SAMSUNG

Jest już showroom marki Samsung

Jest już showroom marki Samsung

Wraz z nową siedzibą polskiego oddziału firmy Samsung Electronics na mapie Warszawy pojawił się jedyny taki w Polsce, showroom koreańskich produktów stworzony dla klientów i partnerów biznesowych.

Salon wystawowy mieści się przy ulicy Postępu 14, obok głównej siedziby spółki. W showroomie znajdziemy pełny asortyment produktów marki Samsung – od najnowszych telewizorów SUHD po pralki czy lodówki z najnowszych kolekcji. Na wszystkich odwiedzających czekają pracownicy, którzy zaprezentują sprzęt i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla potencjalnego klienta.

Stworzyliśmy to miejsce specjalnie dla partnerów firmy Samsung, a także ich klientów, których mogą tam zapraszać resellerzy i integratorzy. Chcemy aby showroom umożliwiał poznanie nowych rozwiązań B2B oraz ich sposób działania. W salonie zgromadziliśmy wszystko, co mamy najlepsze dla rynku B2B, tak, aby klienci mogli zapoznać się z naszą ofertą w jednym miejscu, w asyście najlepszych specjalistów – mówi Michał Ptak, menedżer działu wdrożeń biznesowych.

2016-11-02
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket