Artykuły

Waga kuchenna

OROMED

Waga kuchenna ORO-Kitchen Scale

2021-12-12

Każdy przepis wymaga dopasowania odpowiednich proporcji składników. Jeśli mamy już dość dokonywania pomiarów na miarki, kubki czy inne niezbyt precyzyjne przyrządy, warto sięgnąć po wagę kuchenną.

Czytaj więcej...
Frytkownice powietrzne

MIDEA

Frytkownice powietrzne MF-TN35D i MF-CN35C

2021-12-11

Choć potrawy smażone w głębokim tłuszczu smakują wielu osobom, to trzeba przyznać, że nie jest to najzdrowszy sposób podawania jedzenia. Dlatego warto skorzystać z alternatywy w postaci beztłuszczowej frytkownicy. W ofercie marki Midea znajdziemy dwa takie modele: MF-TN35D i MF-CN35C.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny

MELITTA®

Ekspres automatyczny LatteSelect

2021-12-10

Jedno naciśnięcie przycisku wystarczy, aby cieszyć się ulubioną kawą. Ekspres automatyczny Melitta® LatteSelect przygotuje dwie porcje kawy czarnej lub mlecznej jednocześnie, korzystając z gotowych przepisów lub naszych autorskich kompozycji.

Czytaj więcej...
Odkurzacz bezprzewodowy

BOSCH

Odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 8

2021-12-09

Niezależnie od tego, czy chodzi o dywan, parkiet czy płytki – nowy odkurzacz Bosch Unlimited osiąga imponujące rezultaty sprzątania na wszystkich powierzchniach. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom skuteczność nowego odkurzacza Unlimited 8 jest porównywalna do tradycyjnego modelu przewodowego.

Czytaj więcej...
Robot odkurzający

SAMSUNG

Robot odkurzający Jet Bot AI+

2021-12-09

Samsung Jet Bot AI+ to pierwszy na świecie robot sprzątający wyposażony w szerokokątną kamerę 3D o dużej głębi ostrości, która dokładnie skanuje duży obszar, aby uniknąć wciągnięcia małych, trudnych do wykrycia, obiektów na podłodze.

Czytaj więcej...
Wielofunkcyjny trymer

ZELMER

Wielofunkcyjny trymer ZGK6300

2021-12-09

Oferta urządzeń do pielęgnacji marki Zelmer stale się rozwija. Jedną z wprowadzonych nowości jest wielofunkcyjny trymer ZGK6300 dla mężczyzn, przydatny w codziennym dbaniu o wygląd. Dzięki wymiennym końcówkom zastąpi on kilka różnych urządzeń.

Czytaj więcej...
Termometr bezdotykowy

OROMED

Termometr bezdotykowy ORO-Control Smart

2021-12-09

Bezdotykowe termometry elektroniczne pozwalają na szybką kontrolę temperatury. Dzięki łatwości użycia są szczególnie przydatne podczas opieki nad dziećmi.

Czytaj więcej...
Młynek żarnowy

ELDOM

Młynek żarnowy MK170N Koff

2021-11-19

W kuchni miłośnika kawy nie może zabraknąć młynka żarnowego, takiego jak Eldom MK170N Koff. Urządzenie, dzięki możliwości regulacji stopnia zmielenia, przygotuje kawę idealną do różnych metod parzenia, od kawiarki po dripper czy ekspres ciśnieniowy.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket