Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Nawigacja GPS

VORDON

Nawigacja GPS AV-IN

2018-11-06

Marka Vordon wprowadziła na polski rynek nawigację samochodową GPS AV-IN z 7-calowym dotykowym ekranem. Przydatną funkcją sprzętu jest także transmiter FM.

Czytaj więcej...
Dysk SSD

SILICON POWER

Dysk SSD P34M85

2018-11-06

Zastosowanie protokołu NVMe PCIe gen.3 x4 pozwoliło na osiągnięcie przez nowe dyski SSD Silicon Power dużej wydajności, pozostawiającej w tyle standardowe nośniki SATA. 

Czytaj więcej...
Telefon komórkowy

CAT

Telefon komórkowy B35 Smart 4G

2018-11-06

Najnowszy produkt marki Cat to sprzęt stanowiący pomost między tradycyjnym telefonem komórkowym a smartfonem. Nie zabrakło przy tym odporności na wodę i pył.

Czytaj więcej...
Kolumny głośnikowe

PARADIGM

Kolumny głośnikowe z serii Premier

2018-11-06

Oferta kolumn głośnikowych marki Paradigm powiększyła się o nową serię Premier, w której wykorzystano rozwiązania znane m.in. z modeli Persona tego producenta. Konstrukcje do niej należące są potwierdzeniem hasła „Crafted in Canada”.

Czytaj więcej...
Kolumny głośnikowe

MONITOR AUDIO

Kolumny głośnikowe Radius

2018-11-06

W ofercie fi rmy Monitor Audio, brytyjskiego producenta kolumn głośnikowych, pojawiła się nowa, satynowa wersja kolorystyczna cenionej wśród użytkowników i wielokrotnie nagradzanej przez specjalistów serii Radius.

Czytaj więcej...
Odtwarzacz sieciowy

MARANTZ

Odtwarzacz sieciowy NA6006

2018-11-06

Marantz powiększa swoją wielokrotnie nagradzaną serię 6000 o kolejne urządzenie. Do audiofilskiej „rodziny” komponentów dołączył multimedialny odtwarzacz obsługujący strumieniowanie muzyki o dużej rozdzielczości – model NA6006.

Czytaj więcej...
Kolumny głośnikowe

MELODIKA

Kolumny głośnikowe BL40 MK3

2018-11-06

Melodika, polski producent kabli oraz kolumn głośnikowych, poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowej wersji kolumn podłogowych BL40, docenionych przez klientów i fachowców z branży.

Czytaj więcej...
Subwoofery

MARTINLOGAN

Subwoofery z serii Dynamo

2018-11-06

Firma MartinLogan, znana m.in. z produkcji ekskluzywnych kolumn elektrostatycznych, wprowadziła do oferty nową generację subwooferów. Linię Dynamo, bo o niej mowa, tworzy aż 5 modeli różniących się funkcjonalnością, parametrami technicznymi i gabarytami.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket