AQUAPHOR

II edycja akcji „W swoim żywiole”

II edycja akcji

Marka Aquaphor rozpoczęła II edycję akcji „W swoim żywiole”, której celem jest wspieranie młodych osób w realizacji ich sportowych planów i marzeń.

Nagrodą jest aż 10 stypendiów, każde z nich o wartości 10 tys. zł. W akcji może wziąć udział każdy, kto ma ukończone 13 lat. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września. Każdy talent sportowy, czy to będą sporty wodne, piłka nożna, akrobatyka, czy np. taniec, ma szanse na zdobycie stypendium. „W swoim żywiole” to akcja mająca na celu wsparcie młodych ludzi z pasją w realizacji ich sportowych marzeń. Akcja pomaga młodym sportowcom w urządzeniu odpowiedniego zaplecza treningowego przez przyznanie 10 stypendiów, każde w wysokości 10 tys. zł. Patronami, którzy stanowią jednocześnie kapitułę wyłaniającą zwycięzców, są:

  • firma Aquaphor, specjalizująca się w dziedzinie uzdatniania wody;
  • wicemistrzyni Europy i dwukrotna finalistka mistrzostw świata w south latin american show dance, nauczyciel, trener, choreograf, organizator i sędzia międzynarodowych turniejów tańca towarzyskiego rangi mistrzowskiej – Anna Głogowska;
  • medalistka olimpijska w wioślarstwie z Rio de Janeiro z 2016 r. w kategorii czwórki podwójnej kobiet, mistrzyni świata i Europy z 2018 r. oraz wicemistrzyni świata z 2019 r. – Agnieszka Kobus-Zawojska;
  • osoba dzięki której widzowie „Pytania na Śniadanie” wiedzą, co warto kupić oraz na co należy zwrócić uwagę podczas sprzątania, która prywatnie kocha sport, najbardziej pływanie, a za punkt honoru stawia sobie walkę o czystość wód w Polsce i na świecie – Mr. White.

Szczegóły akcji dostępne są na stronie www.wswoimzywiole.edu.pl.

II edycja akcji
2021-08-11
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket