GRUPA POLSAT PLUS

Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i olimpijskiej reprezentacji Polski [promocja]

Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i olimpijskiej reprezentacji Polski

Polski Komitet Olimpijski i Grupa Polsat Plus zawarły porozumienie, dzięki któremu Grupa Polsat Plus i należąca do niej sieć Plus będą sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i olimpijskiej reprezentacji Polski.

Plus będzie wspierał polskich olimpijczyków w ciągu najbliższych 4 lat, w tym podczas Igrzysk XXXIII Olimpiady Paryż 2024 oraz XXV Zimowych Igrzysk Olimpijskich Mediolan – Cortina d’Ampezzo 2026.

Jestem szczęśliwy i zarazem zaszczycony, że moja Grupa Polsat Plus i sieć Plus będą przynajmniej przez 4 lata sponsorem PKOl i olimpijskiej reprezentacji Polski. Jako polska firma, działająca od ponad 30 lat na polskim rynku, staramy się w naszej codziennej działalności dążyć do tych samych wartości, jakie przyświecają ruchowi olimpijskiemu, którymi są okazywanie szacunku, przyjaźń i dążenie do doskonałości – mówi Zygmunt Solorz, założyciel i właściciel Grupy Polsat Plus.

Od lat wspieramy polski sport, finansujemy go, angażujemy się w jego promocję i tak jak miliony Polek i Polaków kibicujemy naszym sportowcom. Bycie częścią świata olimpijskiego i jego wartości, wspieranie sportu i polskich sportowców to wielki powód do dumy dla mnie, naszej firmy, jej pracowników i dla milionów naszych klientów. Mamy najlepszych kibiców na świecie, którzy są z naszymi sportowcami na dobre i na złe – dodaje Zygmunt Solorz.

Polski Komitet Olimpijski w dniu swojego święta – 104. urodzin powołania nie mógł sobie wymarzyć lepszego prezentu. Taki sponsor, jakim jest Grupa Polsat Plus i sieć Plus, to brakujący i jakże ważny partner na naszej mapie. Jestem przekonany, że wspólnie jesteśmy w stanie dotrzeć do szerokiej grupy naszych odbiorców, kibiców i pokazać im, że duży sport zaczyna się od każdego z nas, a bycie członkiem olimpijskiej reprezentacji Polski zaczyna się od najmłodszych lat. Doceniając wartość marki i olbrzymi wkład w rozwój polskiego sportu, mogę tylko dodać, że marzenia się spełniają i warto je realizować – powiedział Radosław Piesiewicz, prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Wspieranie i promowanie sportu zajmuje szczególne miejsce w działalności Grupy Polsat Plus przez działania sponsoringowe Plusa i Netii oraz transmisje sportowe w Telewizji Polsat.

Od ponad 30 lat Grupa Polsat Plus wspiera polski sport, angażując się zarówno finansowo, jak i promocyjnie. Dzisiaj Telewizja Polsat na ponad 10 kanałach sportowych pokazuje codziennie setki godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń z udziałem polskich sportowców w Polsce i na świecie. Od 25 lat Plus jest sponsorem polskiej siatkówki, z którą osiągamy największe sukcesy. Jesteśmy dumni, że od dzisiaj jako sponsor będziemy wspierać naszych olimpijczyków w ich dążeniu do osiągania jak najlepszych wyników i dostarczania emocji nam wszystkim – mówi Mirosław Błaszczyk, prezes Grupy Polsat Plus.

Myślę, że bardzo pasujemy do siebie. W naszej codziennej pracy wyznajemy te same wartości, które przyświecają ruchowi olimpijskiemu, czyli dążenie do doskonałości, przyjaźń i szacunek – stwierdził Maciej Stec, wiceprezes ds. strategicznych Grupy Polsat.

Dzięki umowie Plus będzie mógł posługiwać się tytułami: Sponsora Polskiego Komitetu Olimpijskiego oraz Sponsora Olimpijskiej Reprezentacji Polski. Umowa pomiędzy PKOl i grupą Polsat Plus została zawarta na 4 lata z możliwością jej przedłużenia.

sponsorem-Polskiego-Komitetu-Olimpijskiego-i-olimpijskiej-reprezentacji-Polski-2

W podpisaniu umowy sponsorskiej w siedzibie PKOl wzięli udział od lewej: Mirosław Błaszczyk – prezes Grupy Polsat Plus, Radosław Piesiewicz – prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Maciej Stec – wiceprezes zarządu Grupy Polsat Plus ds. strategii i nowych obszarów rozwoju biznesowego.

2023-10-31
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket