Artykuły

Elektronarzędzia

Elektronarzędzia zasilane akumulatorowo

2023-05-28

Bezprzewodowa swoboda pracy to cecha, którą zaczęli doceniać fachowcy na całym świecie. Tereny budowy, ogrody i wiele innych miejsc często nie mają dostępu do stałego źródła energii elektrycznej i używanie narzędzi sieciowych w takich warunkach jest utrudnione. Dlatego urządzenia akumulatorowe szturmem zdobywają rynek. (Fot. Hikoki)

Czytaj więcej...
Przecinarki do płytek

Przecinarki do płytek – ręczne czy elektryczne?

2023-03-30

W pracy glazurnika zwiększenie wydajności i dokładności pracy umożliwią przecinarki ręczne i elektryczne. Mają, w zależności od modelu, szereg funkcji zwiększających precyzję cięcia nie tylko po linii prostej. (Fot. Rubi)

Czytaj więcej...
Przecinarki elektryczne

Przecinarki elektryczne nie tylko do glazury

2022-07-31

Przecinarki elektryczne są narzędziem najczęściej wykorzystywanym przez profesjonalistów. Przy ich pomocy możemy sprawnie wykonać cięcia, które byłyby trudne do wykonania czy wręcz niemożliwe dla narzędzi ręcznych. (Fot. Rubi)

Czytaj więcej...
Przecinarki ręczne

Przecinarki ręczne i akcesoria do płytek

2022-02-28

Podstawowymi narzędziami w pracy glazurnika są przecinarki ręczne, polecane nie tylko do domowych remontów. Przy układaniu płytek przydatne są systemy ich poziomowania oraz inne akcesoria poprawiające jakość wykonania.

Czytaj więcej...
Maszyny dla glazurnika

Maszyny dla glazurnika ręczne i elektryczne

2021-02-27

W pracy glazurnika zwiększenie wydajności i dokładności prac glazurniczych umożliwią przecinarki ręczne i elektryczne. Mają, w zależności od modelu, szereg funkcji zwiększających precyzję cięcia nie tylko po linii prostej.

Czytaj więcej...
Od noża

Od noża do przecinarki elektrycznej

2020-06-30

W pracy glazurnika amatora przydatne są proste narzędzia ręczne, takie jak noże, szczypce. Zwiększenie wydajności i dokładności prac glazurniczych umożliwią przecinarki ręczne i elektryczne.

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket