Artykuły

Dar Serca

Dar Serca od Fundacji Amicis

2023-02-09

Dar Serca to organizowana każdego roku świąteczna akcja Fundacji Amicis, której celem jest wsparcie rodzin w trudnej sytuacji życiowej, osób z niepełnosprawnościami czy pracowników instytucji społecznych w tak szczególnym okresie jak Święta Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej...
Program zbiórkowy

Program zbiórkowy eko-Profit

2023-02-09

Electro-System Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA i Remondis Electrorecycling wykazują się wyjątkową kreatywnością w organizowaniu zbiórek zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przykładem tego jest inicjatywa eko-Profit.

Czytaj więcej...
Zaprasza na targi Internationale Dental-Schau

Zaprasza na targi Internationale Dental-Schau (promocja)

2023-02-06

Specjalista od higieny jamy ustnej, marka Ionickiss, oferująca najnowszej generacji szczoteczki soniczne jonowe weźmie udział w targach branży stomatologicznej Internationale Dental-Schau (IDS). Impreza odbędzie się w dniach od 14 do 18 marca w Kolonii.

Czytaj więcej...
Roomba Combo j7+

Roomba Combo j7+ najlepsza w swojej kategorii

2023-02-06

Najnowsze dziecko marki iRobot – Roomba Combo j7+ zdobyło największe uznanie w „Tech Awards” 2022, otrzymując najwięcej głosów czytelników w organizowanym przez „Komputer Świat” plebiscycie i wygrywając w kategorii „Smart Life” w podkategorii „Gadżet”.

Czytaj więcej...
Stacja SmartThings

Stacja SmartThings dla „inteligentnego” domu

2023-02-06

Na tegorocznych targach CES (2023) Samsung zapowiedział wprowadzenie na rynek stacji SmartThings – łatwego w obsłudze, inteligentnego, niedrogiego i szybkiego huba, pełniącego funkcję centrum zarządzania domem oraz ładowarki dla wielu urządzeń.

Czytaj więcej...
iRobot

iRobot wspiera WOŚP

2023-01-21

Marka iRobot za sprawą autoryzowanego importera i dystrybutora w Polsce – DLF Sp. z o.o. po raz kolejny przyłączy się do akcji charytatywnych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. We współpracy z polskimi artystami od 2019 r. powstaje cyklicznie jedyny w swoim rodzaju egzemplarz iRobota Roomba.

Czytaj więcej...
Terg SA

Terg SA nowym najemcą w Textorial Park

2023-01-13

Spółka Fabryczna 17 SPP Polska podpisała umowę z Terg SA na najem powierzchni biurowej w Textorial Park. Właściciel marki Media Expert, zajmujący się sprzedażą detaliczną sprzętu RTV, AGD, elektroniki i multimediów, zajął 813 m2.

Czytaj więcej...
Wspiera

Wspiera pracowników ochrony zdrowia

2023-01-12

Działająca od 17 lat przy grupie Amica Fundacja Amicis, wzorem lat ubiegłych, odwiedziła w ramach przeprowadzanej akcji świątecznej dwa oddziały szpitalne, przekazując zespołowi medycznemu prezenty w postaci drobnego sprzętu AGD.

Czytaj więcej...
Polska najlepszą lokalizacją produkcyjną

Polska najlepszą lokalizacją produkcyjną w regionie EMEA

2023-01-11

Sporządzony przez firmę Cushman & Wakefield ranking „Manufacturing Risk Index” (MRI) uwzględnia szereg istotnych wskaźników, które pozwalają ocenić względną atrakcyjność 45 krajów pod względem lokowania w nich produkcji.

Czytaj więcej...
Europejskie badanie

Europejskie badanie Pet Living 2022

2023-01-11

 

Wyniki badania Pet Living 2022, przeprowadzonego przez Samsung, pokazały zależność pomiędzy rosnącą liczbą zwierząt domowych, a technologicznymi wyborami Europejczyków.

Czytaj więcej...
Conor Pierce

Conor Pierce nowym prezesem Samsunga w Polsce

2023-01-11

Conor Pierce – corporate vice president i dotychczasowy szef działu mobile (MX) na rynki Wielkiej Brytanii oraz Irlandii – objął funkcję prezesa Samsung Electronics Polska. Conor Pierce jest drugim niekoreańskim prezesem Samsunga w Polsce, co pokazuje jego niezwykle silny głos w strukturach firmy.

Czytaj więcej...
Targi

Targi Ambiente 2023

2023-01-09

Po trzyletniej, spowodowanej pandemią przerwie powracają targi Ambiente. Wydarzenie odbędzie się w okresie od 3 do 7 lutego 2023 na terenach targowych we Frankfurcie nad Menem.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket