Artykuły

Wkracza

Wkracza na polski rynek

2023-09-01

Mówiąc Tesla, większość z nas myśli o samochodzie. Jednak do Polski wkroczyła Tesla – czeska marka urządzeń smart home.

Czytaj więcej...
Raport ESG

Raport ESG – działania w ochronie środowiska

2023-09-01

Emitel w opublikowanym raporcie podsumował działania, które podjął w 2022 roku w obszarach ESG (Environmental, Social and Corporate Governance), czyli ochrony środowiska naturalnego, społecznej odpowiedzialności i ładu korporacyjnego.

Czytaj więcej...
Czołowe miejsce

Czołowe miejsce na rynku telewizorów OLED

2023-08-31

Według firmy badawczej Omdia, LG osiągnęło 60 proc. udziałów w I kwartale 2003 r. w sprzedaży telewizorów z wyświetlaczem OLED na światowym rynku. Firma LG w tym roku świętuje dziesięciolecie zaprezentowania pierwszego komercyjnego telewizora z ekranem w tej technice.

Czytaj więcej...
Jak oglądają telewizję

Jak oglądają telewizję Polacy?

2023-08-30

Statystyczny Polak ogląda telewizję przez ok. 3 godziny i 55 minut dziennie. Chociaż może wydawać się to dużo, czas spędzany przed telewizorem regularnie maleje, do czego przyczynia się rozwój serwisów VoD. 

Czytaj więcej...
Andrzej Przybyło

Andrzej Przybyło „Menedżerem Roku Regionu Dolnośląskiego 2022”

2023-08-03

Prezes zarządu AB SA – Andrzej Przybyło – zwyciężył w konkursie „Menedżer Roku Regionu Dolnośląskiego 2022” (kategoria „Duża Firma”). Oznacza to, że jego dokonania ekonomiczno-finansowe w minionym roku, a także zaangażowanie w sprawy lokalnych społeczności, w tym działalność charytatywna, zostały najlepiej ocenione przez kapitułę konkursową spośród wszystkich menedżerów.

Czytaj więcej...
Ustawowe obowiązki

Ustawowe obowiązki wprowadzających opakowania i produkty w opakowaniach

2023-08-03

ASEKOL PL prezentuje ustawowe obowiązki wprowadzających opakowania i produkty w opakowaniach. Oczywiście omówione są tylko wybrane zagadnienia, przede wszystkim ze względu na ich liczbę, ale i dynamiczne zmiany w przepisach. Dlatego organizacja zaprasza na prowadzone przez nią szkolenia, na których poszerza wiedzę swoich partnerów i klientów.

Czytaj więcej...
18-lecie

18-lecie organizacji zrzeszającej firmy z rynku nowych technologii

2023-07-04

To już osiemnaście lat, od kiedy powstała Cyfrowa Polska! Związek może się cieszyć mianem najważniejszej polskiej organizacji zrzeszającej firmy z rynku nowych technologii. Z tej okazji 1 czerwca w Warszawie odbyła się jubileuszowa impreza.

Czytaj więcej...
Rozszerza ofertę gamingową

Rozszerza ofertę gamingową dla swoich telewizorów

2023-07-04

Już teraz w ponad 80 krajach telewizory LG z 2023 r. oferują dobrą jakość obrazu dzięki obsłudze rozdzielczości 4K na popularnej platformie Nvidia GeForce Now. Ale to nie wszystko – w ponad 60 krajach użytkownicy mogą cieszyć się usługą gamingową Boosteroid, która zapewnia jeszcze większy wybór gier w chmurze.

Czytaj więcej...
Najważniejsze wydarzenia w I kwartale 2023

Najważniejsze wydarzenia w I kwartale 2023 [promocja]

2023-06-29

Grupa Polsat Plus podsumowuje I kwartał 2023 roku – 5G przyspieszy do 1 Gb/s, nowe prawa sportowe, testy pierwszych farm wiatrowych.

Czytaj więcej...
Lifestylowy maj i urocze nowości dla dzieci

Lifestylowy maj i urocze nowości dla dzieci w CANAL+ online

2023-05-01

W CANAL+ online wiosna zawitała już na dobre. Kulinarne popisy, wesołe i edukacyjne animacje dla najmłodszych, a także gruntowne porządki - wszystko to zobaczyć można będzie w maju w CANAL+ KUCHNIA, CANAL+ DOMO oraz MINIMINI+.

Czytaj więcej...
Aplikacja MasterClass

Aplikacja MasterClass na telewizorach

2023-04-28

Miliony klientów LG mogą teraz łączyć się z najlepszymi ekspertami na świecie i uczyć się od nich we własnym domu za pośrednictwem systemu webOS.

Czytaj więcej...
„Inteligentny dom”

„Inteligentny dom” – przyszłość urządzeń RTV i AGD

2023-04-28

Sztuczna inteligencja (AI) to jeden z najgorętszych tematów ostatnich kilku lat. Opisujemy „inteligentne” rozwiązania smart TV oraz płynące z nich korzyści wprowadzane przez markę Hisense.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket