Artykuły

Grupa Hisense odznaczona

Grupa Hisense odznaczona prestiżową nagrodą EcoVadis

2023-03-20

Grupa Hisense, jeden z czołowych producentów urządzeń RTV i AGD, została nagrodzona srebrnym medalem EcoVadis w uznaniu za osiągnięcia w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Czytaj więcej...
Disney+ na start przez rok w prezencie

Disney+ na start przez rok w prezencie z telewizją Polsat Box

2023-03-20

Polsat Box wprowadza nową promocję – pierwsze 12 miesięcy Disney+ w prezencie. Oferta obowiązuje przy wyborze pakietów telewizyjnych w trzech technologiach: satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej z dekoderem i będzie dostępna od środy, 15 marca br.

Czytaj więcej...
Baza danych o odpadach, złożenie wniosku aktualizacyjnego

Baza danych o odpadach, złożenie wniosku aktualizacyjnego [promocja]

2023-03-02

 

Początek roku to dobry czas, żeby zweryfikować wpis w BDO i złożyć wniosek aktualizacyjny. Wpis w bazie danych o odpadach nie aktualizuje się automatycznie po dokonaniu zmian w KRS czy rejestrze działalności gospodarczej. Każdorazowo należy dokonać aktualizacji przez złożenie wniosku aktualizacyjnego.

Czytaj więcej...
Drugie miejsce w światowym rynku

Drugie miejsce w światowym rynku producentów telewizorów

2023-03-02

Firma TCL zajmuje drugie miejsce wśród globalnych producentów telewizorów na świecie pod względem udziału w rynku w okresie od stycznia do grudnia 2022.

Czytaj więcej...
Usługa Boosteroid

Usługa Boosteroid przy zakupie telewizora z serii EQ oraz FN

2023-03-01

Sharp Consumer Electronics, jedna z czołowych firm technologicznych na świecie, połączył siły z dostawcą usługi Boosteroid i oferuje 3 miesiące subskrypcji gratis przy zakupie telewizora Sharp z serii EQ lub FN.

Czytaj więcej...
Pierwsze miejsce w grudniu 2022 r.

Pierwsze miejsce w grudniu 2022 r. w globalnej sprzedaży telewizorów

2023-03-01

Według danych opublikowanych przez instytut badań rynkowych AVC Revo światowa sprzedaż telewizorów Hisense w grudniu 2022 r. wyniosła ponad 2,3 mln sztuk. Ten wynik plasuje markę na pierwszym miejscu na rynku międzynarodowym i świadczy o stale rosnącej pozycji marki w branży TV.

Czytaj więcej...
Dekodery 4K UltraBox+

Dekodery 4K UltraBox+ po „liftingu” oprogramowania

2023-02-28

Bardzo dobry dekoder Canal+ 4K UltraBOX otrzymuje kolejną wersję oprogramowania, dzięki czemu zyskuje nowe możliwości.

Czytaj więcej...
Wiosenna runda PKO BP Ekstraklasy dostępna online

Wiosenna runda PKO BP Ekstraklasy dostępna online w Polsat Box Go

2023-02-28

Wszystkie spotkania najważniejszych klubowych rozgrywek piłkarskich w Polsce można śledzić na żywo online na wielu urządzeniach na kanałach Canal+ Sport3 i Canal+ Sport4, dostępnych w Polsat Box Go w ramach pakietu Polsat Box Go Sport.

Czytaj więcej...
Cztery nowe kanały 4K

Cztery nowe kanały 4K w Polsat Box i Polsat Box Go

2023-01-26

W Polsat Box oraz Polsat Box Go pojawiły się kolejne nowości – cztery nowe kanały w jakości 4K: Love Nature 4K, MyZen TV 4K, Museum TV 4K i Travelxp 4K.

Czytaj więcej...
Milion sprzedanych wideorejestratorów

Milion sprzedanych wideorejestratorów w Polsce

2023-01-26

Rok 2022 dobiega końca, co dla wielu jest okazją do jego podsumowania. Dla marki Mio ten rok był szczególny – nie tylko ze względu na premierę kilku kamer samochodowych (m.in. MiVue C588T, MiVue C545 i MiVue C580 z HDR) czy organizację trzech akcji cashback. W minionym roku marka obchodziła aż dwie okrągłe rocznice: 20-lecie Mio w Polsce oraz 40-lecie firmy MiTAC.

Czytaj więcej...
Conor Pierce

Conor Pierce nowym prezesem Samsunga w Polsce

2023-01-11

Conor Pierce – corporate vice president i dotychczasowy szef działu mobile (MX) na rynki Wielkiej Brytanii oraz Irlandii – objął funkcję prezesa Samsung Electronics Polska. Conor Pierce jest drugim niekoreańskim prezesem Samsunga w Polsce, co pokazuje jego niezwykle silny głos w strukturach firmy.

Czytaj więcej...
Telewizory JVC

Telewizory JVC na sezon jesienno-zimowy

2022-11-26

W najnowszej ofercie telewizorów marki JVC znajdziemy modele z najwyższej półki z panelem OLED, QLED oraz bardzo dobrze wyposażone telewizory LCD LED smart TV. Wszystkie z systemem Android TV, do kina domowego, sportu czy dla graczy. Poniżej przedstawiamy najważniejsze funkcje najnowszych telewizorów JVC.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket