Artykuły

Przygotowywanie potraw na parze

Przygotowywanie potraw na parze i z dodatkiem pary

2021-04-02

Piekarniki parowe to wyjątkowe modele, które poza klasycznymi formami obróbki termicznej wykorzystują przy pieczeniu także parę wodną. W zależności od konstrukcji urządzenia, pod wpływem nagrzania wody i odpowiedniego ciśnienia wytworzonego przez komorę piekarnika, para dokonuje obróbki termicznej lub wspomaga ją.

Czytaj więcej...
Dobrze wyposażone

Dobrze wyposażone i praktyczne piekarniki tradycyjne

2021-02-05

Używając określenia „tradycyjne” mamy na myśli grupę piekarników elektrycznych z klasycznymi opcjami grzania i standardowymi wymiarami, czyli o szerokości, wysokości i głębokości ok. 60 cm. To właśnie modele o takich gabarytach są najchętniej kupowane przez użytkowników.

Czytaj więcej...
Aplikacje mobilne i

Aplikacje mobilne i zdalne sterowanie dużym AGD

2020-12-08

Na rynku AGD pojawia się coraz więcej modeli „inteligentnych”, wyposażonych w moduły komunikacji bezprzewodowej i łączących się zdalnie z użytkownikiem, a dokładniej – jego urządzeniem mobilnym. Jakie funkcje i możliwości ma sprzęt w wersji „smart”? Jak możemy go obsługiwać?

Czytaj więcej...
Wyjątkowe wzornictwo

Wyjątkowe wzornictwo i stylistyka piekarników

2020-07-07

Domowa przestrzeń kuchenna to doskonałe miejsce, aby zaprezentować nietuzinkowy styl pomieszczenia. Z jednej strony można to zrobić stosując, odrębny od reszty AGD, front piekarnika, albo z drugiej strony – wyposażyć kuchnię w spójną linię wzorniczą, w której wszystkie modele mają spójny design.

Czytaj więcej...
Parametry techniczne

Parametry techniczne piekarników

2020-07-07

Wybierając piekarnik nie należy zapominać o różnorodnych parametrach technicznych, jakimi charakteryzują się te urządzenia. Określają one specyfikę urządzeń i to dzięki nim w szczegółowy sposób porównujemy możliwości piekarników i wybieramy najlepszy dla nas wariant.

Czytaj więcej...
Instalacja i eksploatacja

Instalacja i eksploatacja piekarnika

2020-07-06

Właściwy montaż i odpowiednie użytkowanie piekarnika są bardzo istotne. Od tego zależy prawidłowa, ekonomiczna i bezpieczna praca sprzętu. Warto przy tym pamiętać, że inne wymagania instalacyjne mają modele gazowy, a inne elektryczny.

Czytaj więcej...
Spójne i wyjątkowe wzornictwo

Spójne i wyjątkowe wzornictwo dużego AGD

2020-06-03

Wyposażając wnętrze, coraz częściej decydujemy się na takie zestawienie sprzętów, żeby pochodziły one nie tylko od jednego producenta, ale i z jednej, spójnej linii wzorniczej. Daje to nam wszystkim – zarówno projektantom, sprzedawcom, jak i użytkownikom – komfort w przygotowaniu aranżacji, eleganckiej zabudowy, ale także funkcjonalność i spójność, nie tylko tę wizualną, ale i techniczną.

Czytaj więcej...
Smaczne i zdrowe

Smaczne i zdrowe gotowanie

2020-05-02

Urządzenia wykorzystujące parę wodną stają się coraz popularniejsze. Powodów zaistniałej sytuacji jest co najmniej kilka. Najważniejszym są, oczywiście, wyjątkowe właściwości potraw przygotowywanych z ich pomocą. Gotowanie na parze jest nie tylko zdrowe, ale stało się również modne. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Grzanie i gotowanie

Grzanie i gotowanie w zabudowie

2019-12-31

Szuflada grzejna to ciekawa propozycja zwłaszcza dla tych osób, które szukają nowoczesnych i nietuzinkowych rozwiązań AGD do swojej kuchni. Z urządzenia z pewnością zadowoleni będą nie tylko dorośli, ale także najmłodsi domownicy, którzy dzięki szufladzie grzewczej mogą w niej z łatwością przygotować słodkie przysmaki, np. gorącą czekoladę.

Czytaj więcej...
Innowacyjne

Innowacyjne i „inteligentne” AGD

2019-10-28

Na rynku AGD pojawia się coraz więcej modeli „inteligentnych”. Co to w praktyce oznacza? Tym mianem przyjęło się nazywać te urządzenia, które wyposażane są w moduły komunikacji bezprzewodowej i łączą się zdalnie z użytkownikiem, a dokładniej – jego urządzeniem mobilnym. Jakie funkcje i możliwości ma sprzęt w wersji „smart”?

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket