AX Technology nagrodzone na Satkrak 2016

AX Technology nagrodzone

W Krakowie w czasie wystawy Satkrak 2016 odbyła się uroczysta gala wręczenia statuetek „Sat Kurier Awards”. Jedną z nagrodzonych firm była AX Technology.

Firma działa na rynku europejskim od wielu lat i oferuje urządzenia pod marką Opticum. Główna siedziba znajduje się w Szczecinie. Odbiorniki DVB-S i DVB-T, anteny satelitarne i naziemne oraz osprzęt, a także telewizory są sprzedawane w dużych sklepach elektronicznych, jak Media Markt, Saturn, Conarad, i supermarketach Auchan, Carrefour, Obi, Real, Makro, Selgros i wielu innych. Urządzenia zdobywają nagrody i wyróżnienia nie tylko w Polsce za jakość i funkcjonalność.

Na corocznej wystawie sprzętu satelitarnego Satkrak 2016 firma dostała statuetki w dwóch kategoriach „Najlepszy odbiornik NTC” – Opticum AX Lion 2-M i „Najlepszy odbiornik HD/UHD” – Opticum AX 4KBOX HD51. W wypadku odbiornika DVB-T/T2 jury podkreśliło możliwość obsługi standardu nadawania DVB-T2, optymalną cenę przy zachowaniu bogactwa możliwości oraz niewielkie wymiary obudowy, natomiast odbiornik DVB-S HD/UHD wyróżniło za duże możliwości odbiornika 4K dzięki systemowi Linux, przystępną cenę, szybkie wprowadzenie na rynek i duże zadowolenie nabywców. Szerzej na temat odbiornika DVB-T/T2 piszemy w teście.

2016-11-02
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket