Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Dezynfekcja ubrań z

ZELMER

Dezynfekcja ubrań z funkcją Zdrowie

2020-05-25

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i obecnej sytuacji na świecie, Zelmer wprowadził do oferty żelazko parowe ZIR3200 Healthy i generator pary ZIS 8700 Healthy, które umożliwiają dezynfekcję odzieży.

Czytaj więcej...
Sprzęt AGD wart milion złotych

BOSCH

Sprzęt AGD wart milion złotych do walki z pandemią koronawirusa

2020-05-22

Firma BSH w ramach walki z pandemią koronawirusa wyposażyła w najpotrzebniejszy sprzęt AGD 226 placówek medycznych w całym kraju. Wsparcie trafiło m.in. do szpitali zakaźnych, oddziałów ratunkowych, a także wszystkich baz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i ma służyć personelowi medycznemu. Wartość przekazanej pomocy wyniosła łącznie milion złotych.

Czytaj więcej...
Wpiera szpital im. J. Strusia

AMICA

Wpiera szpital im. J. Strusia w walce z koronawirusem

2020-05-22

5 aparatów wspomagających oddychanie, 500 strojów i gogli ochronnych, 2 tys. szt. maseczek FFP2 i lodówka to kolejny dar przekazany przez Grupę Amica Szpitalowi Miejskiemu im. Józefa Strusia w Poznaniu. Na co dzień wielospecjalistyczny, dzisiaj pełni funkcje jednego z dwóch jednoimiennych szpitali zakaźnych dla chorych na COVID-19 z województwa wielkopolskiego.

Czytaj więcej...
Przy zakupie telewizora

SHARP

Przy zakupie telewizora dodatkowy prezent do wyboru

2020-05-22

Sharp rusza z promocją skierowaną do osób poszukujących telewizora o dużej przekątnej obrazu. Klienci, którzy dokonają zakupu 65-calowego modelu serii BL lub BN wyposażonego w Android TV i zarejestrują się na stronie promocji, otrzymają jedną z dwóch nagród w postaci telewizora 24” LC-24CHG5112E albo głośnika bezprzewodowego PS-919.

Czytaj więcej...
CANAL+ łączy telewizję

PLATFORMA CANAL+

CANAL+ łączy telewizję z VOD

2020-05-21

CANAL+ to nowa usługa, która łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD, uwalnia klientów od długoterminowej umowy oraz zmienia dotychczasowy sposób interakcji z telewizją. Nowa usługa nie wymaga umowy, dekodera czy anteny. Jedynie potrzebny jest dostęp do sieci internetowej.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

MPM

Chłodziarkozamrażarka MPM-116-CJI-17

2020-05-02

Oferta sprzętu chłodniczego firmy MPM powiększyła się o podblatową chłodziarkozamrażarkę sprężarkową MPM-116-CJI-17, która zapewni dłuższe przechowywanie żywności, a jednocześnie może pozostać niemal niezauważona w zabudowie nawet niewielkiej kuchni.

Czytaj więcej...
Okap

AKPO

Okap WK-9 Polaris

2020-05-02

Do oferty polskiego producenta okapów i płyt grzejnych – firmy Akpo – dołączył skośny okap WK-9 Polaris. Zastosowane w tym modelu rozwiązania w połączeniu z nowoczesnym wyglądem sprawiają, że nie tylko zapewni on skuteczne pochłanianie oparów, ale będzie też istotnym elementem kuchennej aranżacji.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket