Artykuły

IV Kongres AGD

APPLiA POLSKA

IV Kongres AGD tradycyjnie w Łodzi

2022-05-08

Jak co roku „InfoProdukt” objął patronatem medialnym największe wydarzenie w branży AGD w Polsce. Czwarta edycja Kongresu AGD, którego głównymi organizatorami są związek producentów AGD APPLiA Polska i Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, odbędzie się tradycyjnie w Fabryce Grohmana w Łodzi.

Czytaj więcej...
Największe targi w Berlinie

IFA

Największe targi w Berlinie już we wrześniu!

2022-05-08

Producenci i dystrybutorzy z branży elektroniki użytkowej i AGD z całego świata zgodnie twierdzą, że z niecierpliwością oczekują na targi IFA 2022 i wezmą w nich udział w targach, ponieważ muszą przygotować się na nowe oczekiwania postpandemiczne konsumentów.

Czytaj więcej...
ELECTRO-SYSTEM i REMONDIS Electrorecycling

ELECTRO-SYSTEM

REMONDIS

ELECTRO-SYSTEM i REMONDIS Electrorecycling we wspólnej kampanii edukacyjnej

2022-03-08

Dr Robert Wawrzonek, prezes zarządu ELECTRO-SYSTEM, członek zarządu REMONDIS Electrorecycling.

Czytaj więcej...
Targi

PTAK WARSAW EXPO

Targi Electronics Show 2022

2022-01-14

W dniach 17 – 19 marca 2022 r. będzie miała miejsce III edycja Electronics Show. Targi elektroniki użytkowej i nowych technologii w Ptak Warsaw Expo będą niepowtarzalną okazją do poznania oraz przetestowania najnowszych rozwiązań technicznych i konceptów, które czekają na swój debiut na rynku.

Czytaj więcej...
VIII Kongres

APPLiA POLSKA

VIII Kongres Serwisów AGD

2021-12-04

19 listopada br. w hotelu „Ambasador” w Łodzi miał miejsce kolejny coroczny Kongres Serwisów AGD, zorganizowany przez APPLiA Polska. Głównym celem spotkań jest organizacja i rozwój sektora napraw posprzedażnych w Polsce.

Czytaj więcej...
5. edycja targów

WARSAW HOME

5. edycja targów wyposażenia wnętrz

2021-11-30

W ostatni weekend października odbyła się 5. edycja targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home & Contract. Po blisko dwuletniej przerwie, spowodowanej pandemią Covid- 19, w hali wystawienniczej PTAK Warsaw Expo pojawiło się 550 wystawców w czterech wydzielonych tematycznie strefach. Podczas tegorocznej edycji targów Warsaw Home & Contract w PTAK Warsaw Expo wizytujący mogli odwiedzić cztery strefy.

Czytaj więcej...
Świętuje

JURA

Świętuje 90. urodziny

2021-10-11

Szwajcarski producent ekspresów do kawy, firma JURA, podczas uroczystej konferencji on-line świętowała swoje 90. urodziny. Było to także doskonałą okazją do zaprezentowania rynkowych trendów oraz nowych produktów, których w ofercie nie brakuje.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket