Artykuły

Jacek Rutkowski „Liderem Jutra”

Jacek Rutkowski „Liderem Jutra” w konkursie ICAN Institute

2022-01-09

Prezes zarządu Grupy Amica został doceniony za zbudowanie pozycji czołowego producenta AGD w Europie w kategorii ekspansja zagraniczna. ICAN Institute od wielu lat prowadzi programy rozwojowe dla kadry menedżerskiej, a w konkursie „Liderzy Jutra” wyróżnia menedżerów, którzy dzięki swojej pracy odnoszą sukcesy zarówno w środowisku lokalnym, jak i na globalnych rynkach.

Czytaj więcej...
7. miejsce w rankingu

7. miejsce w rankingu „100 Kobiet Biznesu”

2022-01-06

Alina Jankowska-Brzóska, Wiceprezes Zarządu Grupy Amica, zajęła 7. miejsce w prestiżowym rankingu „100 Kobiet Biznesu”, organizowanym przez „Puls Biznesu”. Konkurs wspiera i promuje przedsiębiorczość kobiet polskiego świata biznesu, odwagę we wprowadzaniu zmian, a także ich wpływ na gospodarkę.

Czytaj więcej...
Otwiera pierwszy salon firmowy z showroomem

Otwiera pierwszy salon firmowy z showroomem na warszawskiej Pradze

2021-12-16

Od 15 grudnia przy ul. Kijowskiej 7 w Warszawie, można spróbować prawdziwie świeżo przefiltrowanej wody i porównać ją ze zwykłą kranówką.

Czytaj więcej...
Z kolejnym

Z kolejnym patentem

2021-12-12

Kompaktowy „inteligentny” system odwróconej osmozy Aquaphor RO-202s otrzymał patent od EOP – Europejskiej Organizacji Patentowej. System zaprojektowano i wyprodukowano na podstawie najnowszych technologii z naciskiem na najlepszą jakość.

Czytaj więcej...
Rozwija ofertę

Rozwija ofertę drobnego sprzętu AGD

2021-12-10

Przedsiębiorstwo Midea znane jest przede wszystkim jako jeden z czołowych producentów w branży HVAC. Ważną częścią biznesu firmy jest jednak również branża AGD. Urządzenia z tego segmentu są w Polsce coraz szerzej dostępne dzięki dystrybucji AB SA.

Czytaj więcej...
Z nagrodą w konkursie

Z nagrodą w konkursie „Dobry Wzór” 2021

2021-12-09

Robot sprzątający Jet Bot AI+ z funkcją „inteligentnego” rozpoznawania przedmiotów, otrzymał nagrodę w konkursie „Dobry Wzór” 2021, przyznawaną najlepiej zaprojektowanym produktom na rynku.

Czytaj więcej...
Wspiera program

Wspiera program preinkubacji studenckiej

2021-12-09

Wystartował program preinkubacji studenckiej, który ma na celu wsparcie młodych ludzi w zdobywaniu doświadczenia zawodowego i poszerzaniu zdolności pracy projektowej. Podczas rekrutacji trwającej blisko dwa miesiące wyłoniono 40 studentów z poznańskich uczelni, którzy teraz rozpoczną szkolenia i warsztaty przygotowujące ich do realizacji własnego projektu.

Czytaj więcej...
Rozwój fabryki

Rozwój fabryki w Głogowie Małopolskim

2021-12-09

Producent AGD marek Bosch i Siemens rozpoczął produkcję nowego modelu odkurzacza w swojej fabryce w Głogowie Małopolskim niedaleko Rzeszowa. BSH rozwija swój oddział na Podkarpaciu i poszukuje dodatkowych pracowników. W ostatnim czasie z linii produkcyjnej zjechał tam już milionowy ekspres do kawy.

Czytaj więcej...
Program doskonalenia umiejętności

Program doskonalenia umiejętności technika AGD

2021-12-04

Fot. Radosław Maj kierownik projektów, związek producentów AGD APPLiA Polska

Czas pandemii oraz kolejne fale walki z wirusem coraz dobitniej pokazują trendy nieuniknionych zmian w wielu zawodach. Tak zwane zawody przyszłości zastąpią wiele obecnych profesji. A jak będzie z technikami serwisów AGD?

Czytaj więcej...
E-commerce B2B

E-commerce B2B pójdzie w ślady B2C

2021-11-29

Do świata biznesu coraz liczniej wkraczają przedstawiciele pokolenia Y. Jak pokazuje raport „E-commerce B2B – biznes w sieci”, młodzi przedsiębiorcy i pracownicy stymulują szereg zmian w handlu B2B online.

Czytaj więcej...
Z nagrodą „Effie” 2021

Z nagrodą „Effie” 2021 za kampanię marketingową

2021-11-26

Podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim Operze Narodowej ogłoszono zdobywców nagród „Effie” 2021. To prestiżowe wyróżnienie zostało wręczone już 22. raz w naszym kraju. W tym roku firma Kärcher została, wraz z wspierającym ją domem mediowym Wavemaker, nagrodzona brązową statuetką w kategorii „dobra konsumpcyjne”.

Czytaj więcej...
Badanie

Badanie „GfK Purchasing Power Europe 2021”

2021-11-26

W 2021 r. średnia siła nabywcza przypadająca na mieszkańca w Europie wynosi 15 055 euro. Jednak wśród 42 krajów objętych badaniem ta kwota jest bardzo zróżnicowana.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket