Artykuły

Samsung 20 lat w Polsce.

Samsung 20 lat w Polsce. Od obrazu mono do kropek kwantowych

2016-11-25

W wielu polskich domach telewizor jest nieodłącznym i centralnym elementem salonu – cała rodzina zbiera się przy nim, aby obejrzeć ulubiony serial lub film. Telewizor na przestrzeni lat przekształcił się z dużego, ciężkiego urządzenia w integralną część wystroju wnętrz zachwycającą designem i technologią. Wraz z firmą Samsung – producentem najnowocześniejszych telewizorów SUHD, obecnym w Polsce już od 20 lat – sprawdźmy, jak w ostatnim czasie ewoluowały telewizory.

Czytaj więcej...
Światowy Dzień Telewizji

Światowy Dzień Telewizji

2016-11-22

21 listopada 2016 r. – obchodzono Światowy Dzień Telewizji, święto ustanowione przez ONZ w uznaniu jej globalnego wpływu na kulturę. Tak jak zwykle miliardy ludzi spędzą dziś miliardy godzin, oglądając telewizję, dyskutując na jej temat i dzieląc się wrażeniami z innymi. Aby uczcić Światowy Dzień Telewizji, firmy badawcze z całego świata przygotowały dane obrazujące zasięg i popularność telewizji, która pozostaje najpopularniejszym środkiem masowego przekazu.

Czytaj więcej...
Nowy sezon serialu HBO „Pakt”

Nowy sezon serialu HBO „Pakt” w jakości UHD w Samsung Smart TV

2016-11-22

Jak potoczą się dalsze losy dziennikarza Piotra Grodeckiego i czy winni katastrofy górniczej zostaną ukarani? Drugi sezon popularnego serialu „Pakt” zadebiutował w niedzielę w aplikacji HBO GO.

Czytaj więcej...
Beiks Media Show

Beiks Media Show - pokaz sprzętu wideo i fotograficznego

2016-11-16

W Warszawie w Hotelu Gromada odbyła się wystawa Beiks Media Show, poświęcona pokazom sprzętu wideo i fotograficznego. Dużą atrakcją były warsztaty i seminaria, które pozwalały w praktyce wzbogacić wiedzę o filmowaniu i fotografowaniu.

Czytaj więcej...
AX Technology nagrodzone

AX Technology nagrodzone na Satkrak 2016

2016-11-02

W Krakowie w czasie wystawy Satkrak 2016 odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek „Sat Kurier Awards”. Jedną z nagrodzonych firm była AX Technology.

Czytaj więcej...
Jest już showroom marki Samsung

Jest już showroom marki Samsung

2016-11-02

Wraz z nową siedzibą polskiego oddziału firmy Samsung Electronics na mapie Warszawy pojawił się jedyny taki w Polsce, showroom koreańskich produktów stworzony dla klientów i partnerów biznesowych.

Czytaj więcej...
Profesjonalne foto

Profesjonalne foto i wideo na BEIKS Media Show

2016-09-30

Już w dniach 17-18 października w centrum kongresowym Gromada odbędzie się BEIKS Media Show - jedno z ciekawszych wydarzeń przeznaczonych dla miłośników najlepszej jakości obrazu.

Czytaj więcej...
Rozwija on-line

Rozwija on-line

2016-09-30

Odkąd Sharpa przejął Vestel, wiele się zmieniło w strukturze firmy. Powstała m.in. nowa strona, dostępna początkowo jedynie w języku angielskim, dzisiaj jest również polska jej wersja.

Czytaj więcej...
Kamery sportowe

Kamery sportowe KM0198 i KM0197

2016-09-26

Kamera sportowa, która rejestruje materiały w 4K to bardzo dobre źródło materiałów wideo do telewizorów Ultra HD.

Czytaj więcej...
Michał Kanownik

Michał Kanownik członkiem zarządu Digital Europe

2016-06-30

Digital Europe to największa w Unii Europejskiej organizacja reprezentująca interesy przedsiębiorców sektora technik cyfrowych z całej Europy.

Czytaj więcej...
Uruchamia sklep

Uruchamia sklep Lpelektronik.com

2016-06-30

Firma Lechpol, dystrybutor m.in. marki Kruger&Matz, uruchomiła sklep internetowy z kompletną ofertą dystrybuowanych marek.

Czytaj więcej...
Samsung Brand Store

Samsung Brand Store w Bielsku-Białej

2016-06-30

Południowokoreański producent otworzył kolejny salon firmowy, tym razem w Galerii Sfera.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket