Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Lekko i bezprzewodowo

MONSTER

Lekko i bezprzewodowo

2017-01-19

Monster już dawno udowodnił, że oprócz audiofilskiego okablowania potrafi wyprodukować bardzo dobrej jakości słuchawki. Testowany przez nas nauszny model Clarity HD tylko to potwierdza.

Czytaj więcej...
Kształt komory, który usprawnia pieczenie

GORENJE

Kształt komory, który usprawnia pieczenie Piekarnik BO 637 E21 XG

2017-01-09

Zima w pełni, więc warto by upiec coś gorącego. Dlatego też postanowiliśmy przyjrzeć się piekarnikowi nowej generacji z linii Essential, który mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć na targach IFA 2014 r. Upiekliśmy podudzia z kurczaka z pomidorami koktajlowymi oraz brokułem. Efekt? Zadowalający.

Czytaj więcej...
Indukcja w zasięgu dotyku

SIEMENS

Indukcja w zasięgu dotyku Płyta indukcyjna EH801KU11E

2017-01-09

Ostatnio przyjrzeliśmy się płycie indukcyjnej studioLine marki Siemens. Jakie są rezultaty naszych testów? Płytę rzeczywiście warto kupić. Nie tylko ma duży wyświetlacz, który programuje wszelkie opcje wyboru, ale również ma wiele rozwiązań, które zdecydowanie ułatwiają gotowanie potraw.

Czytaj więcej...
Do wyboru: w pionie lub poziomie

DIRT DEVIL

Do wyboru: w pionie lub poziomie DD698 CAVALIER

2017-01-03

Cavalier to bardzo „zwinne” urządzenie o lekkiej konstrukcji i bogatej funkcjonalności. Ową funkcjonalność zapewniają dostępne akcesoria, a także funkcja turbo z elektroszczotką. Poręczny uchwyt i możliwość sprzątania zarówno w poziomie, jak i w pionie to główne zalety prezentowanego modelu.

Czytaj więcej...
Smartfon Wiko

Smartfon Wiko Fever Special Edition

2017-01-03

Wiko Fever Special Edition to smartfon dla tych, którym nie koniecznie zależy na jak najwydajniejszej specyfikacji ale z pewnością chcą posiadać urządzenie wyróżniające się z tłumu.

Czytaj więcej...
Odtwarzacz Blu-ray

PHILIPS

Odtwarzacz Blu-ray BDP3210B/12

2017-01-03

Ten oryginalny odtwarzacz Blu-ray marki Philips służy do odtwarzania płyt BD, DVD i CD oraz plików z pamięci USB.

Czytaj więcej...
Audiofilska kolumna

Audiofilska kolumna w wersji mini

2017-01-03

Mieliśmy przyjemność sprawdzić w praktyce funkcjonalność i brzmienie najnowszego mobilnego głośnika bezprzewodowego Katch firmy Dali. Tak, w tym wypadku przyjemność to bardzo trafne określenie.

Czytaj więcej...
Kino w domu

Kino w domu Kruger&Matz KM0265

2016-12-21

Telewizor Kruger&Matz KM0265 o przekątnej 65 cali to największych  telewizorów tej marki. Jest przeznaczony dla osób, które chcą mieć w salonie duży telewizor z prostą obsługą, bez wyrafinowanych funkcji. Przekazujemy wrażenia z jego użytkowania.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket