Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Szczoteczka do czyszczenia twarzy Reveal -

REMINGTON

Szczoteczka do czyszczenia twarzy Reveal - w trosce o skórę twarzy.

2015-06-01

Skóra twarzy i szyi wymaga specjalnego traktowania. Systematyczne i umiejętne oczyszczanie jest kluczem do prawidłowej pielęgnacji, a co za tym idzie także zachowania jej jędrności i przywrócenia zdrowego wyglądu.

Czytaj więcej...
Toster

ZELMER

Toster ZTS1710W

2015-06-01

Przygotowując śniadanie, coraz częściej sięgamy nie po klasyczne pieczywo, a właśnie po tosty, które nieodzownie kojarzą się z angielskim śniadaniem. Tosty to także doskonała przekąska w ciągu dnia, którą można podać na tysiąc sposobów – wystarczy kupić odpowiedni toster.Przygotowując śniadanie, coraz częściej sięgamy nie po klasyczne pieczywo, a właśnie po tosty, które nieodzownie kojarzą się z angielskim śniadaniem. Tosty to także doskonała przekąska w ciągu dnia, którą można podać na tysiąc sposobów – wystarczy kupić odpowiedni toster.

Czytaj więcej...
Wentylatory Q -

STADLER FORM

Wentylatory Q - oferta orzeźwiona kolorami!

2015-06-01

Wentylator Q marki Stadler Form został zaprojektowany przez stylistę Carla Borera, który w swoich pracach poszukuje idealnego połączenia praktyczności z artystyczną formą urządzenia. Teraz znane już polskim konsumentom urządzenie jest dostępne w nowych wersjach kolorystycznych.

Czytaj więcej...
Linia IN.SPIRUJĄCA!

AMICA

Linia IN.SPIRUJĄCA!

2015-05-28

Inspirująca, innowacyjna, interaktywna i nad wyraz intuicyjna. Mimo wielu określeń cechujących najnowszą linię wzorniczą marki Amica wystarczy jedno słowo, by scharakteryzować ją najtrafniej - linia wysoce "inteligentna"!

Czytaj więcej...
W kolorach tęczy

SENCOR

W kolorach tęczy

2015-05-26

Tostery to jedno z tych urządzeń, które mogą stać się prawdziwą ozdobą kuchni. Ciekawe kształty i różnorodna kolorystyka sprawiają, że nowe produkty firmy Sencor zdecydowanie są tymi, które wyróżniają się oryginalnym i nietuzinkowym designem. Ich siła tkwi w kolorach!

Czytaj więcej...
Czajniki elektryczne

ZELMER

Czajniki elektryczne ZCK1177X, ZCK1151B, ZCK1173X

2015-05-19

Zelmer to przodująca na polskim rynku marka drobnego sprzętu AGD, która już od 60 lat cieszy się zaufaniem konsumentów. W jej ofercie można znaleźć wiele perełek, zwłaszcza w kategorii urządzeń kuchennych. W tym numerze prezentujemy nowe czajniki elektryczne, które z pewnością przypadną do gustu konsumentom.

Czytaj więcej...
Maszynki do strzyżenia włosów

PHILIPS

Maszynki do strzyżenia włosów HC9450/15 z serii 9000

2015-05-19

Cyfrowe sterowanie to znak rozpoznawczy nowej maszynki do strzyżenia firmy Philips. Urządzenie z linii 9000 to produkt dla wymagających konsumentów, którzy cenią nowoczesne i proste rozwiązania.

Czytaj więcej...
Opiekacz do kanapek Presto ST10 -

ELDOM

Opiekacz do kanapek Presto ST10 - szybkie przekąski

2015-05-19

Opiekacze to sprytny sposób na szybkie przygotowanie kanapek na ciepło. Urządzenia te cieszą się dużą popularnością zwłaszcza w rodzinach z małymi dziećmi.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket