Artykuły

Sprawdzi

Sprawdzi jakość warzyw i owoców

2021-06-09

Choć marka Asus zanana jest przede wszystkim z urządzeń IT, to zaprezentowała również wyjątkowy sprzęt, jakim jest Asus PureGo, wyróżniony w konkursie „iF Design Award”.

Czytaj więcej...
Zachęca pracowników

Zachęca pracowników do szczepień

2021-06-09

BSH rozpoczęło akcję „Podwijamy rękaw”, której celem jest promowanie idei szczepień przeciw Covid-19 wśród pracowników. Pod hasłem kampanii zarząd i pracownicy firmy prezentują osobiste motywacje i zachęcają kolegów i koleżanki z pracy do szczepienia.

Czytaj więcej...
Program

Program „Inkubator Climate Leadership”

2021-06-09

W tym roku Samsung przystąpił do 2. edycji programu „Climate Leadearship powered by UN Environment”. W jej ramach ogłosił rekrutację dla start-upów, które mają ciekawy pomysł na biznes związany z ochroną klimatu.

Czytaj więcej...
Zbadał

Zbadał zachowania konsumenckie seniorów

2021-06-09

Tauron przygotował raport dotyczący zachowań konsumenckich osób w wieku 60+. Z opracowania wynika m.in., że 30 proc. seniorów kupiło w ostatnim roku nowy sprzęt RTV/AGD, dla 68 proc. z nich był to znaczący wydatek w budżecie.

Czytaj więcej...
Kawa i akcesoria

Kawa i akcesoria w prezencie

2021-06-09

Nawet najlepszy ekspres automatyczny nie obejdzie się bez dobrej kawy. W nowej akcji promocyjnej marki Siemens klienci mogą otrzymać upominki, które z pewnością pomogą im wykorzystać możliwości zakupionego sprzętu.

Czytaj więcej...
Targi IFA 2021

Targi IFA 2021 odwołane

2021-06-09

Pomimo entuzjastycznych reakcji zarówno wystawców, jak i odwiedzających organizator targów IFA – Messe Berlin musiał podjąć decyzję o odwołaniu tegorocznej fizycznej edycji imprezy.

Czytaj więcej...
MUM2 Serie | 2

MUM2 Serie | 2 z „iF Design Award”

2021-06-09

Seria robotów planetarnych Bosch MUM od lat jest ceniona przez użytkowników. Jej ostatnim z przedstawicieli jest opisywany w dziale nowości Bosch MUM2 Serie | 2. Kompaktowy robot spotkał się z uznaniem krytyków.

Czytaj więcej...
Uczy,

Uczy, jak pozbywać się zużytych filtrów

2021-06-09

W przygotowanym wideo edukacyjnym marka Aquaphor informuje użytkowników, jak prawidłowo pozbywać się zużytych filtrów do wody. Dzięki temu jeszcze bardziej możemy zmniejszyć nasze oddziaływanie na środowisko naturalne i zredukować ilość odpadów.

Czytaj więcej...
Kolejne udogodnienia

Kolejne udogodnienia w aplikacji iRobot Home

2021-06-02

Najnowsza odsłona aplikacji iRobot Home została wzbogacona o kolejne funkcje, które sprawiają, że planowanie sprzątania jest jeszcze wygodniejsze. Teraz modele iRobot Roomba i Braava mogą m.in. samodzielnie szacować dokładny czas sprzątania czy rozpocząć sprzątanie, gdy oddalimy się od domu.

Czytaj więcej...
W trosce o czyste powietrze

W trosce o czyste powietrze we Wronkach

2021-06-02

Grupa Amica zainstalowała dwa czujniki jakości powietrza we Wronkach. Firma wsparła tym samym inicjatywę mieszkańców, którzy zwrócili się z prośbą o zakup takich urządzeń. Nowe sensory pozwalają jeszcze precyzyjniej sprawdzić stan powietrza w najbliższej okolicy.

Czytaj więcej...
Wiosenne

Wiosenne E-Porządki

2021-05-31

Czy wiecie, że statystyczny Polak chowa w swojej szafie co najmniej dwa nieużywane telefony komórkowe? Zgodnie z badaniem firmy Digital Care „Smart Barometr, czyli Polacy i ich smartfony” 62 proc. respondentów posiadało łącznie trzy smartfony – jeden do użytku, a dwa w szufladzie „na zapas”.

Czytaj więcej...
Obchodzi

Obchodzi 30. urodziny

2021-05-13

Firma Concept już od 30 lat oferuje klientom sprzęt AGD. Jej początki sięgają 1991 r., kiedy to Jindřich Valenta otworzył swój pierwszy sklep z artykułami gospodarstwa domowego

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket