Artykuły

Elektronarzędzia

Elektronarzędzia zasilane akumulatorowo

2023-05-28

Bezprzewodowa swoboda pracy to cecha, którą zaczęli doceniać fachowcy na całym świecie. Tereny budowy, ogrody i wiele innych miejsc często nie mają dostępu do stałego źródła energii elektrycznej i używanie narzędzi sieciowych w takich warunkach jest utrudnione. Dlatego urządzenia akumulatorowe szturmem zdobywają rynek. (Fot. Hikoki)

Czytaj więcej...
Akcesoria do multinarzędzi oscylacyjnych

Akcesoria do multinarzędzi oscylacyjnych

2016-12-30

Warto zawczasu poznać wszystkie możliwości zastosowań wielofunkcyjnych narzędzi oscylacyjnych i rodzaje przeznaczonego do nich osprzętu.

Czytaj więcej...
Narzędzia bardzo wszechstronne

Narzędzia bardzo wszechstronne - klasyfikacja multinarzędzi

2016-12-30

Dlaczego wielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne powinno znaleźć się w skrzynce każdego fachowca? Ponieważ przy niewielkich rozmiarach, zadziwia wszechstronnością: umożliwia precyzyjne cięcie, piłowanie, szlifowanie, skrobanie i usuwanie materiałów z trudno dostępnych miejsc, a wraz z dobrze dobranym kompletem akcesoriów może stanowić znakomitą alternatywę dla kilku innych elektronarzędzi.

Czytaj więcej...
Multinarzędzia

Multinarzędzia - budowa w prostych słowach

2016-12-30

Jak już było wspomniane, wielofunkcyjne urządzenia oscylacyjne zaczęły się pojawiać na rynku stosunkowo niedawno, a ich konstrukcja zawiera elementy dostępnych od lat i popularnych obrabiarek wielofunkcyjnych i szlifierek deltowych. Łączy w sobie najlepsze cechy tych urządzeń i znakomicie zastępuje stosowane dotychczas w pracach remontowych narzędzia ręczne.

Czytaj więcej...
Determinanty skutecznej pracy

Determinanty skutecznej pracy wielofunkcyjnym narzędziem oscylacyjnym

2016-12-30

Aby móc skutecznie wykonywać obróbkę materiałów wielofunkcyjnym narzędziem oscylacyjnym należy wybrać narzędzie dysponujące odpowiednią mocą i wyposażone we właściwą gamę osprzętu. Zaś warunkiem precyzyjnej pracy jest odpowiednia mobilność urządzenia.

Czytaj więcej...
Jak wybrać właściwe multinarzędzie?

Jak wybrać właściwe multinarzędzie?

2016-12-27

To pytanie kluczowe. Odpowiedni dobór narzędzia sprawi, że będzie służyło długo i efektywnie. Warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań, zanim udamy się do sklepu po sprzęt. Bo choć w kwestii obsługi klienta coraz więcej punktów idzie z duchem czasu i znakomicie przygotowuje swoich pracowników, to niestety zdarzają się nadal niechlubne przypadki, kiedy sprzedawcy nie mają pojęcia, co sprzedają. Szukamy więc odpowiedzi w I nternecie: na forach i blogach.

Czytaj więcej...
Narzędzia (niemal) do wszystkiego.

Narzędzia (niemal) do wszystkiego.

2016-09-04

Dlaczego wielofunkcyjne narzędzie oscylacyjne powinno znaleźć się w skrzynce każdego fachowca? Ponieważ jest niewielkie i bardzo wszechstronne. Umożliwia precyzyjne cięcie, piłowanie, szlifowanie, skrobanie i usuwanie materiałów z trudno dostępnych miejsc, a wraz z dobrze dobranym kompletem akcesoriów może stanowić znakomitą alternatywę dla kilku innych elektronarzędzi.

Czytaj więcej...
Elementy budowy i podstawowe funkcje

Elementy budowy i podstawowe funkcje

2016-09-04

Konstrukcja wielofunkcyjnych narzędzi oscylacyjnych oparta jest na budowie szlifierki deltowej.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket