DLF

Nagrodzony „Gwiazdą Jakości Obsługi” i „Diamentem Forbesa”

Nagrodzony „Gwiazdą Jakości Obsługi”

Obchodząca w tym roku 30-lecie istnienia gdyńska firma DLF została wyróżniona „Gwiazdą Jakości Obsługi” i „Diamentem Forbesa”. Prestiżowe wyróżnienia potwierdzają mocną pozycję dystrybutora m.in. marek takich jak Crockpot, iRobot, Stadler Form, Breville, FoodSaver, Segway-Ninebot, Laurastar.

Firma DLF po raz kolejny została wyróżniona za swoją doskonałą jakość obsługi. Wcześniej dwukrotnie otrzymała godło „Dbamy o Jakość Obsługi” oraz pięciokrotnie „Gwiazdę Jakości Obsługi”, które przyznaje niezależna instytucja Polski Program Jakości Obsługi. W 2023 r. firma DLF otrzymała już szóstą „Gwiazdę Jakości Obsługi”.

Nagroda została przyznana na podstawie badania satysfakcji klientów, którzy oceniali obsługę, terminowość, czas oczekiwania na obsługę, rodzaj asortymentu, jego cenę i prawdopodobieństwo rekomendacji marki innym konsumentom. Polski Program Jakości Obsługi wyróżnia niewiele firm, które zdobywają to prestiżowe wyróżnienie, a decyzja o przyznaniu „Gwiazdy Jakości Obsługi” zależy od samych klientów.

Po raz kolejny firma DLF została laureatem „Diamentów Forbesa”. To ukazujący się co roku ranking przedsiębiorstw, które najbardziej zwiększyły swoją wartość w okresie ostatnich trzech lat. Jest to potwierdzenie siły, dynamiki rozwoju, budowania wartości i jakości marki oraz biznesu, które szczególnie zyskują na znaczeniu w obecnych, trudnych czasach. Firma DLF spełniła wszystkie brane pod uwagę przy ocenie kryteria, takie jak duża płynność finansowa oraz pozytywny rating wiarygodności i ryzyka współpracy.

Nagrodzony „Gwiazdą Jakości Obsługi”
2023-03-14
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket