Artykuły

Płyty

Płyty z wbudowanymi okapami

2023-11-01

Płyta z wbudowanym okapem sprawdzi się zarówno w małej, jak i dużej kuchni. To oszczędność przestrzeni, ale również czasu i energii. Zintegrowane urządzenia włączają się synchronicznie dokładnie wtedy, kiedy jest taka potrzeba. (Fot. Miele)

Czytaj więcej...
Nowoczesne

Nowoczesne szafy suszące

2023-10-31

Sprzęt gospodarstwa domowego powstał po to, aby ułatwić życie codzienne. W zakresie domowego suszenia i odświeżania tkanin producenci również odpowiadają nowoczesnym sprzętem. Urządzenia, które szturmem wkraczają do naszych domów i mieszkań, to automatyczne szafy suszące. (Fot. ASKO)

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki

Chłodziarkozamrażarki z zamrażarką dolną

2023-10-04

Lodówki z dolnym zamrażalnikiem to najbardziej popularna grupa asortymentowa w segmencie chłodniczym. Obecnie produkowane modele nie tylko oferują dużą przestrzeń przechowywania żywności, ale również zapewniają jej dłuższą świeżość, a nawet oferują bezprzewodowe sterowanie przy pomocy smartfona. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Pojemne zmywarki wolnostojące o szerokości 60 cm

Pojemne zmywarki wolnostojące o szerokości 60 cm

2023-10-03

Zmywarki o szerokości 60 cm to bardzo szeroka grupa asortymentowa. Sprzęt cieszy się dużą popularnością ze względu na dużą pojemność oraz możliwość podłączenia bez konieczności głębokiego remontu kuchni. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Pralkosuszarki

Pralkosuszarki normalnogabarytowe i w wersji slim

2023-10-03

Oszczędność miejsca, czasu i energii to trzy ważne aspekty wyróżniające pralkosuszarki. Na co warto zwrócić uwagę wybierając ten praktyczny sprzęt i co ciekawego oferują w tej grupie asortymentowej producenci? Sprawdziliśmy! (Fot. Hisense)

Czytaj więcej...
Niewidzialne

Niewidzialne okapy szafkowe

2023-10-02

Modele szafkowe to jedna z najpopularniejszych konstrukcji okapów. Niejednokrotnie zupełnie płaska powierzchnia w tych urządzeniach sprawia, że zabudowany w szafce okap staje się niewidzialny, a tym samym nie zaburza odpowiednio wystylizowanej przestrzeni kuchennej. (Fot. Ciarko Design)

Czytaj więcej...
Nowoczesne i praktyczne

Nowoczesne i praktyczne urządzenia do gotowania na parze

2023-10-02

Urządzenia do gotowania na parze, w zależności od modelu i stopnia zaawansowania technicznego, pozwalają na przygotowywanie potraw z wykorzystaniem pary nawet na kilku poziomach sprzętu jednocześnie. (Fot. Miele)

Czytaj więcej...
Preparaty

Preparaty do konserwacji domowych sprzętów

2023-10-02

Niezależnie od tego, czy dotyczy to lodówki, pralki, zmywarki, piekarnika, płyty, okapu, mikrofalówki czy zlewozmywaka – każde z tych urządzeń wymaga okresowej i prawidłowej pielęgnacji. Ważne, aby wykorzystywać do tego skuteczne i bezpieczne detergenty. (Fot. Miele)

Czytaj więcej...
Wolnostojące

Wolnostojące pralkowirówki i wirówki

2023-09-13

Pralkowirówki i wirówki to jedne z najstarszych, ale w wielu wypadkach niezastąpionych, urządzeń pralniczych. Sprzęty te są wykorzystywane głównie tam, gdzie nie ma dostępu do kanalizacji i stałego podłączenia wody, ale nie tylko. (Fot. Mesko)

Czytaj więcej...
Nowoczesne kuchenki mikrofalowe

Nowoczesne kuchenki mikrofalowe bez talerza

2023-09-12

Do niedawna większość kuchenek mikrofalowych, bez względu na ich dodatkowe funkcje czy zaawansowanie techniczne, wyposażona była w obrotowy talerz. Obecnie płaska konstrukcja dna w pewnym sensie rewolucjonizuje użytkowanie takich sprzętów. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarki

Chłodziarkozamrażarki z zamrażarką górną

2023-09-11

Producenci lodówek z zamrażarką umiejscowioną na górze oferują je w wersjach o rozmaitej wysokości i szerokości, a do tego wyposażanych w nowoczesne systemy i funkcje, które nie tylko pozwalają na prawidłowe i dłuższe przechowywanie żywności, ale przede wszystkim są ciche i energooszczędne. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Funkcjonalne i praktyczne

Funkcjonalne i praktyczne kompaktowe sprzęty domowe do zabudowy

2023-09-08

Kompaktowe urządzenia gospodarstwa domowego to takie, które są ponadstandardowo niższe, wyższe lub węższe. Doskonale sprawdzą się w mniejszych kuchniach oraz kuchennych aneksach. Dzięki tym urządzeniom nawet niewielka przestrzeń kuchenna będzie praktyczna i funkcjonalna. (Fot. Siemens)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket