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket