SAMSUNG

Nowy sezon serialu HBO „Pakt” w jakości UHD w Samsung Smart TV

Nowy sezon serialu HBO „Pakt”

Jak potoczą się dalsze losy dziennikarza Piotra Grodeckiego i czy winni katastrofy górniczej zostaną ukarani? Drugi sezon popularnego serialu „Pakt” zadebiutował w niedzielę w aplikacji HBO GO.

Posiadacze telewizorów Samsung UHD Smart TV mogą oglądać najnowsze śledztwo Piotra Grodeckiego w jakości Ultra HD. Co to oznacza? Perfekcyjną jakość obrazu i aż czterokrotnie więcej detali niż w Full HD. Dzięki takiej rozdzielczości doskonale widoczny jest każdy szczegół, a obraz zachwyca niezwykłą naturalnością i realizmem, sprawiając, że widzowie mogą się poczuć częścią akcji. Produkcja ceniona jest przez fanów i krytyków nie tylko za doborową obsadę czy wciągający scenariusz, ale także piękne, panoramiczne zdjęcia autorstwa Pawła Flisa, które dodatkowo potęgują dramatyzm oglądanych scen.

 „Pakt” to pierwszy polski serial udostępniony widzom w jakości UHD. Pierwszy sezon można już oglądać w Smart TV UHD. Od niedzieli w HBO GO dostępne są dwa pierwsze odcinki drugiego sezonu, ponownie w jakości UHD. Premiery kolejnych odcinków będą się odbywały co niedzielę W obsadzie nowego sezonu znaleźli się również Kinga Preis, Borys Szyc, Łukasz Simlat, Sebastian Fabijański i Zbigniew Zamachowski. Pierwsze odcinki nowego sezonu serialu można obejrzeć  już od niedzieli w aplikacji HBO GO.

W tym roku cały rynek sprzedaży telewizorów UHD w Polsce wzrósł o 100 proc.  w porównaniu do roku poprzedniego, co oznacza, że coraz bardziej cenimy sobie wysoką jakość obrazu. Nie bez znaczenia pozostaje również wolność wyboru, którą oferują telewizory Smart TV. Zamiast bowiem oczekiwać na emisję wybranego filmu, sami możemy zdecydować, co i kiedy oglądamy. Obecnie już co drugi kupowany telewizor firmy Samsung to telewizor Smart TV, dzięki któremu tysiące doskonałych produkcji możemy mieć w dowolnym momencie na wyciągnięcie pilota. Premierowe odcinki polskiego serialu to jednak nie jedyna pozycja dostępna w inteligentnych telewizorach. Samsung Smart TV umożliwia oglądanie filmików na YouTube, a także oferuje dostęp do najpopularniejszych aplikacji na rynku, w tym m.in. do takich aplikacji VOD jak Netflix, FilmBox Live, Player, IPLA czy VoD Onet, na których znaleźć można tysiące polskich i zagranicznych produkcji.

2016-11-22
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket