Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Lokówka BHH777/00 Tulip Easy Natural -

PHILIPS

Lokówka BHH777/00 Tulip Easy Natural - naturalna stylizacja

2015-04-16

Firma Philips wprowadziła na rynek nową lokówkę, która pozwala w prosty sposób stworzyć piękne, naturalnie wyglądające fale i loki, nawet z tyłu głowy. Dzięki wyjątkowej konstrukcji w kształcie tulipana i specjalnym płytkom pasma włosów są przytrzymywane podczas układania, co umożliwia stworzenie naturalnie wyglądających fal jednym prostym ruchem.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny CafeRomatica 855 -

NIVONA

Ekspres automatyczny CafeRomatica 855 - kawowe inspiracje

2015-04-16

Przygotowanie naprawdę dobrej kawy wymaga zastosowania zaawansowanych urządzeń. Ekspertem w tej dziedzinie jest firma Nivona, która wprowadziła na rynek nowe modele ekspresów automatycznych.

Czytaj więcej...
Ekspresy kapsułkowe Lattissima Touch -

NESPRESSO

Ekspresy kapsułkowe Lattissima Touch - kawa zamknięta w kapsułce

2015-04-16

Ekspresy kapsułkowe to coraz prężniej rozwijająca się gałąź urządzeń do przygotowywania kawy. Doceniane są głównie łatwość i szybkość robienia małej oraz za szeroki wybór kawy w kapsułkach.

Czytaj więcej...
System do prasowania S7A -

LAUSTAR

System do prasowania S7A - nowoczesne prasowanie

2015-04-16

Zaawansowane systemy do prasowania to znak rozpoznawczy szwajcarskiej firmy Laurastar. Na polskim rynku pojawił się nowy model, który korzysta z szeregu opatentowanych rozwiązań.

Czytaj więcej...
Odkurzacz parowy SV 7 -

KAERCHER

Odkurzacz parowy SV 7 - wyższy stopień odkurzania

2015-04-16

Firma Kärcher postawiła na połączenie dwóch sposobów usuwania zanieczyszczeń, tworząc odkurzacz parowy. Wykorzystanie systemu odkurzania i czyszczenia parowego dało gwarancję skuteczności sprzątania - takiej sile nie oprze się żaden brud!

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny F9 -

JURA

Ekspres automatyczny F9 - szeroki zakres specjalizacji

2015-04-16

Ekspresy automatyczne to urządzenia pozwalające na przygotowanie kilku lub kilkunastu rodzajów kawowych specjałów. W kwestii parzenia kawy ekspertem jest firma Jura, która wprowadziła na polski rynek nowy model ekspresu automatycznego.

Czytaj więcej...
Blender ręczny

AMICA

Blender ręczny BL3011 Mundo

2015-04-01

Firma Amica stworzyła wyjątkowy produkt – blender ręczny, charakteryzujący się nie tylko wysokimi parametrami pracy, ale także wyjątkową łatwością przechowywania. Wszystko dzięki jednemu, prostemu rozwiązaniu.

Czytaj więcej...
Kompleksowa stylizacja zarostu.

BABYLISS PARIS

Kompleksowa stylizacja zarostu. Golarka męska E890E

2015-04-01

Dbający o wygląd mężczyźni coraz częściej decydują się na zarost, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Tu z pomocą przychodzi sprzęt BaByliss for men, który łączy to, co najlepsze w golarce i trymerze.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket