SHARP

Wystawa Tech-Day w dniach 10 - 12 listopada

Wystawa Tech-Day

15 września 2023 – Korporacja Sharp zorganizuje swoją pierwszą niezależną wystawę technologiczną na dużą skalę "SHARP Tech-Day" w dniach 10-12 listopada w Tokyo Big Sight (Koto-Ku, Tokio).

Wydarzenie to odbędzie się w celu upamiętnienia 111. rocznicy założenia firmy 15 września 1912 roku. W dniu dzisiejszym została uruchomiona również specjalna strona internetowa poświęcona temu wydarzeniu. Zawarte informacje dotyczące wydarzenia będą na bieżąco aktualizowane. Pod hasłem "Be a Game Changer - Game-changing technologies transforming our future -" firma Sharp zaprezentuje innowacyjne technologie, które będą siłą napędową jej średnio- i długoterminowego zrównoważonego wzrostu.

W miejscu imprezy, we współpracy z firmami partnerskimi z branży technologicznej, zostaną utworzone cztery strefy: "Smart Living", "Smart Industry", "Smart Cities" i "Sustainability", w których odwiedzający będą mogli zapoznać się z innowacyjnymi produktami i usługami. Ponadto planowane są przemówienia i sesje dyskusyjne prowadzone przez czołowe osobistości, a także możliwości networkingowe dla startupów i studentów poszukujących pracy itp. Firma Sharp będzie kontynuować swoją misję wprowadzania wyjątkowych innowacji w różnych dziedzinach, w tym w sposobie życia i pracy ludzi. Poprzez te działania firma Sharp dąży do ugruntowania swojego wizerunku jako firmy o silnej marce, która jest blisko ludzi i społeczeństwa, jednocześnie stale dostarczając nowe wartości.

Wystawa Tech-Day

Data: Listopad  10 (Piątek) 13:00 - 18:00, 11 (Sobota) 10:00 - 18:00, 12 (Niedziela) 10:00 - 16:00

Miejsce: Tokyo Big Sight East Hall 8 (3-11-1 Ariake, Koto-ku, Tokyo, Japan)

Więcej informacji i rejestracja na specjalnej stronie SHARP Tech-Day

https://global.sharp/techday/

2023-09-20
telewizory
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket