Artykuły

Kuchenki mikrofalowe

Kuchenki mikrofalowe wolnostojące i do zabudowy

2024-04-02

Produkowane obecnie kuchenki mikrofalowe cieszą się na rynku dużą popularnością. Jeszcze do niedawna służyły wyłącznie do podgrzewania potraw, aby wraz z postępem technologicznym rozmrażać produkty, gotować, opiekać, a także grillować. Co więcej, najnowocześniejsze modele dostępne są bez tradycyjnego, obrotowego talerza. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Nowoczesne kuchenki mikrofalowe

Nowoczesne kuchenki mikrofalowe bez talerza

2023-09-12

Do niedawna większość kuchenek mikrofalowych, bez względu na ich dodatkowe funkcje czy zaawansowanie techniczne, wyposażona była w obrotowy talerz. Obecnie płaska konstrukcja dna w pewnym sensie rewolucjonizuje użytkowanie takich sprzętów. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Nowoczesne kuchenki mikrofalowe

Nowoczesne kuchenki mikrofalowe z grillem

2023-08-01

Wybierając kuchenkę mikrofalową, niezależnie od jej możliwości technicznych i dodatkowych funkcji, należy zwrócić uwagę na podstawowe parametry. Pierwszym z nich jest moc kuchenki oraz moc grilla, a drugim jej całkowita pojemność. Co oferują producenci? Sprawdziliśmy. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Kuchenki mikrofalowe

Kuchenki mikrofalowe z talerzem, bez grilla

2023-07-11

Kuchenka mikrofalowa, nawet ta bez funkcji grilla, może być niezwykle przydatnym urządzeniem na co dzień. Jej największym atutem jest wielozadaniowość. Utarło się, że sprzęt ten służy wyłącznie do szybkiego podgrzewania gotowych potraw. Tymczasem różnorodność tego segmentu od lat zadziwia użytkowników. (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
Wolnostojące kuchenki mikrofalowe

Wolnostojące kuchenki mikrofalowe

2023-05-18

Gotowanie na parze, rozmrażanie, grillowanie, beztłuszczowe opiekanie to tylko niektóre funkcje oferowane przez nowoczesne kuchenki mikrofalowe. Urządzenia z tego segmentu bardzo się rozwinęły i już od dawna służą do czegoś więcej niż podgrzewanie posiłków. (Fot. Sharp)

Czytaj więcej...
Ponadczasowy wzorniczo sprzęt wolnostojący

Ponadczasowy wzorniczo sprzęt wolnostojący retro i vintage

2023-05-06

Kuchnie utrzymane w stylistyce retro, vintage, a nawet loftowej nieustająco cieszą się dużą popularnością, tak wśród architektów i projektantów, jak i ostatecznych użytkowników. To za sprawą przytulnej kolorystyki i ponadczasowości. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Praktyczne i funkcjonalne kuchenki mikrofalowe

Praktyczne i funkcjonalne kuchenki mikrofalowe do zabudowy

2023-04-02

Współcześnie produkowane kuchenki mikrofalowe do zabudowy zachowały podstawową funkcję podgrzewania potraw, ale ich możliwości techniczne i funkcjonalne zostały znacznie rozszerzone – od podgrzewania, przez grillowanie, pieczenie z wykorzystaniem termoobiegu, po gotowanie na parze. (Fot. Amica)

Czytaj więcej...
Piekarniki do zabudowy

Piekarniki do zabudowy z praktyczną funkcją mikrofali

2023-03-01

Piekarniki do zabudowy już dawno stały się standardem w nowo projektowanych lub remontowanych kuchniach. Planowanie miejsca pod ten sprzęt jest jedną z pierwszych czynności projektowych. (Fot. Bosch)

Czytaj więcej...
Ponadczasowy wzorniczo

Ponadczasowy wzorniczo sprzęt wolnostojący retro i vintage

2022-11-29

Producenci sprzętów gospodarstwa domowego, również tych wolnostojących, nie zapominają o użytkownikach, którzy urządzają swoje kuchnie w stylu rustykalnym, vintage czy też retro. Utrzymane w tej stylistyce modele rozmaitych sprzętów, poza pięknym wyglądem i solidnym wykonaniem, są równie praktyczne i funkcjonalne, jak te klasyczne bądź łączące różne style i epoki z teraźniejszością. (Fot. Vestfrost)

Czytaj więcej...
Ponadczasowe i stylowe

Ponadczasowe i stylowe linie wzornicze retro i vintage

2022-10-31

Kuchnie utrzymane w stylistyce retro, vintage, a nawet loftowej to coraz chętniej urządzane wnętrza. To za sprawą przytulnej kolorystyki i ponadczasowości. Taka kuchnia sprawia, że czujemy się w niej niczym w domku na wsi. Co więcej, kuchnia w stylu retro nie wyklucza dopełnienia aranżacji nowoczesnym sprzętem AGD. (Fot. Gorenje)

Czytaj więcej...
Wolnostojące i pojemne

Wolnostojące i pojemne kuchenki mikrofalowe beztalerzowe

2022-09-09

Płaska konstrukcja dna w pewnym sensie rewolucjonizuje użytkowanie takich sprzętów, po pierwsze: zwiększając powierzchnię użytkową, po drugie: oferując większy komfort wkładania i wyjmowania potraw z komory. Trzecim, równie ważnym argumentem jest łatwiejsze utrzymanie w czystości.

Czytaj więcej...
Kuchenki mikrofalowe

Kuchenki mikrofalowe z talerzem i grillem

2022-08-03

Mnogość funkcji i możliwości dostępnych obecnie na rynku modeli kuchenek mikrofalowych wynika z faktu, że urządzenia te nie tylko zachowały podstawową funkcję podgrzewania potraw, ale ich możliwości techniczne i funkcjonalne zostały znacznie rozszerzone. Teraz w kuchence mikrofalowej użytkownik może podgrzewać, grillować, piec z wykorzystaniem termoobiegu, a nawet gotować na parze. (Fot. Concept)

Czytaj więcej...
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket