Artykuły

Odkurzacze

Odkurzacze do prac warsztatowych

2023-11-28

Porządek w miejscu pracy jest niezbędny. Zanieczyszczenia, jak pył czy wióry, utrudniają pracę, dlatego należy je regularnie usuwać. Najlepiej poradzą sobie z tym odkurzacze warsztatowe, które mają możliwość bezpośredniej współpracy z elektronarzędziami. (Fot. Hikoki)

Czytaj więcej...
Odkurzacze warsztatowe

Odkurzacze warsztatowe do domu i na budowę

2022-12-02

Skuteczne oczyszczanie powierzchni z różnego typu zabrudzeń i zanieczyszczeń to podstawowe zadanie odkurzaczy warsztatowych. W zależności od rodzaju zanieczyszczeń mają różną konstrukcję i wyposażenie. Odkurzacze warsztatowe mogą być uniwersalne lub specjalizowane do usuwania konkretnych zanieczyszczeń. (Fot. Kärcher)

Czytaj więcej...
Odkurzacze warsztatowe

Odkurzacze warsztatowe uniwersalne i specjalizowane

2021-09-25

Skuteczne oczyszczanie powierzchni z różnego typu zabrudzeń i zanieczyszczeń to podstawowe zadanie odkurzaczy warsztatowych. W zależności od rodzaju zanieczyszczeń mają różną konstrukcję i wyposażenie. Odkurzacze warsztatowe mogą być uniwersalne lub specjalizowane do usuwania konkretnych zanieczyszczeń.

Czytaj więcej...
Odkurzacze

Odkurzacze uniwersalne i piorące

2020-07-02

Zwane są też z angielskiego wet & dry, a więc do pracy na sucho i mokro. I to chyba najtrafniejsze nazewnictwo, gdyż najlepiej oddaje ideę pracy tych właśnie urządzeń.

Czytaj więcej...
Porządek

Porządek musi być!

2019-12-09

W utrzymaniu porządku i czystości w warsztacie, garażu lub w przydomowym ogrodzie pomoże odpowiedni odkurzacz. Poszukując najlepszego dla nas modelu, warto zapoznać się z dostępnymi na rynku urządzeniami i stosowanymi w nich rozwiązaniami. Przede wszystkim należy zastanowić się, do czego i w jakich warunkach odkurzacz będzie najczęściej wykorzystywany.

Czytaj więcej...
Odkurzacz nie tylko

Odkurzacz nie tylko do warsztatu

2017-10-11

Odkurzacze przemysłowe zasadą działania nie różnią się znacznie od tradycyjnych, domowych modeli. Jednak ze względu na wzmocnioną konstrukcję i zastosowane rozwiązania techniczne mogą być wykorzystywane w warunkach znacznie trudniejszych, np. na placu budowy. Do odkurzania trudnych zabrudzeń niezbędna jest również duża moc ssania.

Czytaj więcej...
Aby zawsze oddychać pełną piersią!

Aby zawsze oddychać pełną piersią!

2016-12-27

Wykonujemy około dwustu tysięcy oddechów na dobę. Nasze płuca codziennie bardzo ciężko pracują. Dzięki nim następuje utlenianie krwi i usuwanie z organizmu produktów ubocznych, przede wszystkim dwutlenku węgla. Niestety, w niektórych środowiskach pracy płuca narażone są na szkodliwe substancje.

Czytaj więcej...
I pył nie ma szans!

I pył nie ma szans!

2016-12-27

Pył stanowi jedno z największych zagrożeń na stanowiskach pracy, jest uciążliwy powoduje wiele schorzeń i często uniemożliwia dalsze wykonywanie powierzonych obowiązków.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket